Kā Izskatas Tavs Desktops v3.0

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā Izskatas Tavs Desktops v3.0

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 92 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #199899
    karass
    Participant

    Esi vērīgāks , nepareizi uzrakstiji manu niku. Vai tavs “avatars” nozīmē ka esi skursteņslauķis ? 😀

    Par tēmu :

    [img]https://content9-foto.inbox.lv/albums100824005/simply22/jail_wtf/untitled.jpg[/img]

    #199900
    Anonīms
    Neaktīvs

    Teikshu pedejo reizi, kurš dzēsīs ara manus komentarus bez jebkada butiska iemesla, pie pirmas realas satikšanās paliks labakaja gadijuma bez zobiem 🙂 ej uz datuvi un dzees. Un galu gala, teemas autors lai ka tev ari negribetos esmu es. Pajat kas tev nepatik. Pizdjec ka tadiem vsp var dot permus?

    ka tiek pie permiem ta uzreiz tik garsh diks ka var malku skaldit

    #199901
    Mr.Death
    Participant

    vai visos tavos komentāros bija “nobildēti desktopi”? arī šitais ir pieskaitāms pie offtopic, tāpēc es pilnībā necepos par to ka kāds tos nodzēš. domāju Tev ar vajadzētu :>

    #199902
    Anonīms
    Neaktīvs

    ir oftopiks vai nav, zb taču, driz te tok saks kkadu tizlu trrnt trackeru forumu likumus piekopt, kur kkas nav pa temu ta dzests postwarnings un nakamreiz bans. un tad tok neviens nenaks te. forums ir un paliek forums, un nav foruma bez offtopika

    #199903
    dzhonsons
    Participant

    Piestrādā pie savas attieksmes, tad, iespējams, tavi posti netiks dzēsti 🙂

    Lai būtu par tēmu:

    [img]https://fotohost.lv/images/cysskw2gnucu3fupl8s_thumb.jpg[/img]

    #199904
    FireFoxsitis
    Participant
    #199905
    Mr.Death
    Participant

    Man kā jau parasti :>

    [img]https://bildites.lv/images/ms44xtm0ivz2ds7uad0.jpg[/img]

    #199906
    Jaunzems
    Participant

    Redzu, ka Firefoxsitis skinus maina kÃ¥ savu viedokli, jo vakar vins man ar lepnu sejas izteiksmi rÃ¥diija savu, par Ubuntu “pasarveidoto” windows desktopu 🙂

    #199907
    aoma
    Participant

    Tāpēc jau noteikti arī bija jāpārinstalē 😀

    #199908
    Wuu
    Participant

    Edgars ,man ar tāds pac tik vel dažas ikonas uz desktopa! Pārējiem diezgan tracinoši izskati it īpaši tā mac os 🙂

    #199909
    Jaunzems
    Participant

    Wuu, pierašanas vaina 🙂

    #199910
    Mr.Death
    Participant

    man gan es teiktu ir tā – kad piesēžos pie datora, patīk, ka tā darbvirsma ir tīra kā balta lapa, kuru var nekavējoties sākt piedrazot. darbu beidzot, es “noslauku drupatas” un visus failus sametu pa attiecīgajām mapēm vai dzēšu. visefektīvākā kārtības piekopšana :>

    #199911
    Stat1CX
    Participant

    Edgars Man tieši tas pats 🙂

    #199912
    Jaunzems
    Participant

    Domā es to nedaru? Visas downlādes et cetera

    #199913
    WerNeo
    Participant

    Edgars wrote:

    man gan es teiktu ir tā – kad piesēžos pie datora, patīk, ka tā darbvirsma ir tīra kā balta lapa, kuru var nekavējoties sākt piedrazot. darbu beidzot, es “noslauku drupatas” un visus failus sametu pa attiecīgajām mapēm vai dzēšu. visefektīvākā kārtības piekopšana :>

    Es arī kādreiz tā darīju. Bet “netīrība” pieauga proporcionāli darbu daudzumam. …un viss ir svarīgs, un visam “jābūt acīs”, un nevar dzēst. Tā nu nākas sadzīvot ar bardaku. Tagad ir normāli, ka puse no desktopa ir aizņemta. 🙂 Bet darbu atvieglo tas, ka nav BG. 🙂

    #199914
    Jaunzems
    Participant

    Vēlos redzēt KaNeiet, deivs001, azazul un Shady desktopus 🙂

    #199915
    samurajs
    Participant

    Es atkal labprāt apskatītu Godmaņa, Repšes, Kalvīša un “nasing spešal” desktopus 😀

    #199916
    ob1
    Participant

    Rozes un Repšes desktopus var redzēt saeimas video rullīšos, tikai jāpameklē.

    #199917
    Mr.Death
    Participant

    samurajs wrote:

    Es atkal labprāt apskatītu Godmaņa, Repšes, Kalvīša un “nasing spešal” desktopus 😀

    tos jau var paredzēt: gočam pa ekrānbildi diuči, repšem naudas maiss, un kalvītim cūku kūts 😀

    #199918
    Anonīms
    Neaktīvs

    Runājot par politiku – šonakt tika pieņemt lēmums valsts sektorā stradajosiem (kuriem tieši neuzspeju uzgriezt skaļak un sadzirdēt) samazināt algas par 20%. Lai būtu vieglāk te dažam labam saprast no 300ls , kas ir kaut cik jedziga alga dzivošanai, pāri paliks 240. Tiem kas dzivo blakus mājā, viegli vares piemeram uz saimu aiziet, bet diez ko daris tie visi tehniskie darbinieki kuri dzivo r.rajonā, dzivo no algas lidz algai… Dažreiz man ir kauns dzivot šajā valstī, jei bogu…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 92 kopumā)
  • Tēma ‘Kā Izskatas Tavs Desktops v3.0’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā