Kā rūdītam pīpmanim atmest smēķēšanas ieradumu ?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kā rūdītam pīpmanim atmest smēķēšanas ieradumu ?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #271052
    ruukjis
    Participant

    Vislabākā atmešanas metode ir aizliet mūli tādā nemaņā, ka pēc tam divas dienas vienkārši nevari iepīpēt, kad 48h izturētas bez nikotīna, atmešanas process jau ir vieglāks.

    Lai nenorautos no ķēdes nedrīkst nopīpēt cigareti – nopīpēta cigarete nozīmē, ka būs arī nākamā. Ja nenormāli gribas (un tā pilnīgi noteikti būs) ievelc dūmu vai divus un tad dzēs nost – būsi apmierinājis ziņkāri kā tas ir atkal uzpīpēt, tajā pat laikā tevi pavadīs arkārtīgi pretīgas izjūtas.

    Š is ir veids kā es tiku vaļa no pīpēšanas (13 gadu stāžš), nu jau pus gadu nepīpēju. Laiku pa laikam, vēljoprojām, uznāk tādas lēkmes, ka esmu gatavs avīzē ietīt vietējo iztabas augu un nopīpēt… pagaidām vēl turos.

    #271053
    Foxsk8
    Participant

    Vislabāk atmest var tad, kad esi totāli slims, respektīvi, temperatūra, visu laiku klepus, utt.. parasti tādas zarazas ir kādu nedēļu, pa to laiku reāli var atmest smēķēt, ja jau esi nedēļu novilcis, vari novilkt vēl kādu dienu, vēl un vēl.

    Es esmu metis nost dafigā reizes, bet vienmēr atgriežos atpakaļ. Vismaz tagad es esmu samazinājis daudzumu, pārejot uz vieglākām cigaretēm, piem ja pīpā sarkano, tad pārej uz zilo, ja pīpē zilo, pārej uz pelēko. Tagad jau es emsu palicis pie pelēkā bonda, reāli vēl paņem uzpipē pusi, nodzēs, un pēc tam nākošo reizi, ņem to pašu pusi un pīpo nost.

    Reāli man tā smēķēšana ir vajadzīga, lai izpīpotu kādu domu, man tad vislabāk raisās domāšana, ja kāds man pazvana pa telefonu, tas ir kā ieradums, ka uzreiz vajag uzpipēt, lai varētu padomāt 😀

    #271054
    WordPad
    Participant

    Tas ko Mr.Death nosaca nav kodēšanās, kodēšanās ir kas nopietnāks, kad nekas cits nav palīdzējis. Tāpēc vari pamēģināt visu citu pirms ķerties pie šī mēra. 🙂

    Quote:

    daudzdziivoklju maajaas, parasti probleema ir tualetes – tur liidz gaisa atsvaidzinaataaja deva, jo kaiminji nereti meedz kuupinaat tajaas, liidz ar to smakjele izplataas starp staaviem


    Es teiktu, ka tualetes ir mazākā bēda – izremontēt un smaka nenāks starp stāviem, bet lielāka bēda ir pīpmaņi uz baloniem un pa logiem, ja dzīvo virs tāda pīpmaņa tas ir vienkārši pisec visa istaba ož tā it kā tev tur sēdetu kāds smoļītājs, kaut cirvi kar. Tad vai nu sēdi pie aizvērta loga vai skraidi un virini. Sevišķi, ja kāds trijos naktī 10x staigā pīpot!

    Ir arī kāpņu telpu pīpmaņi cilvēks vai nu sēž un pīpē tur vai nu nevar nociesties, lai neaizpīpētu līdz nokļūs ārā. Š itie ar laiku tiek izglītoti, ka kāpņu telpās nevar to darīt tā kā šī probza iet mazumā. Ir jau arī tas, ja kādam trepju telpā ir asma, tad var sākties lēkme un to daudzi nesaprot.

    #271055
    daGrevis
    Participant

    Ha, ha. Sasmējos tā ne pa jokam par to istabas augu!

    P.S. Turies. Nav jēgas atkal atsākt, ja jau pusgadu esi izticis.

    #271056
    Daivana
    Participant

    +1 arī atmetu, 3 gadus nepīpēju 🙂

    #271057
    dzhonsons
    Participant

    Pilnīgas muļķības! Ja arī nocietīsies to gadu (tiešā nozīmē – nocietīsies), pēc termiņa zelēsi kā negudrs.

    #271058
    dzhonsons
    Participant

    Esmu smēķētājs savus 8 gadus. Ir bijuši mēginājumi, bet parasti padevos cigaretes kārdinājumam. Grāmata nepalīdzēja ne grama. Izmēgināju “Tabex”. 2 nedēļas izvilku. Vairs visādu lažu netaisos pirkt.

    Nākamais mēģinājums plānots kaut kad vasaras beigās ar grāmatas palīdzību (Ideja gramatai laba. Laikam pašam nepietika gribasspēka) :>

    P.S. Piesakos uz kontrabasu 😀

    #271059
    prusaks
    Participant

    Kodēšanās nav tas pats kas atmešana. Tie ir kursi kur tev skalo smadzenes ka tava atkarība tev neko labu nedod utt – psiholoģiski iedzen nostāju. Ar to viss ir jauki un teorētiski strādā, bet ir viens bet. Tu nekad vairs nedrīksti lietot to no kā esi atkarīgs, citādi atsāksi. Citiem vārdiem sakot, tev iemāca nospiest savu atkarību, bet tu no viņas neatbrīvojies.

    Pašam personiski nav bijusi pieredze ar atmešanu, bet stipri ticu tam, ka cilvēki nemainās. Labākais variants būtu nomainīt vidi un paradumus (hobijus) un cerēt, ka pielāgosies pie jaunajiem apstākļiem savādāk, nekā pie esošajiem.

    #271060
    WordPad
    Participant

    Kādi vēl kursi? Tas ir vienas reizes pasākums pus stunda max.

    #271061
    dzhonsons
    Participant

    Jā, jā, “kodēšana” ir tik tiešām “neuzlaužama” 😀 ÄŒomam fāteris cik reižu nav kodēts pret alkoholu. Un kā tev šķiet, vai viņš vēl lieto?

    #271062
    WordPad
    Participant

    Nepareizais “kodētājs” vai metode bija.

    Tāpēc es saku nekādus kursus, tur vajag ko nopietnāku! 😀

    #271063
    Sysadmins2
    Participant

    Pēc gada jau aizmirsīsi, ka tu kādreiz pīpoji, tici man. Mums divas paziņas tā nometa, saderēja uz to ja kāds no viņiem tiks uzķērts ar smēķi zobos, tam plikam būs jaizkrien cauri lielam tehnikas mārketam, ne vien ne otrs netika noķerts pīpējot, gada laikā 😀

    #271064
    Afrohead
    Participant

    Būsi kopā ar īsto, mīļo meiteni, kura pati nesmēķē un Tev lūdz nedarīt to pašu, kā arī nodarbina Tevi pietiekami gultā, tad i ne prātā nenāks iziet uzsmeķēt.

    Smieklīgi, bet vismaz man tā ir bijis. 😀

    #271065
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es atmest negrasos, bet izmaksu samazināšanas nolūkā lietoju tinamo cigarešu tabaku. Nopērku 200 gramus tabakas, pāris papīrīšus un filtrus (tas viss kopā maksā ap 15 Ls) un uz kādu mēnesi man pietiek atliektiem galiem.

    #271066
    shady
    Participant

    Viens variants – palikt stāvoklī!

    (sievai izdevās 😀 )

    #271067
    prusaks
    Participant

    30 minūtēs atmest 20 gadu ilgušu ieradumu, tad stundas laikā iemācīsies lidot? Vairāk izklausās pēc vecās labās reklāmas: “Tu esi 9999999 apmeklētājs un esi ieguvis….”.

    Pieņemu ka tu runā par injekcijām, taču vienalga neticu :/

    #271068
    Nelabojams
    Participant

    Paņem, atmet un viss. Tikai kafijas un alus patēriņš uz kādu laiku gan jāminimizē, jo tie stimulē vēlēšanos uzpīpēt. Vēl – apvienot ar intensīvām fiziskām nodarbībām. Katrā ziņā man nebija problēmu – atmetu, jo vienkārši mājā bij cigaretes izbeigušās, bet 40 km pakaļ braukt (tuvākais veikals, kur ir mana marka) bij slinkums. Divas dienas nodzīvoju bez, pēc tam nospriedu, ka nav vērts. Tagad varu pa retam (ne tuvu katru nedēļu) uzpīpēt kompānijā pie alus, bet ikdienā vispār pat negribas, vienkārši nedomāju par to. Tiesa, es nekad neesmu intensīvi kūpinājis, mēnesī pat 20 eur nenopīpēju, kur nu vēl 100, nu tā ir reāla intensitāte…

    #271069
    WordPad
    Participant

    Nerunāju gan par nekādam injekcijām – tās ir fufelis.

    #271070
    usins
    Participant

    emz plāksteros ar i ikdienas nikotīna deva…

    Bet nu ja garā vājšs, vai nu kļūsti par pasīvo smēķētāju :D, vai žvambā tabaku. Bet labāk vnk ar katru dienu mazāk (nedēļas laikā ir jāpārtrauc smēķēt). Pēc tam visu laiku jābūt aizņemtām roām un mutei.. vnk kaut kas visu laiku jādara.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā