Kā nosargāt sakņu dārzu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kā nosargāt sakņu dārzu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #238181
    Evers
    Participant

    Vispār pareizi ir kā kur tur ASV – palaidīsi nagus, dabūsi lodi dibenā vai lamatu stilbā un pats būsi vien vainīgs. Ja griezīsies pie saimnieka kādā jautājumā, tad arī pa ceļu dosies pie viņa, vai piezvanīsi pie vārtiņiem, nevis klamzāsi pa ābeļu dārzu kur lamatas saliktas. Teksasas štatā šaujamierocis vispār esot vīrieša goda jautājums, bez tā nemaz vīrietis nav kārtīgs vīrietis. Nu tas, ka Latvijā likumdošana ir cirks uz papīra, jau sen ir skaidrs. 🙂

    #238182
    Wallaby
    Participant

    Fox,8, aizej ka tu nošaujies. Ja tu nesaproti, ko es mēģinu pateikt, tad nevajag tagad taisnoties.

    Nākošais. Pirmais posts:

    Nikkys wrote:

    Lūdzu izteikt visus ierosinājumus un idejas!

    Fokša posts:

    foxsk8 wrote:

    …tavu viedokli šeit neviens neprasīja.

    Atkal FF – tulkojas kā “Foxsk8 FAIL”. Jeb ar vārdu “visi” šajā saitā ir domāta tikai administrācija?

    Da labi, ko ta es, neko jau dzīvē neesmu pieredzējis, puņķutapas zin daudz vairāk – varu arī paklusēt…

    #238183
    Foxsk8
    Participant

    [spoil]Wallaby: Mācies gramatiku, neredzi, ka viss teikums ir kā teikums un tam ir papildinājums, ar komatu atdalīts, kas attiecās pa visam uz citu domu, nekā par viedokļa izteikšanu, kas attiecās uz tēmu. “tavu viedokli šeit neviens neprasīja” bija domāts par šo:

    “Skaskatījies degpunktu” – tikai diemžēl jau paspēji noeditēt, ka uzšaut pa tiem nagiem, ja izsaki domu, tad kalab tu to beigās pārlabo? Nu un kurš tagad Fail?[/spoil]

    Un vispār, pats sāki man kāpt augumā, tad nevaino citus. Vienreiz jau pateicu, provocēsiet, redzēsiet.

    #238184
    McAnder
    Participant

    ~150LS ieroča atļaujai un pats ierocis pa 50ls. Noderēs ne tikai šādiem, bet arī citās dzīves situācijās.

    #238185
    Nikkys
    Participant

    cietumsods dāvanā? nedrīkst tak šaudīties kur pagadās…

    #238186
    samurajs
    Participant

    No prakses: vislabāk darbojas sirēna vai auto signalizācija. Kad šitas klusumā sāk kaukt, zaglim pārsteigumā bikses pilnas, un mūk pa gabalu 😀 Man jaunībā puķu dārziņam bija apkārt dzeloņdrāšu žogs, bet ērti, pievērti vārtiņi ar iemontētu slēdzi (lai lien tur, kur viņus gaida). 3 gab. tā noķēru. Vēl vairāki aizmuka pār dzeloņdrātīm, atstājot tur diegus no biksām 😀

    Protams, metode laba tikai tad, ja var uzreiz ķert steku un skriet izskaidroties 😀

    #238187
    McAnder
    Participant

    Nikkys wrote:

    cietumsods dāvanā? nedrīkst tak šaudīties kur pagadās…

    Ieroča atļauja? Un lai to iegūtu, tu arī iepazīsies, kad drīksti un kur drīksti šaut. Nebūsim auni un vispirms domāsim.

    #238188
    samurajs
    Participant

    No ieročiem pašaizsardzībai iesaku Udar. Nav dārgs, nevajag atļauju, bet efektīvs gan. Ja vēl var dabūt patronas ar neiroparalītisko gāzi, tad vispār… Redzēju tāda daikta pielietošanu pret bomzi, neitralizācija momentāla 😀

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wQsccEHgRjM[/youtube]

    #238189
    Nikkys
    Participant

    tieši tā – jau pirmajā noteikumu daļā likts uzsvars uz pašaizsardzību, gluži tāpat, kā par brīdinājuma šāvieniem un otra dzīvības apdraudēšanu, turklāt, cik zinu, tad privātīpašums netiek uzskatīts par izņēmumu, un nez, vai šādā situācijā es pārdomātu noteikumus un tos izpildītu.

    samuraja ideja arī nav slikta. Vienīgi vārtiņu, tajā pusē man īsti nav, bet vienmēr jau piedomāt kaut ko var.

    #238190
    McAnder
    Participant

    Nikkys wrote:

    nez, vai šādā situācijā es pārdomātu noteikumus un tos izpildītu.

    Protams, tu uzreiz blieztu pa cilvēkiem, un nejau kājās, bet dzīvībai svarīgās vietās. Tad gan labāk atturēties no ieročiem, ja ir tādas tieksmes 😀

    #238191
    PEDOBEAR
    Participant

    Autor, kādas maģiskās sēnes tu saēdies ka draugiem.lv fermu jau uzskati par realitāti? Ar labradoru nepietiek? (*) Bet ja par tēmu, tad tīri labi noderēs uzlikt žogu un aiz tā nejauši atstātus dēļus, kurās sadzītas naglas ar asajiem galiem uz augšu! Palīdz! (*)

    #238192
    elvisburdajs
    Participant

    Pedobear (Jaunzem), beidz taisīt bērnudārzu! 😀

    #238193
    PEDOBEAR
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Pedobear (Jaunzem), beidz taisīt bērnudārzu! 😀

    Vai drīkst būt šim bērnudārzam par audzinātāju, beztēmas veidotāj? Marihuāna ir kaitīga lieta – tā izraisa maldinošas halucinācijas, kā arī paātrina apmatojuma augšanu kaunuma zonās! Beidz pīpēt! (*)

    #238194
    elvisburdajs
    Participant

    agha, kādam no mūsu kadriem palicis garlaicīgi..

    Beidzu offtopiku.

    #238195
    Kon
    Participant

    bisi ar sāli, lai scukas nevar nedēļu sēdēt :>

    #238196
    akms47
    Participant

    ÄŒomim bija uzliktas dzeloņdrātis caur kurā padeva elektrību. Protams uz žoga brīdinājuma nebija 😀 , bet strāva ar nebija liela, bet nepatīkami gan. Visu padarīšanu apkalpoja palielāks akumulators, kuru katru nedēļu, ierodoties rušināt nezāles, nomainīja pret iepriekš mājās uzlādētu.

    #238197
    Holmss
    Participant

    Runājot par akumulatoriem – Elektriskie gani, tie kurus izmanto govju u.c. ganīšanai, bet nevis padomju laiku, bet jaunie un modernie, dažam labam dzirkstele pārlec 5+ centimetrus, pēc tam uz visu dienu roka stīva un īsti labi nekustās – Maksā 40+ LV naudiņas. Lai gan ar otro reizi šitos ir samērā vienkārši neitralizēt – dzelzs stienis līdz zemei un vairs nekādu elektrību…

    Bet gan jau kāds elektriķis var izdomāt, kā pieslēgt skaļu signalizāciju, tiklīdz notiek izlāde no vadiem caur zemi uz aparātu 🙂

    #238198
    Creep
    Participant

    Par mazdārziņiem nemācēšu teikt, bet jā, šitie racēji ir tīri liela problēma. Manā variantā tas būtu aptuveni tā: no 50 ha kartupeļu aptuveni 2-3 ha katru gadu tiek norakti. Uz kura lauka vairāk, uz kura mazāk, tas vairāk ir ģeogrāfiskā novietojuma jautājums, bet tas lietas būtību nemaina. Cik man zināms: zog visi, kam nav slinkums. Pat poliči esot manīti mūsu laukus uzrokam. Par tām zīmēm: vienreiz tika uzlikta zīme “Svaigi miglots”. Palīdzēja uz divām dienām, pēctam jau visiem pie vienas vietas. Cik dzirdēts, varen daudzi ne tikai sev pusdienām rok, bet pat ved pārdot.

    Un cik es zinu par to, kā cilvēki domā: labi, iešausi vienam, bet tas vienalga neko nemainīs. Vienmēr atradīsies čupa tādu, kas domās, ka ar viņiem nekas tāds nekad nenotiks utt.

    Nāksies vien piekrist, ka bez radikālām metodēm mūsdienās neiztikt.

    Lai vai kā, ja cilvēkam prāts strādā, jebkāda veida lamatas strādās tikai vienreiz. Cilvēki vienmēr pamanās apiet aizsardzību, lai kāda tā nebūtu…

    #238199
    Holmss
    Participant

    Vēl ir variants – Žogs + apsardzes firma… Š is varētu būt visefektīvākais līdzeklis

    #238200
    Nikkys
    Participant

    pagaidām ir sapirkts sensors ar gaismu un atradu kādas wireless kameras, cenā iekļaujoties ap 70 Ls.

    Novietojumu taisīšu diezgan augstu, lai bez trepēm klāt netiek.

    Ar ieročiem neaizraušos, nekad nav patikusi tāda veida vardarbība.

    Par elektrisko ganu – neesmu ar tādu sastapies priekš nopirkšanas, uzliktus uz laukiem, šur tur braucot, redzējis esmu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā