Kā izcelties?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā izcelties?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150668
    Ernijs_E
    Participant

    ÄŒau 🙂

    Esmu ar draugiem izdomājis, kaut kādā veidā celt zināšanu par mums, atgādināt par mūsu eksistenci, kādreiz ļoti interesanti skolā nācās izcelties, kā piemērus varu minēt, dīvainu reklāmu attēlošanu gaiteņos(piem. 9 lati, man nav, neinteresē, ej apkārt) u.tml., bet nu idejas izbeigušās.. 😀

    Varbūt kāds var palīdzēt?

    #228998
    dzhonsons
    Participant

    Izdari kaut ko labu un noderīgu. Piemēram, iestājies skolas teātra, deju vai dziedāšanas pulciņos un izcelies skolas priekšā.

    #228999
    Sid
    Participant

    asdfgfh pareizi pateica – teātra pulciņš ir viena laba lieta, tur arī pārsvarā uzturās skolas ne-daunatne, tas ir interesanti + attīstīsi prasmi uzstāties.

    #229000
    Aldis
    Participant

    ej uz https://sirups.kasjauns.lv/lv/forum.html tur tev speciālisti pastāstīs kur likties! 🙂

    #229001
    grisha
    Participant

    Mees ar grupas biedru senaa pagaatnee Popielaa atteelojaam TATU. Paargjeebushies bijaam kleitaas, zekjubiksees. Jautri bija visiem. Muusdienu jaunatne gan ir mainiijusies, vareetu nesaprast.

    #229002
    elvisburdajs
    Participant

    grisha, Varu iedomāties kā tas izskatījās.. 😀 Bet gan jau bija jautri. 🙂

    Ernijs_E, Izveido sīrupa klonu savā lapā un spamojies uz nebēdu.. :>

    #229003
    deivs001
    Participant

    Vāl tu vari pazvanīt uz policiju un pateikt, ka skolā ievietota bumba. Visa skola tev būs pateicīga par vienu papildus brīvdienu.

    p.s.

    Š o ieteikumu izpildīt uz sava riska, par sekām neuzņemos atbildību.

    #229004
    Jaunzems
    Participant

    deivs001 wrote:

    Vāl tu vari pazvanīt uz policiju un pateikt, ka skolā ievietota bumba. Visa skola tev būs pateicīga

    mums viens tā darīja. Pašam – administratīvais, citiem – pēcstundas dēļ evakuācijā zaudētā laika.

    #229005
    remzijs
    Participant

    Viss lielākajam un viss spēcīgakajam ar kāju ausī. Nav tas labākais variants, bet vēlamo efektu noteikti panaksi 😀

    #229006
    izredzētais
    Participant

    attention bit*h…

    #229007
    daGrevis
    Participant

    Es nesaprotu, Tu vēl mācies skolā vai kur citur centies izcelties??

    #229008
    Toms
    Participant

    Ja mācies skolā, tad piekrītu asdfgfh.

    Katrā ziņā – izdari kaut ko noderīru, kas noderētu pašam vēlāk vai citiem.

    #229009

    atbrauc uz skolu ar traktoru

    #229010
    Jaunzems
    Participant

    Man pofig, es traktorā! wrote:

    atbrauc uz skolu ar traktoru


    Mopsi, būdā!

    #229011
    Mopsis
    Participant

    Š is ieraksts ir izdzēsts, jo es oficiāli aizeju no notepad.lv komūnas! Uz visiem laikiem! Ja es jums neēsmu vajadzīgs, tad man te nav ko darīt. @ Mopsis

    #229012
    Aldis
    Participant

    kabalons……… 😀 😀 😀 😀 mhhhuuh… 😀

    #229013
    Evers
    Participant

    Kā izcelties? Kļūsti par mopsi un nomaini savu vārdu uz …. nē es nevar, Aldi tu man tādu rēku pielipināji :D:D:D , kā lasu to niku, tā nesaprotu, smieties vai raudāt. 😀 Lasot nāk prātā virtuve nolaistā ūķī nezkapēc Polijā, piekrāmēta ar veciem katliem, kastroļiem, kuros bijis piens un nav mazgāti un saskābuši sasmakuši. Galīgs bezsakars 😀

    Ä€ vot, pieleca, asociējas ar pamestu pienotavu, manā krajā ar tāda viena ir. 😀

    #229014
    elvisburdajs
    Participant

    muahahahahhh, Izrāvi vārdus no mutes, arī nezinu smieties vai raudāt.. 😀

    #229015
    Crow
    Participant

    Mopsis č-ever [img]https://bildites.lv/images/5d4zw2114oe4u5fhcxyf.gif[/img]

    Notepad vajag aptauju… pēc cik ilga laika Mopsis būs atpakaļ “ierindā”?

    #229016
    Wuu
    Participant

    Palaidu visu teātri garām 🙁

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā