kā noķert trolli facebook

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais kā noķert trolli facebook

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158894
    migors
    Participant

    Tā sanācis ka uzradies trollis kas raksta visādus draudus manai sievai sejasgrāmatā.

    Vajag viņu noķert. Prātā nāk divi veidi:

    1. izveidot blogu un iemest saiti facebook (varbūt nospiež no sava pc)

    2. Ielikt facebook lapā iframe. https://developers.facebook.com/blog/post/462/

    Jautājums ir vai ja es iekļaušu iframe vai citu custom html vai varēšu piefiksēt ip?

    Varbūt ir kāds trešais variants?

    Vēl ir variants nobloķēt bet nu neviens jau viņam netraucē turpināt troļļot no cita konta.

    #302620
    samurajs
    Participant

    Nu un iegūsi savā rīcībā Opera Turbo servera IP vai Bites mobilā neta IP – ko tagad? 😀 Var tak uzlikt settingos, lai neviens ārpus draugu loka nevar ne ko ierakstīt, ne arī skatīt bildes utml. Tas daudz efektīvāk nekā jāties ar visādiem iFrame 🙂

    #302621
    migors
    Participant

    Es paļaujos uz cilvēku muļķību 🙂 Sava pamātā viņi raksta no sava mājas datora vai telefona. Man tik vajag iesaistīt diskusijā lai atver saiti tad kad ir darbā vai mājās. Dabūšu IP griezīšos policijā, jo no facebook jau ip nedabūt.

    Pēc citu cilvēku pieredzes zinu ka troļļo cilvēki no paziņu loka. Kāpēc šoreiz mana ģimene nezinu, bet atstāt to tā vienkārši nevar. Cilvēks zina visādas nianses kuras var zināt tikai tuvi cilvēki. Plus šantāžas mēģinājums.

    Var jau ignorēt, bet var arī atrast, tā ir personīga izvēle.

    #302622
    Aldis
    Participant

    Un kur problēma?

    Uzmet uz sava servera kaut kādu lapu kas piefiksē IP, nosauc to par domens.lv/tu-esi-idiots/ un iemet atpakaļ čatā viņam šo linku! 100% nenoturēsies un uzklikšķinās. 🙂 Un Tev IP rokā.

    #302623
    migors
    Participant

    Nu tad tā arī būs jadāra, tik jāizdomā kāds atraktīvāks veids 🙂

    #302624
    Aldis
    Participant

    Paņem šo : https://natribu.org/lv/ 😀 un PHP daļā pieglabā IP. 🙂

    #302625
    Quagmire
    Participant
    #302626
    migors
    Participant

    Ideja laba 🙂

    #302627
    migors
    Participant

    Jāpapēta sīkāk, bet paldies. Ja strādās tad jau ideāli

    #302628
    aoma
    Participant

    Un ko iesāksi tad, ja “trollis” izrādīsies sievas mīļākais, ar kuru šai negribēti sanākušas domstarpības?!

    #302629
    migors
    Participant

    Nu tas jau būs cits jautājums. Es jau nevaru visu dzīvi dzīvot tipa: kas būs ja būs!?.

    Kad būs tad domāsim 🙂

    #302630
    aoma
    Participant

    Ir lietas, ko labāk nekad neuzzināt 😉

    #302631
    migors
    Participant

    tev ir slikta pieredze, gribi parunāt? 🙂

    #302632
    aoma
    Participant

    Kāpēc slikta, drīzāk otrādi 🙂

    Mazāk zini, labāk aizmiedz utt. Toties fakti visā to kailumā bieži vien sniedz pārdzīvojumus, kas daudzreiz noved pie neprognozējamām sekām, tas tā tīri no bezkaislīga skatu punkta – esmu šķīries, bērni lieli, daru kas ienāk prātā un kā pašam patīk.

    #302633
    migors
    Participant

    Vienam vieglāk? Man sievai ir tikai 24, vēl jauna un smuka, var būt kad būs veca man arī tā pat kā tev tā būs labāk 🙂

    #302634
    aoma
    Participant

    Gluži viens jau neesmu – ir draudzene, kas jaunāka par Tavu sievu, zem viena jumta gan nedzīvojam un mani neuztrauc, ko viņa dara laikā, kad nav kopā ar mani.

    Toties jaukās sajūtas, ko sniedz pilnīga brīvība pēc oficiālajām laulības beigām, ir neaprakstāmas 😀

    #302635
    Anonīms
    Neaktīvs

    Veiksmīgu manis notveršanu, Renegāt. Varēji vēl turpat Facebook uztaisīt diskusiju.

    #302636
    Participant

    Ahahahahaha!!!! 😀

    #302637
    Aldis
    Participant

    trolling detected… 😀

    [img]https://i.imgur.com/NSfoUKi.gif[/img]

    #302638
    root
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā