Kā lai paātrina Windows 7???

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā lai paātrina Windows 7???

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150652
    shadowmen
    Participant

    Un atkal rodas jautājums uz kuru google īsti nepalīdz…Vēlos uzlabot sava Windows 7 ātrumu,bet nav nemazākā nojausma kurus procesus atslēgt,kurus nē,un kur un kā to izdarīt…Ir mēģināti tādas lietas kā speedupmyPC-labāk ir,bet gribas lielāku efektu(kā foxsk8 😀 )…Varbūt kādam ir kādi nopietni ieteikumi kā to izdarīt???

    Domāju,ka šis jautājums tiešām daudziem palīdzēs….

    #228753
    drunk_lizard
    Participant

    nu mle…

    atsleedz visus vizuaalos efektus un buus tev laime.

    skatos, ka “nelaikja” seekla ir iekritusi augliigaa zemee….

    ps. drazu liidziigu speedupmypc lieto tikai plaanpraatinji. tiesjaa noziimee….

    #228754
    shadowmen
    Participant

    Par speedupmypc sapratu,ka tas nekam neder…

    atsledzot visus vizualos efektus windows izskatas kaa mesls,un tas man nav vajadzigs….

    Par nelaikja seklu nesapratu,bet cerams,ka tads veseligs humors…

    #228755
    samurajs
    Participant

    Kā Google nepalīdz? https://tinyurl.com/yjwja2z [img]https://www.bildites.lv/images/0uwvkhtr18o1hed13dmz.gif[/img]

    Bet par procesiem – viss atslēdzamo procesu saraksts ir šeit. Iesaku piefiksēt visas izmaiņas, kuras veic, pretējā gadījumā format C garantēts 😀

    Kā jau ķirzaks minēja – jāsāk ar bling-bling atslēgšanu; vismaz Aero jau nu noteikti.

    #228756
    Mr.Death
    Participant

    atsleedz cietajiem diskiem indekseesjanu, nonjem, kaa jau koleegs teica vizuaalos meeslus (nu vismaz visu kas saistiits ar Aero) un visam vajadzeetu buut bumbaas :>

    #228757
    shadowmen
    Participant

    Paldies

    #228758
    Wuu
    Participant

    Quote:

    Kā lai paātrina Windows 7???


    Uzliec Xp 🙂

    Bet ja godīgi pilna google ar paātrinātājiem.

    #228759
    aoma
    Participant

    Jau izlasot tēmas nosaukumā 3 ? pēc kārtas, kļust skaidrs, ka samuraja teiktais piepildīsies ne vienreiz vien 😀

    Mr.Death, man personīgi liekas, ka atslēdzot ideksēšanu, gluži otrādi, ātrdarbība pat nedaudz samazinās, atšķirībā no xp. Bet pamatā, ja reiz sūdzas par windows 7 gausumu, tad ir tikai 2 varianti:

    1) dators ir arhaisks un tam vienkārši nepietiek resursu;

    2) pati instalācija ir neizdevusies / instalācijas avots ir piemēslots ar visādu drazu / rets unikālu dzelžu apvienojums, kam neviena OS nebūs pa prātam.

    #228760
    shadowmen
    Participant

    Es nesūdzos par ātrdarbību,vienkārši gribas pamēģināt izspiest maksimālo no mana datora 🙂 Tāds neliels eksperments 😀 (aiz garlaicības)

    #228761
    aoma
    Participant

    shadowmen wrote:

    Es nesūdzos par ātrdarbību,vienkārši gribas pamēģināt izspiest maksimālo no mana datora 🙂 Tāds neliels eksperments 😀 (aiz garlaicības)


    Ja Tev ir iespējams uztaisīt Full Backup visai sistēmai, tad droši vari eksperimentēt, ja nē, saku no pieredzes, tas beigsies vai nu ar zilo logu vai bezgalīgu restartu 🙂 Bet eksperimentēšanu kā tādu es atbalstu, tikai kaut nedaudz ir jāzina, cik tālu drīkst iet.

    #228762
    nevertell
    Participant

    Kad es pa retai reizei dabonu kasti, ar kuru “eksperimentēt”, kastes dienas beidzās.

    Ja gribās izspiest vairāk sulas, tad vairāk palīdz saprātīga klokošana un drazas tīrīšana, vai arī džentū/arč/debijānis.

    #228763
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:


    Ja gribās izspiest vairāk sulas, tad vairāk palīdz saprātīga klokošana un drazas tīrīšana, vai arī džentū/arč/debijānis.


    Vai arī izaudzē taisnākas rokas.

    Celerons 1Ghz , 256 ramus. Starts 30 sekundēs, ātrs kā maita. Vienīgi youtubē vairāk par 360p nevelk 😀

    Ar palaisti ff un antivīrusu, vari iebāzti savu klokošanu dziļāk…

    [img]https://img.bagem.lv/images/700067522.jpg[/img]

    #228764
    samurajs
    Participant

    Wuu: bet tu varētu iepravīti sev smadzeni! 😀 Izlasi virsrakstu, mēs par Win 7 runājam. Un tur viss nav gluži tā, kā XP.

    #228765
    Wuu
    Participant

    samurajs wrote:

    Wuu: bet tu varētu iepravīti sev smadzeni! 😀 Izlasi virsrakstu, mēs par Win 7 runājam. Un tur viss nav gluži tā, kā XP.

    Beidz dzert!

    Š ini foruma virsrakstam sen nav nozīmes, tēma var sākties ar Winampa instalāciju un beigties ar 2 pasaules karu 😀

    nevertell wrote:


    Ja gribās izspiest vairāk sulas, tad vairāk palīdz saprātīga klokošana un drazas tīrīšana, vai arī džentū/arč/debijānis.

    #228766
    nevertell
    Participant

    Klokošana UN drazas tīrīšana. Tu tālāk par 4 vārdiem teikumā nelasi ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā