Kā lai rīkojas ar latvenergo !!!?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā lai rīkojas ar latvenergo !!!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162553
    3Dklucis
    Participant

    Lieta tada kamer es darba latvenergo bijis nomainīt skaitītaju”pieminēšu man vins ir 3fāžu,pēc skaitītaj nomainas sakušies zili brīnumi….ieslēdzot udenskrūzi izbliež drošinātājus,vecen atbakst atpakaļ …ielien istaba skatās mans UPS zem galda kup kā skurstenis…ši izravusi no kontakta! ieslegusi istaba spuldzi ta naxuj izbliez ka sula sak tecēt—-Atplūc puika majas tam kompis nexujā neiet ipukstās un vis -atkorķejam vaļa baroklis arī nosulojies kondini uzsprāgusī…karoč visi adapteri kuri bija kontaktos naxren pagalam ,viens pat izkusis ar lielu caurumu….Vecen siem zvan un auro lai kuļas surp skatas ko tur sajājusi maja vis svilst nost…sie atpisss un saka pie skaitītaja skapi neko neizsit…ši sak lai nedirš bled pus būda izsvilusi….-šie sakuši pēti un atbildējusi ka viens vads nav bijis kartīgi pieskrūvēts….

    Kā jums liekas kas īsti bija saveidot ,kalab sai gala nosvila visi adapteri +paķeera UPSi vel vienu novērošanas kameru -kompim barošanu ?!PC barokli nomainijaam, tas vismaz iet….Vis kas atradas aiz UPS palika vesels iznemot pašu upsi—Vecen siem sak kada skade , šie raust plecu un mierigi notinās pasakot labi ka bija UPS…,bet nejau man visu maju uztur UPS ,tas tik manu kompi ,moni, TV ,sat uztvērēju un audio iekartu…

    Ka man Š—īkoties vai jegas maz ko iebilst,,,Ledusskapis iet ,velas aparats iet otrs tv iet otrs sat uztvērējs darbojas…Tikai tads nieks 12 adapteri kaput ,UPS,+viena kamera///Š is vis ir pizģec ,plus kamera https://www.bildites.lv/images/vt8e85kw/26737

    #327962
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Žēl ka kompis pa kārtīgo nenosvila, būtu kādu laiku bijis klusums šeit…

    #327963
    ruukjis
    Participant

    Žetons Latvenergo par izdomu – gan jau gribēja ar neliela ugunsgrēka palīdzību atbrīvoties no ciema idiota.

    #327964
    3Dklucis
    Participant

    Nemiiz kompi ir vel 7 ko var svilināt…

    #327965
    3Dklucis
    Participant

    Nemiiz kompi ir vel 7 ko var svilināt…

    #327966
    3Dklucis
    Participant

    Bus tev dirsāaa žetona vieta tas koši sarkanais lodamurs:D

    #327967
    Mr.Death
    Participant

    Mhhhhhh, hahahahahahha :> Vai tik cuuka nav sagribeejusi apelsiinus? Es tev pateiksju kaa lai riikojas – turi muti un pogaa valjaa maku – ej peerc jaunu savu nosvilusjo tehniku. Sjeit nav nekaada amerika, kur tev pakalpojuma sniedzeejs maksaas kompensaacijas un atziis savu vainu. Papildus vari apdrosjinaat iedziivi, un naakosjreiz peec sjaadaam likstaam, veersties pie apdrosjinaataaja.

    #327968
    3Dklucis
    Participant

    Nē ne nē,jūs mani nesaprātāt….domats ,es vinus apsveikšu paris minūtes pirms jaunāgada .Pāris pilsētas trafikos vini atradīs sadurtus armarturas-un tieši tamdēļ ka te nav amerika -neviens mani netiesās :D!

    #327969
    ruukjis
    Participant

    Tu raksti kā infantils kretīns, tevi, labākajā gadījumā, saprot bremžu eļļas lietotāji…

    #327970
    m_janis
    Participant

    Karma, kluci, karma. Gadiem forumos, sevišķi Datuvē, ar dažādiem nikiem sūdus vārīji – agri vai vēlu, bet nekas nepaliek bez sekām. Par jebkuru citu būtu žēl, bet šoreiz gan ne :D.

    #327971
    3Dklucis
    Participant

    Es neuzskatu ka te būu jarakst ta lai kads ko saprastu -pareizak kas gribēs tas sapratīs….a man poxuj vai kads saprot……vai neee galigi pajāt…

    #327972
    3Dklucis
    Participant

    EEE jus Oskariņu bars laikam nesaprat-ka ta tikai bija tēma.Jaželo jums pašiem sevis,man vienmēr lielas rezerves …Tiko pasūtīju 3 UPS,takā nemīž vakumā …–Nu takš tiešām nedapistenu čupa!:D

    #327973
    E-500
    Participant

    Latvenergo apdrošināšana maksā 1 papildu eiru mēnesī, tagad gan par vēlu…

    https://www.elektrum.lv/lv/majai/klientiem/elektrum-apdrosinats-/

    #327974
    3Dklucis
    Participant

    Tak man poxuj…Vienigais ja tagat tuvākā laika ….atkartosies tad gan iepisiis ieks….UPS remonte par garantiju pie šadiem atgadijumiem ,taka 2 gad poxuj…

    #327975
    usins
    Participant

    Š is nav apdrošināšanas gadījums, ko sedz Latvenergo. Ja meistars savu kļūdu atzina, tā ir nolaidība darba vietā, un šajā gadījumā draud kriminālā atbildība, jo varēja cilvēks dabūt invaliditāti vai nāvi…

    Raksti iesniegumu un max informāciju uz Latvenergo, pieaicini neatkarīgu sertificētu elektriķi, lai paska, ka Latvenergo meistari debīli bija. Viņiem jāsedz viss ir. + ja bija māja apdrošināta, tad noteikti vari dabūt visu no apdrošinātāja atpakaļ. tikai viss ir +/- tajā pašā dienā jāsāk kārtot, kamēr viss aktuāls, nevis pirms nedēļām divām un tu tikai tagad raksti iesniegumu.

    #327976
    E-500
    Participant

    Kāda zīmola/modeļa UPS tev bija, tas kurš pasargāja elektroniku no bojājumiem?

    #327977
    3Dklucis
    Participant

    Kā fotogrāfija neredzi..ORVALDI 620 VA,āķītis vairs neturēja jau otrais nojāts ….labi ka nenopirku nakamo .Vietēja bodē pasūtīju 3 šādus https://www.rdveikals.lv/products/lv/347/62032/sort/1/filter/0_0_0_0/EP-650.html

    Quote:

    tas kurš pasargāja elektroniku no bojājumiem?

    Man katras adapeteris “barošanas bloks” ir pasargajis pašu elektroniku no galējas boja ejas….cik skatos viena IP kamera laikam nosparāgusi,labi ka lētā… a tā kas bildē redzms tas ar bojāts…!12 adapteri 1 PSU 1UPS atskrūvēju vaļa viena pretestiba nosvilusi vis parējais spied,nezi testeri iekša nelīdu -to nakotnē papētīšu…IP kamerai arī iekšeji nekas ,,,ar kada delaļin janomain…-galvenai ka krūtā optika vesela ieksas varu nopirkt pa 13 $…Tākā nepisat caur adatām ežumāti….

    #327978
    3Dklucis
    Participant

    Tas neko nedos-viņi pateic ka vads bijis vaļigs”šaubos vai vaļigs vads ko tadu var noveidot,vienīgais ja nosvilst un pieiet pie nulles”…Kad saks kapaties to noliegs-Un tagat aicinat sertificētu …tas jau man izmaksas vienu UPS takā pisss… gan jau kadu lomiku savos trafakos kantora tuvumā atradis- Nelīdzees neviena noverošans kamera:D, uz šo laik daudz salavecīšu būs jaapcietin:)!

    #327979
    darklight
    Participant

    Kāds vaļīgs vads? 😀 Tur skaidrs, ka nulles vietā vēl viena fāze pierubīta. Neesi pirmais, kam tā gadījies.

    #327980
    SWC
    Participant

    šādi velk vadus sertificētie Latvenergo elektriķi, kad aizbraucu pie senčiem ieraudzīju daže gandrīz ar sirdi aizgāju,

    [img]https://www.bildites.lv/images/shw8gzry/27340/original.jpg[/img]

    Labi ka no tā ko sajēdzu un savilku kā jabūt

    [img]https://www.bildites.lv/images/ncmbajcc/27341/original.jpg[/img]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā