Kā normāli lietot web proxy?

Sākumlapa Forumi Software Pārlūkprogrammas Kā normāli lietot web proxy?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152898
    zzk
    Participant

    Darbā bloķēti draugiem.lv, var lietot caur web proxy, bet nevar, piemēram, profila bildi nomainīt un albumā bildi pievienot, nu visur kur java scripti neko nevar izdarīt. Ir kādas idejas, lai iepriekšminētās lietas var izdarīt?! Paldies.

    #255777
    drono
    Participant

    Pieslēdz mobilo internetu.

    Ja jau bloķēts, tad droši vien ne bez iemesla.

    Profila bildi nomainīt jau nu tiešām ir tā steidzamākā lieta, kas līdz mājām pagaidīt nu nekādi nevar :D:D

    #255778
    Rustyscrew
    Participant

    Sveiks vai Sveika!

    Nebūs šāda vajadzība pēc proxy..

    Izmanto šo IP: https://213.175.75.1

    Š ai IP ir no viens līdz desmit gals. –> 75.1 / 75.2 un tā tālāk..

    213.175.75.1

    75.2

    75.3

    75.4

    75.5

    75.6

    75.7

    75.8

    75.9

    75.10

    #255779
    zzk
    Participant

    Es uzdevu jautājumu par to kāpēc ir bloķēti? Nē. Un tā profila bildes maiņa ir kā piemērs! Ieteikums, lai neveidotos tukšas sarunas – izlasīto cenšamies arī saprast, nebūs lieku jautājumu un atbilžu.

    #255780
    zzk
    Participant

    latvietis wrote:

    Sveiks vai Sveika!

    Nebūs šāda vajadzība pēc proxy..

    Izmanto šo IP: https://213.175.75.1

    Š ai IP ir no viens līdz desmit gals. –> 75.1 / 75.2 un tā tālāk..

    213.175.75.1

    75.2

    75.3

    75.4

    75.5

    75.6

    75.7

    75.8

    75.9

    75.10

    Nedarbojas šis variants, bet paldies par atbildi!

    #255781
    deivs001
    Participant

    drono, ieteica labu variantu, ja darbs nevēlas, ka laikā, kad tev maksā, lai tu būtu atrodams iekš draugiem.lv, tad lietot to, piemēram, no sava mobila tālruņa. Nevaru iedomāties kādēļ šodienas situācijā būtu jāsatraucas par to, ka nevari darba laikā ielogoties savā profilā, nē, izmainīt kādas daļas, kas tiek darbinātas ar Javascript. Lai komunicētu, vari izmantot epastu.

    #255782
    zzk
    Participant

    Viss kārtībā, mutere google aizveda mani pie http proxy, vienīgi viņi bieži klapējas ciet un jāmeklē citi. Slēdzam.

    #255783
    Andron MacBeton
    Participant

    Jautājums nesaprotams. Kā tas ir domāts? Kādi tad ir veidi kā lietot to proksi? Ieraksti pārlūkā un lieto. Tikai pārāk neaizraujies, padomā, man piemēram ir 100Mbps links. Es uzlieku proksi, pieseivoju visu ko tu dari, gan jau kāda parole arī pieseivosies. Teu to vajag? Labāk darbā sarunā ar adminu, lai pusdienlaikā un pīpauzēs vari ieiet savos draugos. Vai pamato savam priekšniekam kapēc teu to vajag.

    Kā arī par tiem brīvajiem prokšiem, padomā, ja nu es to proksi esmu izmantojis kautkādai “hakošanai”? Un pēc tam tu viņu lieto. Saproti sekas?

    Normāls admins tāpat pavēro trafiku pa retam, redzēs tak ka tu uz kautkādu 3128 vai 8080 konektējies.

    #255784
    zzk
    Participant

    macbeton wrote:

    Jautājums nesaprotams. Kā tas ir domāts? Kādi tad ir veidi kā lietot to proksi? Ieraksti pārlūkā un lieto. Tikai pārāk neaizraujies, padomā, man piemēram ir 100Mbps links. Es uzlieku proksi, pieseivoju visu ko tu dari, gan jau kāda parole arī pieseivosies. Teu to vajag? Labāk darbā sarunā ar adminu, lai pusdienlaikā un pīpauzēs vari ieiet savos draugos. Vai pamato savam priekšniekam kapēc teu to vajag.

    Kā arī par tiem brīvajiem prokšiem, padomā, ja nu es to proksi esmu izmantojis kautkādai “hakošanai”? Un pēc tam tu viņu lieto. Saproti sekas?

    Normāls admins tāpat pavēro trafiku pa retam, redzēs tak ka tu uz kautkādu 3128 vai 8080 konektējies.

    Es visu laiku lietoju web proxy, bet tur atslēdzot to remove scripts, viņš nepilnīgi darbojās. Jā, tagad browserī ierakstīju tos http proxi ar tevis minētiem portiem. Tādos pāķos kur atrodos admins nav:D ja kaut kas nobrūk tad sauc no novada centra adminu. Diez vai kādam interesē mana parole drugos.

    Es skatos, ka ir iespēja īrēt tos proxy serverus par lētām naudām, kā tur viss notiek?iedos man http ip un portu?

    #255785
    Foxsk8
    Participant

    Nu vēl jau kādreiz, varbūt tagad vēl šancē, nezinu, bija tāds Torparks – ļaunākais admin murgs 😀

    Softs jau strādāja labi, paņemam enable tor, disable tor, uz katru reizi iedodās mums jauna IP adrese. 🙂 Visas JS padarīšanas arī iet, un lieto vesels.

    Bet teorētiski, laikam jau šoreiz tev tas nederēs.

    #255786
    zzk
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nu vēl jau kādreiz, varbūt tagad vēl šancē, nezinu, bija tāds Torparks – ļaunākais admin murgs 😀

    Softs jau strādāja labi, paņemam enable tor, disable tor, uz katru reizi iedodās mums jauna IP adrese. 🙂 Visas JS padarīšanas arī iet, un lieto vesels.

    Bet teorētiski, laikam jau šoreiz tev tas nederēs.

    Paldies, šitas joprojām strādā!

    #255787
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu varbūt pateiksi firmeles nosaukumu?

    Varētu piedāvāt savus pakalpojumus.

    Tad būs 12:00-12:30 pieejami tie paši draugi un one.lv 🙂

    Ja pats proksis griež ciet skriptus tad nau ko tur tālāk jemties. Labāk mājas kompī saliec paroles, palaid Remote Desktop un logojies iekšā mājās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā