Kā izveidot jaunu kategoriju?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Kā izveidot jaunu kategoriju?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147302
    Rigunito
    Participant

    Kā izveidot jaunu kategoriju iekš phpBB??

    Itkā jau sataisu kategoriju (Manage forums -> Create New Forum -> Forum tip: Category; Category Name: bla bla bla; Parent Forum: No parent -> Submit), bet izveidotā kategorija neparādās, kad atver foruma sākumlapu 🙁

    Ko jādara, lai parādītos tā? 🙂

    #183201
    Foxsk8
    Participant

    Phpbb3? Neesmu spec iekš 3 versijas, itkā visam vajadzētu būt okey, mēģini atkārtot visas darbības. Varbūt pats skins, ko lieto ir sagļukojis kaut kur un nespēj tev kategorijas parādīt.

    #183202
    epro
    Participant

    Vispirms ir jāizveido kāds forums iekš tās kategorijas, kategorija viena pati neparādīsies.. 🙂

    #183203
    Lords
    Participant

    Lieto 2 phpbb

    #183204
    sir_irius
    Participant

    Lord, te nav vajadzības lietot citu! Rigunito, dari, kā epro liek/iesaka! 🙂

    #183205
    Mad182
    Participant

    Lords wrote:

    Lieto 2 phpbb


    Kāpēc lai kāds to darītu? phpbb3 ir daudz plašāka funkcionalitāte un dažādi uzlabojumi, pie tam jau 1. janvārī beigsies phpbb2 supports. Instalēt otro versiju nav tā kā biki par vēlu?

    #183206
    Foxsk8
    Participant

    phpbbhacks.com, nu tur gan es neteikšu, ka supports tiktu atslēgts visiem modiem + ir jau vēl daudzi citi forumi, kur tieši phpbb 2 tiek atbalstīts. Ar phpbb 2 var dabot tieši to pašu ko ar phpbb 3, vienīgais, kas man 3 versijā nepatīk ir tas, ka viņa ir pārfīčota ar nevajadzīgām lietām.

    #183207
    sir_irius
    Participant

    “safīčo” visu savām vajadzībām…! Vai vēl labāk – uzkodē pats savu forumu…

    #183208
    Lords
    Participant

    Nē nu reāli – es arī lietoju phpbb3 kādu laiku un ja man kā normālam programmas lietpratējam ( arī foruma ) – ir grūtības izveidot forumā sadaķu – tad pie velna tādu forumu 😀 ( es lai to izdarītu youtubā skatījos tutorial )! Izveidoju beidzot kategorijas – forumus , bet postus likt es navru un editēs arī nevaru neko – lai arī esmu admins tur – + kaut kādus premission obligāti jāpiešķir ar ko arī man radās grūtības! Reāli – kas vainas phpbb2?

    #183209
    Mad182
    Participant

    Līkas rokas nepadara vecu softu par labāku…

    #183210
    devill
    Participant

    nav jau tas phpbb3 nemaz tik gruts.vajag tik angliski macet lasit.man ar nosakuma bija gruti ar vinu bet tagad jau biku pieradis esmu.grutakais lat val dabut tam phpbb3

    #183211
    Foxsk8
    Participant

    phpbb3 būs kādreiz uz ķidu jāpaņem, kad būs vairāk laika, phpbb2 ir izkosts tā teikt.

    #183212
    devill
    Participant

    es tagad taisos uz servera likt tik mekleju lat tulkojumu.besis pasam tulkot.aa foxsk8 gribeju zinat jums cms kads ir?

    #183213
    Foxsk8
    Participant

    Kam tu to CMS domāji? Notepadam? Notepadam viss stāv uz vienas paškodētas phpbb2 dzinēju versijas, apaudzēts ar pašrakstītiem modiem plus vēl standarta phpbb modi.

    Protams, pašam kodējās savs CMS priekš firmu lapām, plus arī phpbb CMS priekš paša vajadzībām. Kā jau te esmu vairākas reizes minējis, phpbb 2 — No foruma līdz draugveidīgiem portāliem. Taka phpbb mani pilnībā apmierina.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā