Kā rūdītam pīpmanim atmest smēķēšanas ieradumu ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā rūdītam pīpmanim atmest smēķēšanas ieradumu ?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154243
    Willis
    Participant

    Nodokļi uz cigaretēm aug un tērēt katru mēnesi vairāk kā 100 € priekš cigaretēm jau šķiet nenormāli .

    Interesējos kā rūdīts smēķētājs ar 20 gadu stāžu var atmest smēķēšanas atkarību, kā no smēķēšanas atkarības ir tikuši vaļā citi ?

    🙂 e-cigareti un Nicorette var nepiedāt – fufels .

    #271033
    WordPad
    Participant

    Košļā žuveni, vai kad gribās smoļīt – izdzer glāzi ūdens.

    Ja galīgs memļaks, tad vari aiziet nokodēties, tas palīdzēs uzreiz. Visādi plāksteri h*inja pēdējā.

    #271034
    fufcix
    Participant

    Ar gribas spēku

    #271035
    archeens
    Participant

    Tātad dzīvē zinu vairākus cilvēkus, kuri ir atmetuši smēķēšanu lietojot zelējamo tabaku. Uz paciņām tiek rakstīts, ka alternatīvs, tas nav, protams tiek uzņemts nikotīns, bet netiek bojātas plaušas un izmaksas nav tik lielas. Ir arī patīkams reibums un vēlēšanās kko darīt 🙂

    Pats sūtu no šejienes https://www.northener.com/en/snus/Northerner_Top_10_-_Portion-338/ to pirmo Thunder, viņam ir patikama mint garša, kā arī liels nikotīna daudzums, nav lieli maisiņi un ilgi turās, 30min – 1h var turēt. Daudzi pīpētāji saka, ka ja lieto snus, tad pēctam pretīgi ir uzpīpāt, nemaz negribās vairs.

    #271036
    WerNeo
    Participant

    Esmu pīpējis 5 gadus… līdz sapratu, ka pīpēšana ir pīpēšanas pēc. Izdomāju, ka nepīpēšu… daudzi man netic, ka tā var. Bet patiesi nepīpēju, jo sapratu, ka man tas nav vajadzīgs. Laikam jau gadus 5-7 atsakos. No alus gan neatsakos. 🙂

    #271037
    Willis
    Participant

    Tavs ieteikums ir vērā ņemams-alternatīvs varints smēķēšanai lietojot nedaudz nikotīnu .

    Kodēšanās varbūt arī palīzd, tikai ne tiem kuri jau vairāk kā 20 gadus smēķē .

    #271038
    WordPad
    Participant

    Quote:

    Kodēšanās varbūt arī palīzd, tikai ne tiem kuri jau vairāk kā 20 gadus smēķē.


    Tieši tiem arī palīdz. Kad jau esi mēģinājis visu pārējo, bet vienā brīdī vienkārši nolūz un sāc smoļīt pa jaunu un ja pašam nav gribasspēka, tas manuprāt ir vienīgais galīgais risinājums.

    #271039
    Sysadmins2
    Participant

    Es ar smēķēju, atmest var vienīgi kaut ko citu darot tās 5 minūtes, man piemēram tās smēķu pauzes rosina domāšanu, tapēc tik ātri to netaisos darīt

    #271040
    Sysadmins2
    Participant

    Vislabākais var atmest ar kādu saderot, teiksim ar tuvu draugu vai labāk to darīt ar kādu kopā, un nostādīt uzdevumu ka iztiksi bez smēķa kādu gadu, tas ir vienmēr nostrādājis, kodēšana ir neprāta darbs.

    #271041
    Anonīms
    Neaktīvs

    Man palīdzēja Alena Carra grāmata. Sākumā skatījos baigi skeptiski, bet nu jau kopš marta neesmu skāries klāt cigaretēm.

    #271042
    nevertell
    Participant

    Kas tā tāda- kodēšanās ?

    Un, bļin, lietot vienu indi citas vietā ar gudri NAV.

    Viegli atmest ir nepērkot.

    #271043
    Sysadmins2
    Participant

    Viegli atmest tiem kam nav darba un naudas. Joks! 😀

    #271044
    Willis
    Participant

    🙂 Ja nebūtu naudas, tad varbūt nepirktu .

    #271045
    nevertell
    Participant

    Nu bet tu ieej veikalā un kāds tev liek rokās un ņem naudu ārā no kabatas ? Nē. Vari iedot kādam citam tavu anudu menedžēt.

    #271046
    tox3
    Participant

    Pirmais mēģinājums atmest bija aizbēgšana no vides, kurā esmu pieradis atrasties(pēc maniem novērojumiem nepieciešamas vismaz mēnesis, pretējā gadījumā ir nenormāli patīkama sajūta atsākt). Iznākums bija diezgan veiksmīgs – nesmēķēju gadu vai divus. bet pēc tam sāku pavilkties uz cigarellām un tamlīdzīgiem draņķiem (sākumā tusiņos un čilojamos gadījumos, vēlāk jau ikdienā. Sapratu arī ka tas ir jaizbeidz un izvairījos no rituāliem. Kopš jaunā gada neko neesmu smēķējis un negribās arī.

    Galvenais ir ja atmet, tad pa visam, nevis uzpīpēt dzerot vai tamlīdzīgos gadījumos.

    P.S. Motivācijai arī ir milzīga nozīme. Mana motivācija bija tieši izmaksas.

    #271047
    lakito
    Participant

    Hmmm, kur var nokodeeties ? 😀

    Un kaa tas notiek ? 🙂

    #271048
    Mr.Death
    Participant

    vispaari, to izdariit ir diezgan elementaari:

    1) nopirkt 1 cigaresju pacinju, un tureet vistumsjaakajaa atvilknes stuurii

    *sjis radiis drosjiibas sajuutu

    2) paruupeeties par to, lai apkaart nebuutu ne mazaakaa cigaresju duumu smaka.

    *protams, no staigaasjanas pa ielu, un duumu sajusjanas neizvairiities, bet vismaz runaajot par dziivojamo platiibu. (daudzdziivoklju maajaas, parasti probleema ir tualetes – tur liidz gaisa atsvaidzinaataaja deva, jo kaiminji nereti meedz kuupinaat tajaas, liidz ar to smakjele izplataas starp staaviem)

    3) nopirkt bakstamkocinjus un zeleet ikreiz, kaa sagribaas duumu.

    4) no manas pieredzes, ljoti liidz kalteetas apelsiinu mizas – nezinu, kas tajaas ir, bet taas kosljaajot, galiigi negribaas smeekjeet.

    5) atmetot, visu laiku iestaastiit sev, ka atsaaksjana buutu gljeeva riiciiba, stulba, u.t.t.

    6) no ezoteerikas viedoklja tas jaadarot dilstosjaa meenesii :>

    #271049
    Willis
    Participant

    Pāgaidām paldies visiem par sakarīgiem ieteikumiem, ceru ka izdosies un tad, katrs saņems vismaz pa vienai 🙂 nelicincēto cigarešu paciņai, man jau būs iekrājies nedaudz, vienmēr esmu pircis pēc algas cigaretes ar rezervi visam mēnesim, 🙂 pietiks visiem .

    #271050
    archeens
    Participant

    Runā, lai atmestu vienu atkarību ir nepieciešams aizstāt to ar citu 😉 Lai izdodas.

    #271051
    viesic
    Participant

    Willis, izlasi grāmatu, nopietni, ļoooti palīdzēs: https://www.mediafire.com/?z53ilygz1bw

    Un nebaidies lasīt, tur nav vispār nekādas smadzeņu skalošanas, tur vienkāršā veidā tiek apskaidrots kādēļ vispār cilvēki smēķē, kādēļ liekas, ka ir tik grūti atmest, un kādēļ agrāk vai vēlāk atsāksi, ja atmetīsi izmantojot gribasspēku, aizvietojot ar citu ieradumu, mēģinot samazināt izpīpētās cigaretes utt muļķības 🙂

    pašam bija ~puse no tava stāža, un nu jau vairāk, kā gadu nepīpēju un zinu 100%, ka nekad vairs neko tādu nedarīšu 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā