Kā patīk šī karstā vasara?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā patīk šī karstā vasara?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159930
    samurajs
    Participant

    It kā kopumā šī vasara nemaz tik karsta nav. Jūniju pat par puslīdz siltu nosaukt nevarēja. Toties jūlijs nocepināja pamatīgi. Un arī augusta sākumu nesola vēsāku. Kā mums patīk šis karstums?

    #309979
    Barons
    Participant

    Sūds no tādas vasaras vien ir.

    #309980
    Crow
    Participant

    Mazliet par karstu. Tā uz max. 25°C pašā dienas vidū (ar lietu šad un tad pa vakariem) varētu manis pēc svilināt visu vasaru.

    #309981
    RicoPico
    Participant

    Tā uz max. 25°C pašā dienas vidū (ar lietu šad un tad pa vakariem) varētu manis pēc svilināt visu gadu.

    #309982
    ruukjis
    Participant

    Man patīk, sievai patīk, bet juniors gan nav sajūsmā un tas izpaužas kā negulētas naktis, līdz ar to man pēc nedēļas ar pusgulētām naktīm šis karstums nupat jau aknās sēž.

    #309983
    RicoPico
    Participant

    Esmu ļoti pārsteigts, ka vairums neko nav dirdējuši par pārvienojamo kondicionieri. Sēž mokās, lād karstumu… Daudzi domā, ka tas ir faking dārgi, bet nu nav taču! Rekur –> Links. Novieto tādu istabā zem loga un priecājies par saviem +19 telpās, kamēr ārā ēnas temperatūra sasniedz +33.

    #309984
    ruukjis
    Participant

    Par pārvietojamo klejotājnerva-iekaisuma-veicinātāju ir dzirdēts, bet arī tie, tādi kurus nebūtu bail mājās turēt, maksā tuvu pie 300 ērikiem, turklāt viņi ir mazjaudīgi. To SS brīnum es pat garāžā neliktu…

    #309985
    RicoPico
    Participant

    Tieši šāds modelis tiek izmantots Dzintaru koncertzāles biļešu kasēs un autostāvvietas būdā jau pēdējos 7 gadus. Ilggadējie darbinieki nesūdzas, lai gan aparāts vasaras svelmē darbojas visu darba dienu.

    Lai izvairītos no iekaisumu veicinošiem mikrobiem, kuri uzkrājas gaisa filtros- tie regulāri ir jāmaina. Vai jādezinficē. Gluži kā auto kondicionierim- vismaz reiz sezonā jāmaina salona gaisa filtrs.

    Starp citu, arī visparastāko saaukstēšanos izraisa vīruss.

    #309986
    vrt56
    Participant

    Un kādos apstākļos vīrusi sāk vairoties un likt par sevi manīt? Tieši tad, kad imūnsistēma ir novājināta. Un kad viņa ir novājināta? Pie straujām temperatūras izmaiņām.

    Bet atbildot uz aptaujas jautājumu – ir mazliet par karstu, ārā neko nevar pa diens vidu padarīt – vai nu no paša rīta vai pats vakars.

    #309987
    ruukjis
    Participant

    Kasieri un apsargi ir īpaša suga – viņi nesūdzētos arī tad, ja būdai nebūtu jumta – viņi burkšķētu, un arī tikai pirmajā nedēļā, bet nesūdzētos. 😀

    Par filtriem un mikrobiem gan blēņas. Jā, filtros uzkrājas mikrobi, bet tiem nav nekāda sakara ar klasisko: “Oi bļin kā muguru sapūta!”

    #309988
    Jaunzems
    Participant
    #309989
    RicoPico
    Participant

    Protams, es nesaku, ka kondicionieri ir ļoti veselīga padarīšana. Bet ja lieto ar prātu- tas vells nav tik mells kā viņu mālē. Kā nekā tas ir vienīgais sevis atvēsināšanas veids, ja neskaita peldēšanos un ventilatorus, kuri vienkārši dzenā karsto gaisu.

    “Saskaroties siltajam un aukstajam gaisam, kondicioniera gaisa filtrā rodas mitrums (kondensāts), kas ir labvēlīga vide dažādiem mikroorganismiem – tos ieelpojot, var rasties dažādas slimības un iekaisumi.”

    Tīram filtrus un neliekam pārāk zemu temperatūru. Kritiskā robeža, lai netraumētu imūnsistēmu ar straujām temperatūras maiņām- ir 7 celsija grādi. Attiecīgi, ja aiz loga ir 33, tad kondicioniera temperatūra jāregulē uz 26-27 grādiem. Taču pavērojot praksi, birojos lielākoties pūtēji ir ieregulēti 23-24 grādim. Bet nu tā dzīvojam- biš paslimojam, pakrekšķam, bet visā visumā sabiedrība izvēlas strādāt vēsumā. Starp citu- ja gaisa temperatūra birojā pārsniedz 24 grādus- sāk kristies darba produktivitāte.

    Kā es to visu zinu? Pīppauzē mazliet sanāca patarkšķet ar ELKO kondicionieru uzstādītāju. 😀

    Te kaut kāds prātvēders stāsta par mikroklimata būtību –> Links

    #309990
    m_janis
    Participant

    Nu 30 un vairāk nav nekas labs ne veselībai, ne jo vairāk, darbaspējām un IT nozares ļaudīm vēl papildus problēmas. Savai kastei esmu salicis gan katram HDD dzesi, gan papildus keisa karlsonu, bet vienalga HDD temperatūras turas ap 30 grādiem :(.

    Pats daudz labāk jūtos pie -20 (daudziem par brīnumu tikai pie -25 sāku domāt par cimdiem un šalli), bet virs +25 labi saprotu melnos, kuri var visu dienu gulēt zem banānkoka – nekāda nopietnā strādāšana jau nesanāk

    #309991
    jonjs
    Participant

    Man patīk šis karstums. Brīvdienās sēžu pie jūras, pareizāk sakot jūrā. Darba dienās maucu ar divriteni gadās pa kādiem 40 km nobraukt dienā, mazliet jāpasvīst, bet ir labi. Turklāt auto var atpūsties un nav jātērē nauda degvielai. Riepa arī pie reizes mazāka paliek. Ar visiem saviem 110 kg jūtos labi.

    #309992
    dexsters
    Participant

    Ar vasaru labumu ir tā-ja neko nedarot paši no sevis nelīst sviedri tad manuprāt vasara ir augsta bet ja ūdens temperatūra pārsniedz 20 grādus tad ūdens ir par karstu.Galvenais lai var sauļoties un peldēt un nesāk ievazāties dienvidu parazīti.Tas gan laika īpaši nedraud kamēr ziemās ir mīnusi.

    #309993
    Athlons
    Participant

    man, kā karstasiņu dzīvniekam, ir nesalīdzināmi vieglāk sevi sasildīt, nekā atdzesēt…

    darba ražīgums pie pīšļa ir tuvu nullei… fiziski pastrādāt ir krietni vieglāk, patiesībā… sanāk krietni iesvīst, bet pašsajūta uzlabojas, ja vien neskaita sexīgi slapjo maiku… 😛

    patikt ziemā…

    #309994
    Evers
    Participant

    Man patīk dzīvot tur, kur visu gadu turās 25…35 un gadās arī vairāk. Latvijā esot es tikai priecātos par to karstumu kas tur šobrīd, strādāt fiziski protams grūti tādā, bet citādi ir super. Lai gan Latvijā karstums ķer klāt stiprāk, klimata atšķirības. Jebkurā gadījumā es neciešu valkāt ko vairāk par sandalēm, tkreklu un šortiem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā