Kā patīk vēlēšanu rezultāti?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā patīk vēlēšanu rezultāti?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #249116
    ob1
    Participant

    Vēl joprojām nav saskaitītas balsis Īrijā, kas varētu ienest izmaiņas krēslu skaitā… atkarīgs no tā cik tautas aizgāja…

    Hmm, par to vai viens cilvēks var izšķirt vēlēšanu rezultātus – izskatās, ka principā var. Š obrīd aprāķini rāda, ka Latgalē Saskaņai pietrūka 107 balsis, lai atņemtu 1 krēslu SC. Jā, tas nav 1 cilvēks… gaidam Īriju…

    #249117
    grisha
    Participant

    Prognozeeju ka krievija guus virsroku, tomeer kjuudiijos, tikai otrie. Man ar gribeetos redzeet Dombrovski valdiibaa.

    Arii priecaajos ka Shlesers izgaazaas.

    Vispaar, pirmo reizi muuzhaa gribeejaas balsot, diemzheel fiziski nebija iespeejams.

    #249118
    izredzētais
    Participant

    pēdējajā mirklī tomēr nolēmu balsot par zzs – ļoti priecājos par šīs partijas panākumiem šajās vēlēšanās, bet kopumā lielākais prieks ir par to ka sc (kā visvairāk tika kladzināts) neieguva pirmo vietu un pctvl izgāzās kā vēl nekad.

    kopumā esmu apmierināts 🙂

    #249119
    zivs
    Participant

    TommyVercetti wrote:

    Gribētos, lai VL/TB/LNNK būtu ieguvuši vairāk balsu, un PLL paliktu zem 5% robežas. 🙁

    Izrāvi man muti no vārdiem!

    Lai nu kā, ļoti ceru, ka no VL!-TB/LNNK rindām tieši jaunie tiks pie kāda krēsla (vismaz R. Dzintaram tur jābūt), nevis atkal vecie Dobeļi un tamlīdzīgi klauni deldēs mīkstos sēžamos.

    TavaMaate wrote:

    Izskatās, ak ob1 galīgi zaudējis pliekanā prāta paliekas. Diez kur tava bālā drsa būtu tagad, ja nebūtu tādu, ko tu te nievājoši sauc par “naciķiem”? Jā, uztvēru to kā personisku apvainojumu.

    Arī es to uztveru kā personīgu apvainojumu, bet kā smejies – uz slimiem cilvēkiem jau ļaunu prātu netur. 😉

    Sid wrote:

    Ko tieši (darbus) viņi ir izdarījuši, lai būtu iemesls tur atrasties? Nauda nesmird, kā viņi to cenšas apstrīdēt. Un Imantam Parādniekam ir parādsaistības Ls 600k apjomā + divas sievas m/

    Jā, man liekas, arī Š ķēles kungs panikā metās ar putām uz lūpām norādīt uz Parādnieka divsievību, kad aptrūkās citas, svarīgākas lietas, ko pajautāt saviem pretiniekiem. Mani viņa divsievība absolūti neinteresē – ir citas, svarīgākas lietas, kam būtu vairāk jāvērš uzmanība, IMO, protams. Tāpat arī viņa parādi nav nekas īpašs uz dažu citu dažu labu partiju draudziņu melnajiem caurumiem kabatās, kā smejies …

    #249120
    zivs
    Participant

    Sid wrote:

    Bet tā arī netika atbildēts – ko viņi vispār ir pozitīvu šajā valstī izdarījuši? Kur ir viņu darbi?

    Paga, paga, ko tad Visu Latvijai! (vismaz personīgi es svītroju visādus Jakrinus, Melderus un citus TB/LNNK blēžus (cik nu varēju tos atpazīt nafig ārā) un plusoju Dzintaru, kā arī daļu citus, jaunos VL pārstāvjus, pat neieplusojot V. Lāci, kam tur īsti nav ko darīt savos teju 90 gados) varēja izdarīt pagājušajos gados, ja tā nav pirms tam bijusi kā politiska partija / pie šprices?

    Atzīstu, ka teikšana par “putām uz lūpām” ir maigi sakot pārspīlēts, bet tas nemaina lietas būtību – neviens taču nejaucas cilvēka privātajās/ģimenes lietās, kas nu nekādi nevar iespaidot viņa darbu Saeimā? Vai arī es atkal kļūdos? o_O

    Katrā partijā ir savi āksti, bet tāpēc jau nevajag to [partiju] visu krāsot tādos toņos …

    Klau, pirms tas izvēršas par kārtējo svēto karu, tikai šoreiz par politiku, es gribēju vien piebilst, ka es augsti vērtēju visus, kam vismaz ir kaut kāds viedoklis par politikā notiekošo un ir bijuši balsot. Tas viss tagad izvēršās par “meklēsim lielāko akmeni Tavas izvēles dārziņā” …

    #249121
    afigel
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    parādsaistības Ls 600k apjomā + divas sievas m/


    600k huinja. vot divas sievas – tas jau ir nopietni. vecis paraada ka ir atbildiigs un veco sievu nevis palaizh pa reni, bet gan turpina uztureet. kopaa ar jauno sievu. kas tur nosodaams?

    un skeeles melu detektora tests buutu pashaa laikaa. andris sevi sagraava ar atteikshanos. lai gan buutu sevi sagraavis arii ja piedaliitos.

    nu jaa un taas divas sievas tieshaam shajos kriizes laikos ir m/

    #249122
    ob1
    Participant

    labi, afigel, pierunāji, ieviešam islamu – tur 3 sievas ir atļautas.

    😀

    #249123
    afigel
    Participant

    tur nav nekaada sakara ar islamu.

    paskaiti apkaart cik kungi tapo vismaz 2 tantes vienlaiciigi. un maskeejas. paraadnieks to dara atklaati. manupraat tas nav nekas nosodaams.

    kas ir sliktaak – divas sievas vai viens zilais draudzinsh?

    #249124
    aoma
    Participant

    Vispār rezultāti precīzi tādi, kā jau bija paredzams. Brīnums vienīgi, kā vēl neviens nav ieviesis vēlēšanu totalizatoru 😀

    /lai gan īstenībā jau sen ne par ko vairs nebrīnos, nav paredzamākas lietas par politiku, teicienam, ka vēsture nepārtraukti atkārtojas ir 100% taisnība/

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā