Kā notestēt kompja ātrumu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā notestēt kompja ātrumu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 81 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221769
    Wuu
    Participant

    Ko tu gribēji ar to PDF panākti? Dod vismaz reizes 70x lielāku, šis man atvērās pus sekundē.

    #221770
    usver
    Participant

    ob1: tāds secinājums, jo Tu tendenciozi izvairies no dajebkurām resursus ēdošām veiktspējas pārbaužu idejām, pieturoties pie apgalvojumiem “CPU kopjaudai veiktspējā nav nekādas nozīmes” un koncentrējoties uz žiglu programmu atvēršanos, ignorējot to, ka programmas tiek lietotas paralēli.

    Dotajā rakstā ir minētas vienkāršās izmaiņas reģistrā, kas kopā dod tevis aprakstīto efektu “vords veras sekundes laikā”. nekas embedded versijai neatšķiras no desktopa – tie paši principi.

    Manā uztverē ikdienas darbā ir svarīgi, lai dators spētu veikt pierastās darbības vienlaicīgi – atvērt:

  • * FF pārlūku ar vismaz 5 tabiem

    * Paint.NET ar kādu attēlu

    * Total commander

    * Winamp ar nepārtraukti spēlējošu mūziku

    * skaipu

    * Thunderbird ar 1000 POP3 mailiem

    * kādu IDE, piemēram, Zend/Eclipse/Visual Studio

    * antivīrusu fonā


  • Tā būtu ikdienišķa situācija, kur uz aci ir novērtējams sistēmas reakcijas ātrums. Š ādās situācijās ir iespējams novērtēt sistēmas stabilitāti – vai to var lietot ikdienā, vai arī dators ir “internetā ko ieiet un kādu filmu noskatīties”. Jo normāls cilvēks nevērs ciet IDE tikai tāpēc, lai atvērtu mailklientu.

    Un pie šādiem nosacījumiem var sākties pārbaudes – tā pati lielu dokumentu atvēršana, Photoshop 10MB skiču ielāde, IDE lietošana ar nelielu projektiņu. Mērīšanas kritērijs: da kaut vai 10MB vorda faila atvēršana un visu “H” aizvietošana ar “L”, saglabāšana, ja vēlies ikdienišķas darbības.

#221771
ob1
Participant

Wuu, esi tik labs,atrodi un iemet linku. 🙂

#221772
usver
Participant

btw, ofisu var benčmarkot ar VBS palīdzību: lai tiek uztaisīta jauna vorda instance, padarīta tā neredzama, aizpildīta ar 10`000 x “The quick brown fox jumps over the lazy dog”, saglabāta uz c: diska. un paziņots rezultāts.

#221773
ob1
Participant

ok, usver, tas jau tuvāk tēmai. Tikai … iet runa par ofisa/mājas kompi, tāpēc IDE nevietā un total commander arī… bet tā jau ir ok (hmm, winamp vietā izmantoju Media Player, bet tā ir gaumes lieta).

Tikai … man grūti iedomāties kompi, kas to visu nepavilktu, ja vien RAM ir vismaz 512MB.

#221774
Crow
Participant

https://www.ginters.lv/2005-IT1-2.pdf

Lūdzu pievērst uzmanību rindām par Ziff Davis blablabla benķmārku. Pa miglu atceros, ka kaut ko tādu arī tiku palaidis savā laikā laboratorijas apstākļos 😀

Ak es naivais 😀

Kas attiecas uz jēdzienu “mājas kompis”… es labprāt pamuldētu kaut ko šajās diskusijās arī tad, ja jēga maza. Bet es tiešām nespēju atrast vienotu definīciju tam jēdzienam 🙁

#221775
ob1
Participant

Crow, es īsti nesapratu par to pdf – tāds maziņš… Ziff Davis benčmarki testē dzelžus nevis datoru, ja kas.

#221776
Wuu
Participant

Es nezinu ko Ob1 kungs te vēlas pateikti vai panākti, tiko uzliku 2003 ofisu un tas man atveras momentāli.

Takā daikta garināšana ar ātri atveramo ofisu atkrīt 😀

#221777
ob1
Participant

Labi Wuu, piekrītu. Tāpēc jau prasu nopietnākus testus.

WerNeo arsūtīja word failu… tūlīt nošārēšu…

#221778
Crow
Participant

Tas PDF – mazai atkāpei (kārtējai) ar domu, kā mācīja testēt kompīšus skolas solā. Pūt, palaid un skaties, kā logi tur virinās 😀

Problēmas sakne – nodefinēt “mājas lietotāju”. Es nevaru, tu nevari, viņš viņa nevar 🙂

Optimizēt vajag. Bet to pārbaudīt var tikai dzīvē – paņem pētījuma objektus, iedod neatkarīgam subjektam, papriekšu “kvadkŠri” un tad piesēdini pie ob1timizētā. Viss cits ir… sintētisks. Resnā dāma ir kliegusi. Punkts.

#221779
ob1
Participant

Neatkarīgo subjektu studijā!

😀

#221780
WerNeo
Participant

Crow. Lai nu ko, bet standarta mājas lietotāju var no definēt… un kā vēl!

#221781
Crow
Participant

Kāpēc tad, cienījamais WerNeo, tas jau nav izdarīts? Ļoti grūtā problēma, kas pagaidām tiek risināta ar pilno pārlasi?

Gribētos vēl piebilst: iedodiet aparātu cilvēkam, kas aiz monitora pavada vairāk laika nekā aiz loga un strādā nozarē, kas risina IT problēmas, nevis tās veido. Un iedodiet to tādam, kas ar grūtībām spēj atrast Start pogu, toties labi māk internetus, sāk apgūt inbox, ātri mācās. Dažam labam taisni nepatīk, ka pelīte par ātru skrien :>

P.S. Moš jāpaver wordpress un jāsaraksta blogā šitas? Godājamais ob1… tev arī VAJAG BLOGU 😀

#221782
ob1
Participant

Crow, jā vajag… bet es nemāku rakstīt… 🙁

#221783
ob1
Participant

ok, neliels kopsavilkums:

1) Ir WerNeo tests Nr.1:

WerNeo wrote:

1) Atveram Excel.

2) A1 šūnā ierakstīsim piemēram “asd”

3) Iezīmēsim A1 šūnu un nospiedīsim Ctrl+C

4) Izvēlamies šūnu A2 (ne rediģēšanai, bet lai vienkārši iezīmējas) un spiežam Ctrl+A

5) Ctrl+V


2) turpinās liela word faila meklējumi (tas, ko atsūtīja WerNeo, bija gļukains)

Testa Nr.1 rezultāti:

1) Uz darba kompja (C2D2.0GHz) – 7 sekundes

2) Uz ob1-nb17 – 10 sekundes.

Lūdzu iepostēt savus rezultātus un ģenerēt jaunus testus.

#221784
WerNeo
Participant

Cienījamā/ais Crow. Standartlietotājs (+/-):

1) Pienāk pie datora Sieviete: “Words, Exelis, Internets, Fotogrāfijas”

2) Pienāk pie datora vīrietis (labs savas jomas speciālists): “O! Š ajā kastē Zoli arī var spēlēt? Ieslēdz man, es paspēlēšu. Oho, te pretiniekos īsti cilvēki?”

3) Meitene, tīne: “Tēti, man jāpilda mājas darbs. Laid mani!” un sāk spēlēt kādu Bārbiju krāsošanas spēli…

4) Pienāk puika, tīnis: “Laid mani! Man šovakar jāstāda jauni rekordi jaunākajā spēlē, kuras disku man iedeva Bukis.”

5) Pierāpo puika un izrauj datora vadu no UPŠ a.

6) Atbrauc mājās students: “Bļin! Atkal man jāņem disks no kaimiņa, lai pārinstalētu Windowsu, jo jums doc faili rādās kā sistēmas dll faili. Kā jūs domājat, vai man citu darīt nav ko? Es šovakar gribēju samontēt jaunu video iekš pinakles.”

#221785
ob1
Participant

WerNeo:

1) Iepostē sava testa rezultātus (kas sanāk uz Tava kompja?)

2) Spēles un puslīdz nopietnu videoapstrādi (pinakle) izslēdzam.

#221786
WerNeo
Participant

ob1 wrote:

ok, neliels kopsavilkums:

1) Ir WerNeo tests Nr.1:

WerNeo wrote:

1) Atveram Excel.

2) A1 šūnā ierakstīsim piemēram “asd”

3) Iezīmēsim A1 šūnu un nospiedīsim Ctrl+C

4) Izvēlamies šūnu A2 (ne rediģēšanai, bet lai vienkārši iezīmējas) un spiežam Ctrl+A

5) Ctrl+V


2) turpinās liela word faila meklējumi (tas, ko atsūtīja WerNeo, bija gļukains)

Testa Nr.1 rezultāti:

1) Uz darba kompja (C2D2.0GHz) – 7 sekundes

2) Uz ob1-nb17 – 10 sekundes.

Lūdzu iepostēt savus rezultātus un ģenerēt jaunus testus.


Video studijā! 🙂

Man pieklājīgi “izmet”, ka darbība nav laba uz šādu resursu datora! ..un neļauj to izpildīt! 😀

#221787
ob1
Participant

Kādu video?

#221788
WerNeo
Participant

Ar 7 un 10 sekundēm..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 81 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā