Kā notestēt kompja ātrumu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā notestēt kompja ātrumu?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 81 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #221789
    ob1
    Participant

    nu labi… tikai man nav normālas kameras – uztaisīšu ar fotoaparātu…

    hmm, nesapratu… tas ir kāds prikols?

    #221790
    ob1
    Participant

    labi, te būs:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kwcoFKIGH3Y[/youtube]

    Sorry, protams, rokas trīc un pa taustiņiem dzērumā nevaru trāpīt…

    Tikai, WerNeo, nesapratu – kāpēc vajadzēja video?

    #221791
    aoma
    Participant

    Ja tik ilgi staipīsi to krānu, tad beigu beigās tas nostiepsies līdz grīdai un savam uzdevumam vairs nederēs. Ja nu vienīgi kā ziloņa snuķi to izmantosi – varēsi pačurāt podā, stāvot koridorā pie tualetes durvīm.

    #221792
    ob1
    Participant

    hmm, aoma, nesapratu… ar ko es tevi esmu aizvainojis?

    #221793
    aoma
    Participant

    Neesi aizvainojis, sen esmu ārā no tā tā vecuma, bet kā jau citā tēmā teicu – neciešu plātīzerus. Tas ir labi, ja ko māki labāk par vidusmēru, bet nepārtraukti to nevajag uzsvērt. Patiesi īsts filantrops, par kādu gribi izlikties, vienmēr centīsies palikt anonīms.

    #221794
    ob1
    Participant

    Pag, aoma. Es tak vienkārši mēģinu atrast veidus kā salīdzināt kompjus, nevis plātos. WerNeo prasīja video, es iepostēju…

    Tas būtu noderīgi kaut vai valsts iepirkumos – varētu saekonomēt nodokļu maksātāju naudu.

    Varbūt tev ir idejas kā notestēt kompja ātrumu?

    #221795
    WerNeo
    Participant

    Neievietošu vairs video! Man tāpat garāks (ātrāk atbild) 😛 Uzmanīgi lasīt postu 12:07 am

    #221796
    aidskillz
    Participant

    ob1 wrote:

    ok, neliels kopsavilkums:

    1) Ir WerNeo tests Nr.1:

    WerNeo wrote:

    1) Atveram Excel.

    2) A1 šūnā ierakstīsim piemēram “asd”

    3) Iezīmēsim A1 šūnu un nospiedīsim Ctrl+C

    4) Izvēlamies šūnu A2 (ne rediģēšanai, bet lai vienkārši iezīmējas) un spiežam Ctrl+A

    5) Ctrl+V


    2) turpinās liela word faila meklējumi (tas, ko atsūtīja WerNeo, bija gļukains)

    Testa Nr.1 rezultāti:

    1) Uz darba kompja (C2D2.0GHz) – 7 sekundes

    2) Uz ob1-nb17 – 10 sekundes.

    Lūdzu iepostēt savus rezultātus un ģenerēt jaunus testus.

    Vispār interesanti.

    Tests Nr.1

    1) darba kājminamais – (P4 2.8GHz) 8 sek

    *faila saglabāšana 16 sek – 227mb doķis :mod:

    #221797
    aoma
    Participant

    ob1, nevajag jaunu Ameriku gudrot, manuprāt pilnīgi pietiek ar veco labo PCmark5 un 3Dmark6.

    Arhivēšanas un kopēšanas darbi ļoti labi parāda reālo kompja veiktspēju, ātrums ir sekundāra lieta, ja vien nav kads 400MHz procis, tad gan vajag nedaudz piestrādāt, lai varētu strādāt bez žāvāšanās 🙂

    #221798
    richX
    Participant

    hmm… man te ir parasts portatīvais divkodolnieks, veicu exel testu, rezultāts – 4,7 sekundes… Itkā darīju visu pēc pamācības, kāpēc tik ātri?

    #221799
    Loading
    Participant

    Datora ātrdarbību? Vai OS ātrdarbību?

    #221800
    Wuu
    Participant

    Man vispār 3 sekundes, Ob1 skatos nevar atrast nevienu testu kas pierādītu ka viņa optimatizācija vispār strādā…

    #221801
    ob1
    Participant

    Loading – visu kopā. Dzelži + OS.

    #221802
    richX
    Participant

    mans vnk domāt, ka OB1 optimizācija lieliski strādā uz vājākiem datoriem, uz daudz maz jauniem tas ieguvums jau kļūst samērā maznozīmīgs… tomēr ko gan es zinu… 😀

    #221803
    APOC
    Participant

    Lai notepad iegādājas SYSmark licenzi. Arī nākotnē noderēs, kad vajadzēs veikt testus 😀

    P.S. Pavisam nopietni.

    #221804
    ob1
    Participant

    richX – nav runa par maniem vai taviem kompjim. Iet runa par testu sistēmu, kas ļautu kompi novērtēt. Es domāju, ka visiem tas būs noderīgi.

    #221805
    richX
    Participant

    a kas teica, ka iet runa par “maniem vai taviem kompjim”, es vnk atbildēju uz tavu aicinājumu novērtēt savus rezultātus “Lūdzu iepostēt savus rezultātus un ģenerēt jaunus testus”. vēlāk es tikai izteicu domas par Wuu teikto… 🙂

    #221806
    Evers
    Participant

    Apgalvojumi, ka obimitizēts kompis ar kautkādu Celeronu un 512 mb rāmi vērsies arī mājaslietotājam labāk vai līdzvērtīgi mūsdienīgam mājas lietotāja kompim ar 3 GB ddr3 ram un Core 2 Duo, kam softu esmu licis kautvai es, ir mēģinājums apgāzt likumu par to, ka krāns pie noteikta nospriegojuma plīst.

    Manā skatījumā vidējais mājas lietotājs: Klausās mūziku, vaļā MS Office (Word, Excel), Firefox ar kādiem 5 tabiem, kačājas torrents, antivīruss, Skype

    #221807
    Crow
    Participant

    Cienījamais Evers aizmirsa, ka tipiskam mājas lietotājam, neskatoties uz antivīrusiem un citiem pričendāļiem, papildus tam visam darbojas arī maziņš zvērudārzs (ganību pļava, etc.) 😀

    #221808
    Stat1CX
    Participant

    Man vispār neizdevās veikt šo testu, pārāda sekojošu kļūdas paziņojumu – [img]https://bildites.lv/images/kv5ffpfpiuo26uf9ibk9.jpg[/img]

    lai gan PC ir 4 GB RAM, iespējams office 2007 neļauj veikt tik lielas darbības, vai arī ne pārāk labi draudzējās ar win 7 x64

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 81 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā