kā paslēpt fotoradarus

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais kā paslēpt fotoradarus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155752
    pilsonis.zarins
    Participant

    Š āds skats (skatīt bildes) pavērās š.g. otrdienā, 10. janvārī. uz Lielirbes ielas, pavisam netālu no tirzniecības centra – “spice”.

    https://www.bildites.lv/images/nnelbwyn78j65es7557.jpg

    https://www.bildites.lv/images/dc3u27vkr8gj6tqfvz3s.jpg

    https://www.bildites.lv/images/rj5rhnonzz9i6j5yo.jpg

    https://www.bildites.lv/images/t5zxamun2kfphaoyift.jpg

    https://www.bildites.lv/images/iohiwmlx9friv10mnsyz.jpg

    https://www.bildites.lv/images/yhzgbzxs01mkcb5q0z2.jpg

    Vai šī ir tā spēle, par kuru Zivtiņa k-gs reiz masu mēdijos izteicās: “visiem ir zināmi spēles noteikumi”? Jājautā kas šī īsti ir par spēli – paslēpes vai ķeršana uz muļķi?

    Policisti tagad vairs nedrīkst “sēdēt krūmos”, bet pret radaru slēpšanu godāmajam ierēdnim iebildumi laikam nav. Uzreiz rodas jautājums: vai tiešām fotoradari ir iegādāti lai patukšotu autovadītāju maciņus vai arī tie ir domāti vidējā ātruma samazināšanai? Tā vietā lai fotoradaru pārvietotu gājēju pārejas tuvumā, tas tika novietots samērā garā ceļa posmā bez krustojumiem, kur tas piedevām bija akurāti nomaskēts – vai tā nav klaja nekaunība?

    PS, citās ES valstīs tā vietā lai fotoradarus slēptu, par tiem tiek brīdināts ar attiecīgām ceļa zīmēm.

    tiem, kuri vēlās palasīt apollo.lv apmeklētāju komentus par šo tēmu: https://www.apollo.lv/portal/news/articles/261401?ref=home-r-cnc

    #281147
    Chr1s
    Participant

    Es saprotu, ka kādam tas ir bizness, bet nu šis jau ir pārāk neglīti. Atgādaina to pašu sēriju, kad ments sēž autobusa pieturā uz soliņa ar radaru un rāciju, divus kvartālus tālāk ekipāža.

    #281148
    shady
    Participant

    Radarus vajadzētu salikt katrā krustojumā, gan apšaubāmās un bīstamās vietās, tad nevajadzētu pat neko maskēt. Bet kamēr līdzekļi ir tik, cik ir, tad jāizlīdzas ar dažādām metodēm.

    #281149
    grisha
    Participant

    MAn vieniigajam taas bildes ir izcili mazas, ka vajag lupu?

    #281150
    Kon
    Participant

    Var jau neslēpt fotoradarus, bet tad arī vajag masveidīgi izziņot, kurās vietās sab.trans. kontrole un kuros klubos/bāros reidos menti :>

    #281151
    nevertell
    Participant

    Pag, kojāni, ja tu zināsi, kur ir fotoradars, tu piebremzēsi un nenosītīsi sevi un jauno kristiešu ģimeni, kas brauc tev pretī.

    Savukārt, ja tu zināsi, kuros klubos šovakar reidos menti, tad tu iesi savu zālīti tirgot citur.

    Radariem jau jābūt nevis lai nosūktu naudu, bet lai padarītu braukšanu drošāku VISIEM.

    Bildes mazas, jo viņš cerēja ka te ir normāli kodēts forums un mazbildes strādās arī kā linki :>

    #281152
    Kon
    Participant

    Nevajadzēja pieminēt kristīgās ģimenes 🙁

    #281153
    Atlets
    Participant

    Bla bla bla, nav forši. Anyway – vajag ievērot ātrumu un viss būs ok. Var teikt, ka katru dienu braucu garām fotoradariem (svētdien nobraucu garām pat četriem), galvenais skaties spidometrā, lai neuzspiestu pa daudz un būs ok. Mierīgi ripinu nedaudz virs 60km/h un nekāda vaina. Neteiktu, ka mani ikdienas braucieni būtu kļuvuši diži ilgāki, salīdzinot ar laikiem, kad ripināju bik zem 70km/h.

    #281154
    pilsonis.zarins
    Participant

    sorry, nepārliecinājos par bilžu izsaktu tās atverot. apmainīju sīkbildītes pret linkiem.

    #281155
    nevertell
    Participant

    Nu bet kāda jēga no fotoradara, ko neredz ?

    Psihopāts ar bumeru brauks uz simtdivdesmit tieši tā pat, kā brauca pirms. Tikai maksās vairāk.

    Redzētu viņš, ka viņu bildēs, viņš nobremzētu uz to bīstamo vietu.

    Fotoradaram būtu jāaizstāj vīriņus zaļajās vestēs. Problēma jau tāda, kavīriņu zaļājās vestēs jau nekad nav gribējuši nodrošināt drošību uz ceļiem, bet nosūkt naudu no cilvēkiem.

    #281156
    usins
    Participant

    Bet ja jau Tu ievēro likumus, tad nekādā vīzē neviens Tevi nevar sdīt, kaut vai fotorāfejot no kosmosa satelīta.

    Par naudas mašīnu bļauj tie, kuriem vidējais ātrums ir tie 70km/h pilsētās un 120 ārpus. Tā ka es piekrītu- lai slēpj. Pēc 3-šā rēķina sāks braukt pratīgāk.

    Par kļūdām diemžēl ir jāmaksā.

    Tik nepatīk daļēji tas, ka valsts nesaņem visu sodnaudas apmēru.

    Un tas nozīmē, ka Fočējoties ar fotoradaru ir citas cenas vai nu valsts sevi krāpj tās samazinot, vai piemet klāt procentu, kurš aiziet komersantiem….

    #281157
    usins
    Participant

    vecīt, ja viņš ir psihopāts un pec 4 reizes nesaprot, ka 100ls sods ir dēļ lidošnas, tad lai maksā!

    #281158
    usins
    Participant

    ietaupījums paceļot no 50 uz 70 nav lielāks par 10 minūtēm… Un ta tajos gadījumos, ja trāpās uz zalajiem….

    #281159
    root
    Participant

    usins wrote:

    Bet ja jau Tu ievēro likumus, tad nekādā vīzē neviens Tevi nevar sdīt, kaut vai fotorāfejot no kosmosa satelīta.

    Par naudas mašīnu bļauj tie, kuriem vidējais ātrums ir tie 70km/h pilsētās un 120 ārpus. Tā ka es piekrītu- lai slēpj. Pēc 3-šā rēķina sāks braukt pratīgāk.


    Vēlējos izcelt.

    #281160
    Arcis
    Participant

    Pilnībā pievienojos Tavam domu gājienam. Tiem kuriem nav jāskrien nekur ar mašīnu pārkāpjot atļauto ātrumu būtībā nebūtu jāuztraucas vai tos fotoradarus slēpj ceļu malās vai novieto atklāti.

    #281161
    pilsonis.zarins
    Participant

    usinam un usina sekotājiem: vai vidējo ātrumu samazina protokala izsūtīšana ar aizsturi līdz 4 mēnešiem?

    varbūt radars ir jānovieto redzamā vietā pirms gājēju pārejām, lai tos autovadītāji redzētu un samazinātu ātrumu?

    varbūt radari ir jānovieto “melnajos punktos”, nevis taisnos ceļa posos ar garu ceļu bez krustojumiem un gājēju pārejām?

    varbū zivtiņam ir jāpilda solījums radarus neslēpt?

    kāds no jums, perfekcionistiem, veiks apdzīšanas manevru ārpus pilsētas – uzrausies un ar galvu skries sienā.

    šis ir biznesa plānts, orientēts uz naudas kāšanu nevis ātruma samazināšanu.

    #281162
    Imhoteps
    Participant

    Poh uz radariem. Pilsētā kā braucu augstākais 55, ārpus pilsētas šad tad bultas tiesu zem 100, tā arī braucu. A kur skriet? Uz slimnīcu? Uz cietumu? Kapsētu?

    It nevienu sodu neesmu sāņēmis. Pat CSDD braukšanas eksāmenā ātruma pārsniegums līdz 10 km/h netiek vērtēts kā kļūda (pat dzīvojamās zonās nē). Manis pēc lai slēpj kur un kā vien grib. Uz mani neattieksies, tāpēc pat nepievēršu uzmanību tiem radariem.

    Aber pie skolām, slimnīcām un bērnudārziem vajag šādi.

    #281163
    nevertell
    Participant

    Bomži mietpilsoņi domā, ka tādi ir visi un ka tie ir viņi, kas izraisa negadījumus uz ceļa. :>

    Pazīstu cilvēkus, kuriem tas sods nozīmē, ka vienreiz nevarēs dupsi ar naudu slaucīt, brauks kā braukuši.

    Nav runa par sodu, galvenais, ka ceļi paliek drošāki. Bagātie/poh*jistiskie āpši pat piebremzēs, ja redzēs to kameru. Nu un, ka jūs visur uz 55 kmh braucat? Kameras jau neliek jūsu dēļ.

    #281164
    Imhoteps
    Participant

    Esmu kādā vietā rakstījis kad 55 braucu “VISUR”??? Lasam uzmanīgi, ieslēdzot neaktīvos smadzeņu garozas nogabalus, kuri atbild par IZTĒLI.

    #281165
    nevertell
    Participant

    Labi, labi, es tur izmantoju hiperbolas.

    Kautgan no vienas puses jums ir taisnība, uzmanīgi vajag braukt visu laiku. Bet saprātu ar likumu neiebaidīsi iekšā viņu pauros.

    Tiešām domājat, ja nebūtu likumi, kas neļauj nogalināt citus, cilvēki to atļautos darīt ? Un jūs justos ērti dzīvojot blakus cilvēkiem, kuriem vienīgā lieta, kas viņus attur no cilvēku sistemātiskas likvidēšanas, ir likums?

    Ar ātrbraucējiem ir savādāk, kamēr neviens neredz un neviens nenositās, tikmēr brauks kā gribēs. Būs kameras redzamas, piebremzēs vismaz tur, kur to patiesi vajag.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā