Kā noteikt WordPess lēnās ielādēšanās iemeslu?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde WordPress Kā noteikt WordPess lēnās ielādēšanās iemeslu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153379
    bluebird
    Participant

    Sākšu ar atvainošanos elvisburdajs, ka neapvienoju zem viena topika :lala: :seeker: :devil: , bet nu tas tāds rīta joks!! 😉

    Emm.. man WordPress lapa ielādējās nepieklājīgi lēnu.

    Kā noteikt kur ir vaina? Ar kādiem tūļiem utt!!? 🙂

    Paldies par info!!

    #261629
    BOFH
    Participant

    Uz kādas kastes, kas pa OS, kāda noslodze dzelzim?

    Savādāk sanāk tā:

    Man ir auksts, kas pa vainu?

    #261630
    bluebird
    Participant

    Uz localhost – Windows 7. Dzelzim noslodzes nav nekādas. Mūzika fonā skan 😀 Vienk krauju kopā lapu. Domāju, ka varbūt pielāgojot tēmu esmu kaut ko nepareizi sadarījis un tagad dēļ tā šis lēnāk lādē.

    Citas testa lapas smuki veras.

    Bet kā reāli notiek to lapu testēšana. Nu kad kaut kāds elements vai kaut kas cits lago lapu. Un viņa lēnu lādējās utt. Kā noteikt kura darbība pie vainas?

    #261631
    Foxsk8
    Participant

    Paņem uzliec Firebug, Yslow, ar tiem tu varēsi noteikt, vai visas komponentes tev lādējas no vietas lokācijas, ir bijis tā, ka paliek kādi elementi no citas lapas, vai no testa servera un tā dēļ, lapa velkās. Pārej rūpīgi pāri un tad jau arī redzēsi, kas tev kur velkās.

    #261632
    bluebird
    Participant

    Es iekš Chrome vairāk dzīvojos, tādēļ novilku Firebug Litle un Monster for Chrome!

    Firebug gan vēl ir jāsaprot kā strādā, bet Monster rāda man skaitli – 68.3 un pāris error! Būs jāpapēta tuvāk.

    #261633
    Foxsk8
    Participant

    Chromam tas viss ir itkā, bet nu labāk testēšanai uzmet FF ar attiecībām lietām ko teicu, uz Chromi to visu darīt ir šķībi, nav viņai vēl viss tik labi nostrādāts.

    #261634
    bluebird
    Participant

    Ir man jau FF tik kaut kā esmu pametis viņu novārdā!! 🙂

    Bet nu ok!! Uzlikšu tos paplašinājumu uz FF un papētīšu kas tur notiek!

    #261635
    BOFH
    Participant

    Pag pag pag. Ko nozīmē Windows 7?

    Kas tev ir webserveris un kur ir datubāze? IIS ar M$SQL vai?

    #261636
    elvisburdajs
    Participant

    bluebird, 😀 Tiešām labāk ir izveidot vienu tēmu, piem: ”Problēmas ar wordpress”. Bet labi, lai paliek.. :lala:

    #261637
    usver
    Participant

    -1) Palūri, kādas tev tur bildes vispār ir ieliktas- vai nav tā, ka katra bilde lādējas lēni, tā, ka redzams, kā no augšpuses sāk lādēties un lēnām līdz pat apakšai atklājas. Firebug “Net” vai “console” sadaļa.

    0) Palūri, vai neesi hederī ielicis 5MB 5mpx JPG bildīti. Firebug “Net” vai “console” sadaļa.

    1) atslēdz JS. skaties izmaiņas. izdari secinājumus. Firefox “web developer toolbar” ekstensija, disable -> javascript -> all javascript. Kā arī lērums citu ekstensiju.

    Palūri, KO parasa dators – ja esi kaut kādu Google Analytics banneri ielicis, tad padomā, vai tas tur ir vajadzīgs. Ar Firebug var smuki “net” sadaļā redzēt, cik ilgi kurš pieprasījums ilgst un ko mēģina dabūt.

    2) mysql log_slow_queries ieslēdz:

    Nostopē MySQL.

    Atbilstošo my.ini atver

    sadaļā [mysqld] ierakstam:

    Quote:

    long_query_time=1

    log-slow-queries=c:lala.log

    Tas ļaus noskaidrot, vai problēma ir MySQL pusē. pastaigā pa lapu, palūri, kas krājas logfailā.

    3) kad viss ir izmēģināts un toč bremzē nevis MySQL vai JS, bet gan PHP, tad sāc profilēt to.

    4) WordPress administrācijā vari palūrēt pēc 1 klikšķa risinājuma, piemēram ķeksi ” Make this site SLOO..OO..OO..OO..OO..OOWWWWWW “, bet nu šaubos, vai tur kas tāds būs. Ja tomēr ir tāds ķeksis – izķeksē to ārā. Moš palīdzēs. Visas problēmas baltie cilvēki risina, pārbaudot katru faktoru atsevišķi – pēc pirmajiem punktiem.

    #261638
    bluebird
    Participant

    1st: elvisburdajs Š ī ir WordPress sadaļa un es te varu čīkstēt un jautāt cik uz sirds !! 😛 :lala: 😀

    2nd: usver Paldies! 🙂

    #261639
    daGrevis
    Participant

    bluebird wrote:

    1st: elvisburdajs Š ī ir WordPress sadaļa un es te varu čīkstēt un jautāt cik uz sirds !! 😛 :lala: 😀

    Good point, friend. =]

    Elvim vienkārši nepatīk, ka nav ko paprasīt. xD

    #261640
    elvisburdajs
    Participant

    daGrevis, Lien būdā! :>

    #261641
    Jaunzems
    Participant

    pa gultām visi!

    #261642
    Evers
    Participant

    Nē nē NĒĒ, jau pirmdiena.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā