ka atmest smekesanu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic ka atmest smekesanu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #308089
    Nelabojams
    Participant

    Piekrītu; es gan arī ikdienā esmu pat ļoti mērens smēķētājs, bet “augšā” nedaru to nemaz, jo vienkārši negribas. Man viens čoms gan pats smejas, ka esot uzstādījis pasaules rekordu augstpīpēšanā – Everestā 8800 metros… būtu arī virsotnē pīpējis, bet cigaretes esot izbeigušās. Vot, organisms…

    Bet kalnos kāpšana kā motivācija atmešanai patiesībā ir pat ļoti laba.

    #308090
    jonjs
    Participant

    Palasi, kas tā tāda vēnu ateroskleroze 🙂 Varbūt palīdzēs atmest.

    #308091
    RicoPico
    Participant

    Aizej kādam bomzim nolasi lekciju par aknu cirozi un pastāsti par Jēzu. Labākajā gadījumā bomža iepirdīs tev sejā spirta pārstrādes blakusproduktu.

    Lai cik paradoksāli tas nebūtu, smēķētājam frāze “Smēķēšana nopietni apdraud Jūsu veselību” ir absolūti pie pakaļas. Biedēšana ar smēķēšanas nodarīto ļaunumu veselībai ir klišejiska, nodrāzta un banāla. Ir izveidojies apziņas filtrs, kurš nelaiž cauri brīdinājumus un bildītes uz cigarešu paciņām – it kā tas uz mani absolūti neattiektos. Bet attiecas gan. Tikai atdzīt to ļoti negribās. Jo neatdzīt savu vājumu ir vieglāk nekā atmest smēķēšanu.

    Sak- tie stulbie stulbeņi tač neko nerubī, un biedē tikai te mani. Es tak vecis- nebaidos ne no kā. Ies ka uzfāzēt aiz stūra…

    Š obrīd būvēju sev motivāciju atmest. Pagaidām izskatās cerīgi. 😀 Bet nu reāli- nakuj man jābaro tabakas industrija bendējot savu veselību? Atmetot ieguvējs būšu tikai es pats. Man tas nav vajadzīgs. Es to varu! Davaj, veči man trūkst kāda ovācija, pliķis pa plecu un aplausi! Saņemās!

    #308092
    jonjs
    Participant

    Smieties gribi? Es arī smēķēju kā skurstenis. Sāku 28 gadu vecumā. Pirms tam visai nopietni ar sportu nodarbojos. Pat LV izlasē kādus gadiņus sabiju.Teikšu tā ir bijuši mēģinājumi atmest, pa lielam laikam ne visai nopietni, bet esmu redzējis čuvakus, kuriem smēķēšanas un alkohola dēļ ir nogriezti apakšstilbi. Motivācija. Kamēr kusties ar tevi viss ir labi. Vecais tēvs visu mūžu “BELOMORU” pīpēja, bet viņš laukos dzīvoja un nodzīvoja ilgi ( nomira ne jau no smēķēšanas, mammas vecāki veci bija ja salīdzina ar mani tad man tas vectēvs nomira agri), otra OPIS virs 80 dzīvo, bet izskatās, ka problēmas ir gan (varētu ka no smēķēšanas vai no vecuma). Kājas gan vietā. Tomēr dzīvojot pilsētā viss mainās. Tur nav katru dienu jākustās tā labi jākustās, lai dzīvotu.

    Visdrīzāk tā smēķēšana ir jāaizvieto ar citu narkotiku to, kas izdalās pēc fiziskās slodzes endorfīns vai? Ja nekļūdos. Un vispār jau trakākais ir tas, ka tev bieži vien ir jārisina citu cilvēku radītas problēmas un nevis dzīvot savu dzīvi (vai vismaz kaut reizi iešaut pa tauri problēmu radītājam -iem). Un tas ir pats pretīgākais, laikam tādēļ es smēķēju. NAUDA 😀

    #308093
    Oxys
    Participant

    Man fāterīts vienķārši pēc vairāku gadu pīpešenas vienā dienā atmeta.

    Vajag gribasspēku.

    Netiecies pec tiem plāksteriem tiecies pēc mērķa. 🙂

    Lai izdodas!

    #308094
    opengraybox
    Participant

    kautkadi Jus dzeki jocigi esat – es gribetu teikt skarbak – mediciniski slimi, ja jaraisa 25 kommentaru tema par pipeshanu – par to nav jaruna – to NEVAJAG darit – viss. Ja tu to dari tad klusi un sturiti lai normals cilveks neskatas virsu jocigi – nevis blin ar gadu stazhiem te metaties – nozhelojami stulbi un slimi

    #308095
    RicoPico
    Participant

    Dalīta bēda ir pusbēda. 😀

    #308096
    Oxys
    Participant

    Ja dalam uz 3iem tad vēl mazāka. 😀

    #308097
    migors
    Participant

    Es skrienu dienā 14-16 km, katru dienu. Un nevaru atmest. Mēģnāju tabex, nepalīdzēja. Nav gribasspēka un neko neizdarīsi. bet mēģināšu vēl un vēl kamēr izdosies. Domāju ka vide jāpamaina, kaut kur jaāizbrauc un tad jāmet. Mājas sēžot pie pc nekas nesanāk.

    #308098
    RicoPico
    Participant

    Paskatijos biedra Suses ieteikto video + dažus related. Skatoties vien- kā tie nabaga cilvēki zilina to draņķi- pašam slikti palika.

    No faktiem kas pārsteidz- cigaretes saturs pirms apstrādes tiek mērcēts govs urīnā. Un cigaretē nav ne smakas no tabakas- drīzāk ar visu Mendeļējeva tabulu piesūcināts papīrs un atkritumi.

    #308099
    Toms
    Participant

    Smēķēšanas topiks mani pamudināja pa ilgiem laikiem ielogoties notepadā un piemest savas divas kapeikas par smēķēšanu.

    Well, es arī smēķēju jau ~10-12+ gadus (jopčik, ku daudz :D). Kā jau lielākā daļa, tad arī es sāku kūpināt kaut kādā pamatskolas laikā ar to pašu zilo LM. 😀

    Par atmešanu – it kā nav problēma ņemt un nepīpēt, varu vairākas dienas iztikt bez smēķēšanas. Man vairāk patīk pats smēķēšanas process – paņem, uztin smēķi, aizkūpini 😀 Galvenais atrast ar ko sevi nodarbināt – jo tieši bezģeļņiks man rada to vēlm aiziet uzpīpēt, kā arī pieradums pie paša procesa.

    Jā, par to, ka visās cigaretēs tabaka nav vispār vai ir minimāli – tiesa. Kaut kur jūtūbē klīst apkārt video, kur viens zinātnieks paņem random cigareti un tās saturu sadala reizinātājos – papīrs, visādi atriezumi un vēl visādas draņķības + tas viss apsmidzināts ar vēl visādiem brīnumiem.

    #308100
    Willis
    Participant

    Man arī te kādu laiku atpakaļ bija līdzīga problēma, nekādi nikorette, ne zēlējamā tabaka nav izeja, vajag tikai saderēt ar sevi, 100% piekrītu Toms teiktajam, ..Galvenais atrast ar ko sevi nodarbināt – jo tieši bezģeļņiks man rada to vēlm aiziet uzpīpēt, kā arī pieradums pie paša procesa, pirmajā laikā.., sēžot pie datora roka pati meklē cigaretes, sēdi un redzi ka roka pēc kaut kā stiepjas, pēc divām nedēļām smēķēt jau negribās .

    Kad gribās smēķēt, vienkārši jānodarbina sevi ar kaut ko citu, ar darbu kura laikā nav laika domāt par smēķēšanu.

    #308101
    RicoPico
    Participant

    Code:

    sēdi un redzi ka roka pati pēc kaut kā stiepjas

    Creepy… 😀

    #308102
    Nelabojams
    Participant

    Vovo. Kā saka viens arī te populārs personāžs – Nemēģini. Dari!

    #308103
    dexsters
    Participant

    18 gadus smēķēju bet kad Dombrouskis izspļāva ka latvijas budžets turoties uz trim vaļiem,alhohola akcīze,tabakas akcīze un sodi par ātruma pārsniegšanu ne dzert vairs gribas ne pīpēt un braucu lēnām.

    No atmešanas viens jauns netikums,svars klāt kādi 20kg.Agrāk varēju rīt visu ko,tagad needu neko bet svars turās vienalga.Tipa lai nepaliktu resns drīkstot ēst tikai košleni un tad arī tikai sugar free.

    #308104
    Participant

    Mana nelaime – arī 20kg klāt pienāca pēc atmešanas, baigi grūti tas svars tagad nāk nost.. Un nepierasti, ka vairs nedrīkstu ēst, ko gribu. Nu neko, vismaz tagad stimuls sportot un uz svareni iet. Jāpiemetina, ka cigaretes trūkumu vairs nu nekā nekompensēju, sākumā tik gribējās biežāk alu dzert, uzturs tāds pats, kā agrāk, dzīvesritms tāpat. Nezinu, varbūt vielmaiņa krasi mainījās.

    #308105
    akms47
    Participant

    Nu tad vēl viens iemesls atmest. Man 20 kg nevajag, bet kādi 10-15 derētu. Citādi ēdu labi, bet rezultātā tikai tagad pēdējā gadā 7kg esmu dabujis klāt.

    #308106
    Participant

    Ne visi pieņemas svarā, bet jā, ne pirmā reize, kad dzirdu, ka kāds pēc smēķēsanas atmešanas savus padsmit vai 20kg klāt saņem.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā