Kā noteikt kādas jaudas serveris man nepieciešams?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kā noteikt kādas jaudas serveris man nepieciešams?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151370
    TrakaisKursis
    Participant

    Sakarā ar to, ka studijām un personīgiem projektiem vēlos mājās uzsliet serveri (variants ar xampp uz pamatdatora neder), kā iespējams noteikt kādas jaudas serveris man ir nepieciešams, ja uz tā augstākais būs 10-20 pieslēgumi un virsū stāvēs kādi 10 projekti ar php/MySQL?

    #237536
    root
    Participant

    kādi projekti? Es varu 10 vizītkartes nohostēt uz sava pulksteņa lol. Ja kkādas blogšitveida lapas @ wordpress, pilnīgi pietiks ar pentium 3 kasti un 256 rāmi + Debian/Slack/Centos bez gui protams, tīrā SSH. Kā noteikt ir dajebkā, sākot no tā, cik interpretators norij standby un ar tavu app skrienot uz noteiktu useru skaitu vai raksti profileri, un skaiti ielādes laikus, proča prasības un ramus. To var aprēķināt vienkārši, pēc formulas:

    Code:


    (Usage with running app) – (Usage on idle) = (Total usage of app);
    (Total usage of app) * (Users, will be using app) = (Total server power needed for app);
    (Total server power needed for app) + (Server self idle consumption) = (Total needed server power at all on (Users, will be using app) );
    <

    #237537
    TrakaisKursis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    kādi projekti? Es varu 10 vizītkartes nohostēt uz sava pulksteņa lol. Ja kkādas blogšitveida lapas @ wordpress, pilnīgi pietiks ar pentium 3 kasti un 256 rāmi + Debian/Slack/Centos bez gui protams, tīrā SSH. Kā noteikt ir dajebkā, sākot no tā, cik interpretators norij standby un ar tavu app skrienot uz noteiktu useru skaitu vai raksti profileri, un skaiti ielādes laikus, proča prasības un ramus. To var aprēķināt vienkārši, pēc formulas:

    Code:


    (Usage with running app) – (Usage on idle) = (Total usage of app);
    (Total usage of app) * (Users, will be using app) = (Total server power needed for app);
    (Total server power needed for app) + (Server self idle consumption) = (Total needed server power at all on (Users, will be using app) );
    <

    paldies! patiešām noderīga informācija

    #237538
    root
    Participant

    Nav gan noderīga. Tas ir absolūts bullšits. Kādas aplikācijas domā servēt, cik vidēji pieprasījumi minūtē uz mysql serveri, serveris būs publisks vai privāts (++Botu usage), kādas aplikācijas būs uz servera- mysql, postgree, php, apache2? kādu api izmantosi php? vai būs vēl kāda valoda, mok mono, perl, ruby uz appache, kādu os domā izmantot? Man jau domāt paņem kādu vecu dell optilex kasti par pārdesmit latiem un uzmet uz skapja, da i elektrību nerīs un ar kkādu 1.6-1.8 p4 tev vajadzētu pietikt atliektiem galiem, ja vēl nebūs par daudz. Tak te nav zīlnieču salons. Runā, mans lāciskais draugs, savādāk nepalīdzes tev neviens.

    #237539
    Element
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Nav gan noderīga. Tas ir absolūts bullšits.


    DIE!!!!!! :mod: :mod:

    #237540
    root
    Participant

    [spoil][img]https://notepad.lv/images/avatars/5344835064bd0a2e8a04e1.jpg[/img]

    Please, dont kill this dog. :([/spoil]

    #237541
    Wuu
    Participant

    Es iepirku te https://kite.teh.lv, strādā godam otro gadu.

    #237542
    root
    Participant

    +1 šoreiz

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā