Kā ierakstīt Windows 7 iso, lai dators nolasītu

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Kā ierakstīt Windows 7 iso, lai dators nolasītu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153523
    bluebird
    Participant

    Sveiki!

    Nepieciešamība ir pārinstalēt citu datoru.

    Paņēmu DVD matricu ieburnoju uz sava datora un ieliku otrā datorā, lai pasaistu instalāciju!! BET nekā!!

    Nepalaižās tas disks!! Ieliku tajā DVD lasītāja citu disku. To nolasa smuki.

    Nav pieejams cits ārējais cietais disks ko varētu pielikt datoram. Varbūt es kaut kā savādāk ieburnojot ISO failu varētu panākt vēlamo rezultātu!!

    #263189
    BOFH
    Participant

    Ja neproti pat disku ierakstīt tad ko taisies pārinstalēt?

    Ar tādu domāšanu un attieksmi nekas nesanāks.

    #263190
    bluebird
    Participant

    Aj bļin!! Nu ar prātu tu nedraudzējies!! 🙂

    Ar tavu attieksmi jau tu tālāk par mani arī netiksi!!

    Forums ir lai jautājumus uzdotu nevis lai uzdevējus kritizētu!! 🙂 Ej tad uz apollo.lv raksti komentārus un **irs par visiem tur.

    I Windows māku pārinstalēt i Linux.

    Tādēļ es jautāju šeit forumā, ka varbūt kādam ir gadījusies šāda problēma un ir risinājums.

    Tas taču normāli tikai, ka vienreiz no 10 reizēm gadās kāda nestandarta situāciju kurai jāmeklē ir risinājums forumā.

    #263191
    Wuu
    Participant

    BOFH wrote:

    Ja neproti pat disku ierakstīt tad ko taisies pārinstalēt?

    Ar tādu domāšanu un attieksmi nekas nesanāks.


    Kurš šitam parazītam banu noņēma?

    bluebird, kādā veidā tu viņu ieraksti?

    Ja caur nero, tad lieto Burn image to disc.

    [img]https://www.bildites.lv/images/4klnc7ttx4z9juov57tm.png[/img]

    Otrkārt varbūt tavs “legāli iegūtais” W7 nav labs.

    #263192
    bluebird
    Participant

    Jā!! 🙂 es zinu kā ierakstīt DVD iso!! 🙂 Tā man man sāpe lielā 😀

    bet vienk ar standarta metodēm redz kad nesanāk!! 🙂 No sākuma sačakarēju jau 2 DVD-R matricas, bet tagad ar DVD-RW cīnos! Vienk domāju ka varbūt ir kāda opcija kas mazina kaut kādas nesaderības problēmas!

    #263193
    bluebird
    Participant

    “Legāli” :lala: iegūtais Win 7 veiksmīgi instalēts uz citiem datoriem.

    #263194
    BOFH
    Participant

    2 padebīļu dziesmu svētki? Vai kā šito nosaukt?

    Viens pajols neprot elementāru problēmu atrast un lepojas ar to, otrs iesaka Nero SmartStart.

    Uz kurieni forums kratās???

    Tā vietā, lai vienkārši paņemtu to iekārtu, ar ko rakstija, un no tās arī uzinstalētu, ņem un pļūta tizlus tekstus forumā. Pajols nav minējis ne rakstīkļus/lasīkļus ne matricas, ne arī citus parametrus. bet kad aizrāda par nekompetenci tad apvainojas un pļūta tuftu.

    WTF?????

    #263195
    bluebird
    Participant

    Nazis (bOFH) aizmirsa varbūtību, ka ierakstīts tiek uz portatīvā un DVD palaists uz stacionārā.

    #263196
    Evers
    Participant

    Ieliec ķeksīti “verify data after burning” vai kautkā tamlīdzīgi viņš tur saucās, tad skaties vai nesanāk “Verifycation Failed”. Es, paranoiķis, bez pārbaudes ķekša vispār diskus nerakstu, ja nu vienīgi kautkādu drazu uz fikso rakstu.

    Beton, mēs zinam, ka tevi dzīve šausmīgi apbižojusi, bet nevajag to atgādināt, tāpēc ej projām!

    #263197
    Wuu
    Participant

    bluebird wrote:

    bOFH


    Neņem viņu vērā, viņu sabiedrība reti izlaiž, tāpēc kā kārtīga kuce, neko citu kā riet virsū citiem nemāk.

    #263198
    BOFH
    Participant

    bluebird wrote:

    Nazis (bOFH) aizmirsa varbūtību, ka ierakstīts tiek uz portatīvā un DVD palaists uz stacionārā.


    Man jāparedz visas tavas varbūtības? Varbūt tu arī ieraksti DVD un liec CD-romā? Pēc tava smadzeņu daudzuma varētu pat būt tāda varbūtība – raksti uz spindlā atrodamā plastmasas aizsargripuļa.

    Evers wrote:

    Ieliec ķeksīti “verify data after burning” vai kautkā tamlīdzīgi viņš tur saucās, tad skaties vai nesanāk “Verifycation Failed”. Es, paranoiķis, bez pārbaudes ķekša vispār diskus nerakstu, ja nu vienīgi kautkādu drazu uz fikso rakstu.


    Uz šitādu “loģiku” es pat nespēju formulēt tekstu. Vienkārši bezcerīgs primāts.

    #263199
    bluebird
    Participant

    😀 Nu pilnīgs āmurs 😀 😀 😀 😀

    #263200
    Evers
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/7rqtmklnzlzkjf2l3fcb.jpg[/img]

    strīdēties ar viņu ir bezjēdzīgs klaviatūras nolietojums

    #263201
    ruukjis
    Participant

    Lai kā es neciestu Betonu – šad tad viņš lamājas pa tēmu, piemēram, šeit. Ja problēma ir: “DVD lasītājs nebooto manis rakstītos diskus”, tad atbilde ir: “Tu esi idiots”.

    Re, Zilais čiepstekli, te tev viela pārdomām.

    No kurienes ņemts ISO fails?

    Vai ierakstīto disku nelasa vispār vai tikai nebooto?

    Kādu programmu izmanto ISO cepšanai?

    Ar kādu ātrumu tiek disks cepināts?

    Vai disks tiek slēgts pēc tā ierakstīšanas?

    Kas notiek uz cita datora?

    Kas notiek ja vienkārši saraksta failus – arī tos nelasa?

    #263202
    BOFH
    Participant

    Jūtos nedaudz, bļe, pagodināts, nah 🙂

    #263203
    janeck3
    Participant

    Sameklē nepieciešamo utilītu, un iecep fleškā. Ja protams iespējams iebūtoties no USB.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā