Kā ieslēgt Windows 10 "dark theme"

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kā ieslēgt Windows 10 "dark theme"

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161292
    samurajs
    Participant

    Kas jau uzdrošinājies pāriet uz Windows 10, tas varbūt gribētu pielāgot OS izskatu. Š im mērķim eksistē ne viena vien “trešās puses” programma, bet testēšanas laikā bija pieminēta Windows UI Dark Theme. Izrādās, ka iekšā tā ir, tikai ārā nenāk. Nav izslēgts, ka pie nākamā lielā atjauninājuma to pasniegs kā “revolucionāru” uzlabojumu. Bet mēs negaidīsim. Lai uzliktu lietotāja saskarnes tumšo tēmu, nāksies nedaudz pamanipulēt reģistru.

    1. Atvērt Regedit – Win+R

    2. Sameklēt ierakstu HKEY_CURRENT_USERSOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionThemesPersonalize

    3. Izveidot jaunu 32-bit DWORD ierakstu

    4. Piešķirt ierakstam nosaukumu AppsUseLightTheme

    5. Pārliecināties, vai ieraksta vērtība = 0 (jabūt noklusēti)

    Turpmāk, mainot AppsUseLightTheme vērtību starp 0 un 1, varam pārslēgties starp “dark” un standarta dizainiem.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dark1_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_dark_1.jpg[/img]Avots

    #319859
    Jaunzems
    Participant

    Paldies par šo informāciju! Naktī viss baltais acis bez maz vai izdedzina, un melnais motīvs izskatās ļoti eleganti.

    #319860
    Crow
    Participant

    Klau, f.lux neesi mēģinājis? Man pašam лень, bet viens ļautiņš man nesen sarunā par monitoriem, BenQ zilās gaismas samazināšanas fīču un geiminga brillēm klārēja, ka baigi acīm labi esot.

    #319861
    Jaunzems
    Participant

    Esmu mēģinājis, un esmu atzinis par labu esam, bet pats lietot tomēr negribu, jo slinkums slēgāties iekšā-ārā, kad vajag precīzas krāsas. Zinu, stulbs iemesls, bet tik un tā.

    Telefonam priekš late night reddit sessions pirms gulētiešanas izmantoju Twilight, kas ir līdzīga f.lux, un tā arī ir super štelle.

    #319862
    akms47
    Participant

    Atkal meklējam easter eggs.

    #319863
    Skilletin
    Participant

    Man šitas nestrādā, nekādu izmaiņu… 🙂

    #319864
    Skilletin
    Participant

    Ä€ nē, strādā gan, tik biju domājis, ka uz visurieni. Tikai uz appiem, pārējais desktops tāpat dedzina acis.

    #319865
    shadow118
    Participant

    Austrumu olas? 😮 😀

    #319866
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Š trunts par spiegošanu, ka tikai var uzlikt smuku ādiņu! PSC

    #319867
    GuntOn
    Participant

    + daudz

    #319868
    msh
    Participant

    Laiks iemācīties gaismas slēdzi.

    #319869
    Skilletin
    Participant

    Ne visi ir tik paranoiski un jā, man īstenībā maz rausta ko un cik viņi tur spiego vai nespiego. Es neko tādu nedaru, lai par kko b;utu baigi jāsatraucas un neba jau tur viņiem kādas onkas sēž un uzmana katru manu soli.

    Jābrīnās, kā jūs vispār vel lietojat internetu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā