Kā iekļūt BIOSĀ???

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā iekļūt BIOSĀ???

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153281
    claas
    Participant

    Vai ir kādas iespējas iekļūt biosā ar usb klavu??? Īstenībā mani vairāk interesē izmantot multiboot (ieslēgt Ubuntu)! Tā viņš sākumā piedāvā izvēlēties starp win7 un Ubuntu, bet pēc dažām sekundēm pats automātiski izvēlas win7!!! Esmu izmēģinājis visādi, nekas nesanāk!!!

    P.S.

    Man USB klavai ir PS2 adapters, bet pati ligzda ir izļurkāta!!! Ja nekādīgi neizdosies, tad domāju aiznest lai pielodē jaunu ligzdu!!!

    Cik dārga varētu būt šāda lodēšana??? Varbūt lodēt pašam???

    PP.S.

    Paldies jau iepriekš!!!

    #260639
    Stat1CX
    Participant

    BIOSa var iekļūt ar da jebkādu klavu usb vai ps2. Tālāk pa bios gan netiksi, tas ir pie os ielādes izvēles neko nevarēsi nospiest ja ir usb klava, bet biosā nav uzstādīts lai atbalsta legacy usb, vai kas tamlīdzīgs, kā nu kurai platei. Ielien biosā un izdari to un nebūs nekādu problēmu.

    #260640
    aoma
    Participant

    Te gan vainīgs būs louderis nevis bioss, un to ļoti labi var koriģēt no pašas OS, kurējas lolojumu tu izmanto par galveno. Var uzlikt arī ārējo. Gaumes lieta.

    #260641
    drunk_lizard
    Participant

    Stat1CX wrote:

    BIOSa var iekļūt ar da jebkādu klavu usb vai ps2.


    ka tik ne taa :>

    ej veel cjetrus gadus par “datortehnikji” pamaacies….

    #260642
    usins
    Participant

    Emz, samērā jaunajiem datoriem pēc noklusejuma BIOS`ā ir iespējots USB. Var būt kaut kas iestatījumos ir mainīts un atslēgts USB atbalsts.

    Vienkārši var uztaisīt CMOS.

    Ja nē, var pamēģināt citu usb klaviatūru, džreiz, bet reti palīdz. A var iebūtoties no cd? Ja jā, tad palaid linux live cd un pārliec grubā, lai ubuntu vispirms ieslēdzas…

    #260643
    Crow
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    ka tik ne taa :>

    ej veel cjetrus gadus par “datortehnikji” pamaacies….


    Jumora ņepoņal. Bļin, dators bez BIOS nedarbojas, BIOSā var tikt. BIOS konfigurācijā nevar. Matu skaldīšana un piesiešanās pie vārdiem, bet zini, ka tu ar citreiz *** par daudz, godājamais ķirzak :>

    #260644
    Andron MacBeton
    Participant

    Crow wrote:


    Bļin, dators bez BIOS nedarbojas, BIOSā var tikt. BIOS konfigurācijā nevar.


    O bļe! Istabā varu tikt bet līdz gultai ne.

    #260645
    Crow
    Participant

    Man šķiet, ka tev tā visai bieži gadās, kad tu par daudz baudi no saldenās pudeles. Vai duļķainās. Vai nu kādā kuro reizi tev gonka ielieta.

    #260646
    Holmss
    Participant

    Izlaižot spama palagu… :mod: Lūdzu uzraksti latviski, kas ir tas, ko vēlies panākt? Kādu rezultātu sagaidi no plānotajām darbībām?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā