Ka palielinat tukshu vietu uz cieta diska?

Sākumlapa Forumi Software Windows Ka palielinat tukshu vietu uz cieta diska?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149814
    Sandris73
    Participant

    Labdien. Atvainojos ka rakstu bez garumzimem. Vienkarsi tas kaut kur pazuda. Negribu lai jus padomajat ka es glups. Ar datoru esmu jau labi apradis un esmu diezgan zinosh. Pat arii visus internetus jau maku normali lietot gan internet, gan chrome, gan firefox. Man jautajums jums, datorikiem. Nesen es nopirku HHD 250 gigobiti, bet pa 2 nedelam tas man sabojaies. Datorikis, pie kura agrak remonteju savu datoru saka, ka disks esot jatira no drazas. Bet man tur drazas nav. Ir filmas un seriali no dc plus. Sievas kolege pateica, ka HHD var ari tirit bez filmu dzeshanas. Ka? Man vairs nelien neviena filma, bet tas datorikis saka, ka jadzes citas filmas.

    #215410
    WerNeo
    Participant

    Nu, ja uz HDD (tā to pareizi sauc 🙂 ) ir par maz vietas, nāksies vien meklēt starp tām filmām un seriāliem nevajadzīgākos.. un tad tos jāizdzēš (pieņemu, ka tas Tavs datoriķis to arī mēģināja paskaidrot). Savādāk nekā 🙂

    #215411
    drunk_lizard
    Participant

    labs joks, tomeer meteoriits bija ticamaaks.

    #215412
    Sandris73
    Participant

    Werneo, man liekas ka tu nesaprati. Man vajag dabut brivu vietu uz ta HDD, bez filmu dzeshanas. Tas ir iespejams?

    #215413
    Crow
    Participant

    Mēs nedomājam, ka tu esi glups. Vienkārši ticība kaut kur pazuda. Datorkruķis, pie kura tu agrāk remontēji datoru, pareizi saka – jātīra no drazas. Ja tajos 250 gigobitos vairāk nelien, tad fiziski nelien. Bez dzēšanas nekā.

    #215414
    WerNeo
    Participant

    1. Variants. Ja Tu vēlies iegūt brīvu vietu, meklē, ko var no tām filmām izdzēst ārā.

    2) Ja tu nevēlies meklēt, kas jādzēš: Start/Run.. ierakstam cmd ->enter.. format x: (x= tavs disks) un Y ->enter 😀

    #215415
    drunk_lizard
    Participant

    un aplauzjamies…

    jo sisteemdisku taa noformateet nav iespeejams :>

    #215416
    WerNeo
    Participant

    Sistēmdisks ar filmām?

    #215417
    usver
    Participant

    cik tu gribi brīvo vietu? nopērc par ~50Ls 1TB cieto disku un būs miers mājās.

    knapinoties var dažus GB atbrīvot, bet muļķīgi ir turēt kaudzi filmu un mēģināt iespiest vēl.

    #215418
    KaNeiet
    Participant

    Nu var jau šo to atbrīvot – kādām 5 minūtēm varbūt arī pietiks.

    Pie@##% praktiski jebkuru disku arī var mazāk kā stundā.

    Tipiskā situācijā jāizdzēš tikai kāda no pārdesmit incompleate no kurām tāpat jēgas nekādas un tās, ko vēlies skatīties katru nedēļu trīs reizes, jāieraksta DVD matricās.

    #215419
    Sandris73
    Participant

    Es tacu teicu, ka to var apiet nezaudejot filmas. Cik ilgi tas brivas vietas palielinasanas process notiek? Man tagad loti skali kraksk disks un dators doma kaut ko taja loga skaita 8%.

    #215420
    WerNeo
    Participant

    Sandris73 wrote:

    Es tacu teicu, ka to var apiet nezaudejot filmas. Cik ilgi tas brivas vietas palielinasanas process notiek? Man tagad loti skali kraksk disks un dators doma kaut ko taja loga skaita 8%.

    a ķirzaks saka, ka nevar 😀

    #215421
    drunk_lizard
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    labs joks, tomeer meteoriits bija ticamaaks.

    #215422
    Crow
    Participant

    Cietais skaļi krakšķ? OMG, droši vien dzēšas Ice Age 2: Meltdown 😀

    #215423
    prusaks
    Participant

    Tev jāsāk ar tādām lietām kā(pieņemot, ka māki lasīt angļu val.)

    Internets – https://en.wikipedia.org/wiki/Internet

    Browseri – https://en.wikipedia.org/wiki/Web_browser

    Google ir tavs draugs, sāc ar jautājumu uzdošanu viņam(vēlams angļu mēlē) – https://www.google.com/support/websearch/bin/answer.py?answer=134479

    Pieņemu, ka par antivīrusu arī neesi dzirdējis: https://en.wikipedia.org/wiki/Antivirus_software

    Kādu antivīrusu izvēlēties(vispirms pārliecinies vai tev jau nav uzinstalēts antivīruss, ja ir, tad neinstalē šo)? ņem vienkārši šito: https://www.free-av.de/en/trialpay_download/1/avira_antivir_personal__free_antivirus.html spied download now un cerams, ka mācēsi uzinstalēt

    Tavs HDD(cietais disks) nav sabojājies, viņš ir pārbāzts ar drazu – viskaut ko bez kā var iztikt. Attiecīgi programmas, kuras lieto darbam, un faili, kurus lieto ikdienā(vismaz reizi nedēļā/mēnesī) nav draza. Diemžēl esi “information overload”( https://en.wikipedia.org/wiki/Information_overload ) upuris – nespēj sašķirot, kura informācija ir augstākā prioritātē un kura zemākā.

    Tas tā īsumā ir viss, palasi netā informāciju(wikipedia nav tas uzticamākais avots, bet virspusējai informācijai derēs) un jautā google to, ko nezini. Kā saprast vai informācija ko reddzi ir uzticama vai ne? Salīdzini informāciju no vairākām lapām, visticamākais, tavā gadījumā, tu atradīsi informāciju forumos, lasi kāda reakcija ir jautājuma uzdevējam, kad viņš ir pamēģinājis piedāvātos risinājumus.

    #215424
    msh
    Participant

    Hm, šitas ož pēc vēl ekstrēmāka varianta, kādu reiz gadījās redzēt – uz kastes bija 50 gigi dctmp failu, piedevām puse nebija nekam vairs vajadzīgi, šī tofika autors laikam nodarbojies ar kačāšanu vēl niknākā līmenī, ja jau 2 ned laikā kaut kādi 220 gigi kaput – es tā nespētu 😀

    #215425
    Wuu
    Participant

    Ieraksti filmas dvd diskos un dzes ara no cieta diska.

    #215426
    Evers
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    drunk_lizard wrote:

    labs joks, tomeer meteoriits bija ticamaaks.

    #215427
    kaqp
    Participant

    Es domāju Sandris vnk grib uzzināt vai nevar overlockot cieto, piemērām no 250GB datu ietilpības līdz 300GB.

    NP lietotāju attieksme ir vnk smieklīga, visi lien ar saviem offtopiciem, dalās ar domām un emocijām, bet cilvēku izprast neviens nevēlās. Es domāju viņš pats zina, ka var ierakstīt matricās un izdzēst dažas filmas, bet jautājums jau skanēja savādāk.

    #215428
    actimel
    Participant

    Gaidam ob1 , es tā jūtu ka bez win pārinstalēšanas neko izdarīt nevar. :lala:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā