Kā instalēt WinXP no flash?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā instalēt WinXP no flash?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152619
    CesiniekS
    Participant

    Sveiki kāds lūdzu varētu palīdzēt kā instalēt winxp no flash? :lala:

    #252567
    shady
    Participant
    #252568
    WerNeo
    Participant

    Vispār jau kādreiz bija tepat pamācības. 🙂 Bet nu labi.

    #252569
    m_janis
    Participant

    1. Pārliecināmies, vai BIOSs atļauj bootošanos no USB.

    2. Novelkam mazu softiņu WinToFlash – https://wintoflash.com/overview/en/ un izveidojam bootablu instalācijas flešku.

    3. Bootojamies no USB fleškas un tālāk kā parasti.

    #252570
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Wintoflash var arī iesakot, ir mēģināts. Vecā labā manuālā 3daļu metode itkā nepieviļ. Vel var provēt ar dosisko grub piemapot instalācijas ISO un chainload-ot.

    Taču vienkārši un pareizi būtu instalāciju iemest flashkā ar WinSetupfromUSB

    #252571
    Evers
    Participant

    Ar visiem šiem ir bijis tā, ka viss aiziet, gan ka nekas neaiziet, vienkārši jāeksperimentē.

    Bija reiz, kad ar Andra minēto WinSetupfromUSB jaunāko versiju nekas neizdodas, bet uzliekot pašu pirmo (ja nemaldos 0.1.1) , viss sanāk.

    #252572
    Creep
    Participant

    Ar shady minēto metodi nav bijusi tāda reize, ka nebūtu sanācis… Protams, vēl jau ir arī variants ar komanrindu, bet to izmantot nepieredzējušam lietotājam ir baigā nagla pakaļā (jā, esmu installējis, pirmajā reizē diezgan vērā ņemamu laiku nočakarējos).

    #252573
    Snorx
    Participant

    Diemžēl, tieši variantā ar komku, man ir gadījušies 2-3 varianti, kad neaiziet…

    #252574
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Es jau zināju ka jūs esat pilnīgākie end-user. Jo ne1 advancēts puika neteiktu tādus vārdus kā “nekas neiet”, bet gan pastāstītu kas tieši neiet.

    Piemēram, Novicorp sūdiņam ir problēmas ar USB pataisīšanu par bootojamu. Taču vecajai 3daļu metodei problēmas ir ar lameriem, jo tie neizprot partīciju secību.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā