Kā izveidot domēna epastu?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Kā izveidot domēna epastu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151225
    normis_161
    Participant

    Sveiki, vai kāds lūdzu varētu ieteikt kādu programmu ar kuras palīdzību es varētu izveidot domēna epastu? Situācija ir tāda, ka mājas lapu turu uz sava servera, izmantoju Windows 2003 Server un VertrigoServ. Kas man būtu jādara, lai šim varētu piesaistīt to epastu, respektīvi, lai, piemēram, uz šī servera būtu divu veidu epasti,piemēram, manamajaslapa1.lv un manamajaslapa2.lv

    Cik esmu dzirdējis, tad varētu izmantot Microsoft Exchange, bet cik noprotu, tad priekš šīs lietas ir arī “vieglākas” programmas?

    #235773
    Crow
    Participant

    A kam tev VertigoServ? IIS nav diezko sliktāks par Apache un tam pašam ir ēpasta atbalsts, ko var piesaistīt attiecīgai weblapai, vajag tikai attiecīgo Server Role ieslēgt. Citādi… no freeware vienīgais zināmais ir hMailServer. Kāds viņš ir praksē, mani nekad nav interesējis 😀

    Kaut kā sajūsmina čomi, kas uz Windows lieto Apache :lala:

    #235774
    root
    Participant

    hMailServer uz Win ir labākais bezmaksas risinājums. Un apache uz Win nav nemaz tik liels sadisms, ja pareiza pakotne,

    piemēram Zend Server +/- CE. Ar hMailServer viss notiks jau intuitīvi ja vien tev rokas būs no pareizajām vietām. Ja ne,

    PM.

    Un dies pasarg, Crow, lūdzu, dieva dēļ, nesāc reklamēt IIS. Vēl vienīgi tu varētu pateikt, ka bindot php pie iis ir labi. AMD.

    #235775
    Crow
    Participant

    IIS 7.5 + PHP is teh roxxorz!!1! 😀

    Nu labi, lai tevi neķer trieka – IIS 6 tiešām saks.

    #235776
    Toms
    Participant

    A kur problēma izmantot Gmail?

    #235777
    root
    Participant

    Labdien, cienijamais klient!

    Jusu servera informācija:

    A: Lol.lol.lol.lol

    MX: gmail.com FTW?!!!

    Crow, 7.5 arī neko daudz nedod… Da i vispār production serveri uz win turēt ir sadisms… Testiem der apache.

    #235778
    Mr.Death
    Participant

    es ar briinos par sjitiem paranojistiem :> mljin Gmail ir vislabaakais pastu risinaajums da jebkam, kaapeec lieki noslogot smadzeni, ja e-pastu lietas uznjemaas daudz propesionaalaaki cjuvaki un pa briivu?

    #235779
    root
    Participant

    Neesmu pētījis, bet pieņemsim šādu situāciju – tu ieliec mx mail ierakstu uz google. Vai tādā gadījumā jebkurš interesents nevar izveidot ē-pastu dotajā zonā? :>

    #235780
    Angel
    Participant

    Ja tu reģistrē iekš google apps savu domēnu un e-pastu, tad vēlreiz to pašu domēnu piereģistrēt nevarēs.

    #235781
    root
    Participant

    Sk. Nezināju. Nekad neesmu izmantojis 3. puses pakalpojumus šādā nozīmē.

    #235782
    Toms
    Participant

    Angel wrote:

    Ja tu reģistrē iekš google apps savu domēnu un e-pastu, tad vēlreiz to pašu domēnu piereģistrēt nevarēs.

    +1

    Pašam ir admin pieeja e-pasta administrēšanai un freeware variantā var uzstumt līdz pat 50 e-pastiem, kas manuprāt ir pieklājīgs skaitlis.

    #235783
    root
    Participant

    Hostingam ar 50 būs par maz… Bet personiskām vajadzībām šis tiešām varētu būt labāks variants par full featured mail serveri ar courier utt utjp.

    #235784
    Toms
    Participant

    Es jau arī par personīgām vajadzīgām runāju.

    Katram piesaistītajam domeinam ir 50 epasti. No pieredzes saku, ka vairāk pa 5-6 nesanāk izmantot.

    #235785
    TokRa
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā