Ka lai uzliek cietnim paroli ?

Sākumlapa Forumi Software Windows Ka lai uzliek cietnim paroli ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149475
    jauneklis
    Participant

    Negribu lai sikais bracka ladee visadus suud datora . Sorry ka bez garumzimem , vel neesmu sainstileejis tildi utt.

    #210469
    izredzētais
    Participant

    uzliec bios paroli un miers..

    #210470
    jauneklis
    Participant

    Jau uzliku, bet man ir nepieciesams lai sikie tikai var ieiet neta , un izmantot wordu un viss un lai daritu ko citu , nepieciesama parole . Bet ar bios vini ta vai ta var ieinstelet kadu speli vai vel ko citu . Aizmirsu pieminet man te uz PC ir Vista Home premium.

    #210471
    izredzētais
    Participant

    ja cietnim ir parole, bez tās tu netiec operētājsistēmā.

    ja biosam ir parole, bez tās tu netiec operētājsistēmā.

    ja sīcis biosā var uzinstalēt kādu spēli, lai zibeņ i mani sasper, nekādas proles viņ u neapturēs 😀

    #210472
    normis_161
    Participant

    Kāds sakars BIOS parolei ar OS??? Ja es uzlikšu biosam paroli, tad jau tas nozīmē to, ka es BIOS settingus nevarēšu mainīt, nevis to ka es nevarēšu tikt operētājsistēmā.

    Bet pa tēmu tagad. Uztaisi vēlvienu lietotāju un nogriez viņam visas tiesības nost.

    #210473
    drunk_lizard
    Participant

    speciaalisti…

    pieskjir jamaa lietotaajam diska kvotu un aamen…

    savaadaak naakamais jautaajums buus – “aizmirsu hdd paroli, ko dariit? ” un tad gan buus meesli :>

    #210474
    ob1
    Participant

    limited user varētu atrisināt problēmu.

    #210475
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Kāds sakars BIOS parolei ar OS??? Ja es uzlikšu biosam paroli, tad jau tas nozīmē to, ka es BIOS settingus nevarēšu mainīt, nevis to ka es nevarēšu tikt operētājsistēmā.


    ..nerunā muļķības.

    tiesa, lietotāju ar skrūvgriezni rokās, šī parole aizkavēs tik uz 5 min..

    #210476
    Wuu
    Participant

    Sobrid lietoju darba datoru ar limitetu acc, domats lai darbinatu 1 programu. Bet es tapat atradu ka neta tikti, bet account ir baigi nogriezts cietaja diska netieku 🙂 Ja nebutu atnakusi updeiti un atjaunota windows medi playera icona nekur netiktu ! Vajag tik lietaju apgriezti, nevajag obligati paroli.

    #210477
    jauneklis
    Participant

    ok , paldies pa ieteikumiem !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā