Kā no epassporte izņemt naudu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā no epassporte izņemt naudu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151087
    silent_bob
    Participant

    Man uz epassporte atnāca neliela naudiņa, ko gribētu izņemt ārā, bet problēma ir tāda ka nezinu kādā veidā lai es viņu dabuju uz savu kontu. Pasūtīt epassporte VISA card arī negribas, jo par to jamaksā 35 dolāri. Varbūt kādam ir bijusi darīšana ar epassporte un zina kādā veidā var dabūt no turienes naudu ārā?

    #233910
    root
    Participant

    Quote:

    ePassporte Wallet Account Holders may transfer funds to a bank account in the United States for a flat fee of US$3.00 per transfer. Account Holders residing outside of the United States may request a bank wire transfer for a fee of US$50.00.

    ePassporte Visa Virtual Account Holders who purchase a Visa Electron Card may withdraw funds at millions of Visa and/or PLUS ATM locations worldwide for just US$3.00 per transaction.


    https://www.epassporte.com/secure/jsp/PersonalAccounts.jsp

    Pārskaitījums uz savu bankas kontu tev maksās 50 USD.

    Personisks jautājums: N*K*J tādi mēsli jāizmanto? Kam tev PayPal? Kam tev normāla banka te pat uz vietas?

    #233911
    Wuu
    Participant

    TavaMaate wrote:


    Pārskaitījums uz savu bankas kontu tev maksās 50 USD.


    Fail 😀

    #233912
    silent_bob
    Participant

    Nebija tādas iespējas pārskaitīt naudu uz paypal. Atļauts bija tikai epassporte. Tos 50 USD jau es pats arī izlasīju, bet domāju varbūt ir kāds cits veids, piemēram, pārskaitīt uz paypal un tad uz kontu vai kaut kā tamlīdzīgi. Man tur iedeva kautkādu VISA virtual card, bet ko ar viņu darīt nezinu un riskēt kaut ko, kaut kur sūtīt arī negribas

    #233913
    root
    Participant

    Nu iepērcies par to naudu un viss. Izņemt cik papētiju nu nekā.

    #233914
    silent_bob
    Participant

    Man nu ļoti vajadzētu dabūt to naudu skaidrā naudā. Tur vel ir iespēja Withdraw to personal credit/debit card varbūt tur varu norādīt savu Unibankas VISA card un tādā veidā pārskaitīt?

    #233915
    root
    Participant

    nu skaties. neesmu tur reģistrets, hwz.

    #233916
    Aldis
    Participant

    Uz paypal to visu kautkā pārmest nevar? 🙂 Un no paypal kautvai uz karti, vai traukiem el vē stateni papildini, vai ej ēbajā pērcies – elementāri un viss saprotami!

    #233917
    feiks
    Participant

    1. pasaule lielāku mēslu nav redzējusi

    2. uz paypal NEVAR pārsūtīt

    3. mūsu banānvalstij kā arī citām austrumeiropas un vēl pāris valstīm ir papildus ierobežojumi

    4. naudu var pārskaitīt uz savu bankas kontu elektroniski, bet tev jāiedod viņiem VISA ( tas ir vietniekvārds ) informācija par sevi un savu banku, t.i. ID kopija, bankas izraksts utt…

    5. naudu var pārskaitīt ar tā dēvēto “wire transfer”, kas tev izmaksās nieka 50 usd, par katru sūtījumu

    6. skatoties uz situācijas nopietnību ( tu esi ieberzies ar “ēnainu kantori” no West Indies salām ) 35 usd par to visa karti nemaz nav tik slikta doma uz vispārējā fona

    * man ir tā VISA karte un ja piever acis uz $3 maksu par izņemšanu no bankautomāta un kaut kādu mistisku valūtas maiņas kursu, tad ir tīri ciešami. Un meitenes Narvesenā, nesaprašanā bolot acis uz mistisko, pirmo un pēdējo reizi redzēto bezčipa karti, smīn par manu translitā uzrakstīto uzvārdu, kas vispār ir kaut kas unikāls 😀

    #233918
    silent_bob
    Participant

    Tur ir arī Visa virtual card, tātad ja būtu iespēja internetā pārsūtīt naudu no VISA card uz bankas kontu tad viss būtu OK. To es īsti arī nesaprotu kāpēc nevarētu būt internetā kāda vieta kur var no Visa pārskaitīt uz bankas kontu, ja jau var veikt pirkumus.

    Biju iegājis paypal un nesapratu kā tur vispār var ieskaitīt naudu kautvai no bankas konta?

    Ja nekas neizdosies tad būs vien jāsūta epassporte Visa card, tikai cik ilgā laikā viņa atnāk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā