Kā sākam savu rītu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā sākam savu rītu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153168
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_rits_1.jpg[/imgl] Visiem mums rīts sākas ar vienu – atveram savas acis, bet kas seko tālāk? Ne jau visi rīti ir vienādi, tomēr vairāk vai mazāk katram ir savi rituāli, bez kuriem rīts nevar iesākties. Vienam tas ir sports, citam rīta kafja, toties cits sēž pie datora un izlasa sev interesējošo, jo darbā varbūt to izdarīt nebūs iespējams. Kā ir ar jums, Notepad.lv lasītājiem?

    Tad nu padalīsimies arī ar savām tradīcijām. Varbūt atklāsim noslēpumu, kā lai padara rīta cēlienu mundrāku.

    #258928
    root
    Participant

    Kaitīgi + brokastis neēdu. :>

    #258929
    Kon
    Participant

    Kad tieku pamodināts (miegā skaņas nedzirdu, vienmēr būs vajadzīga sieviete vai dzīvnieks), tad pirmais posms ir tualetē atliet, pakasīt olas, tad nomazgāties. Aukstā ūdens ietekmes rezultātā, nedaudz pamodies, piesēžos pie datora un uztaisu “kas jauns” apli, pa kādām 20 vietnēm, tajā laikā arī paēdu brokastis, pēcāk uzpīpēju un uz darbu. Guļu maz un vienmēr pamostos kā zem divām promilēm.

    āā, un svarīga sastāvdaļa ir mūzika, atžirgstu no miega ar drum&bass (darkstep un skullstep) vai Slipknot, atkarībā no garīgā.

    #258930
    dzhonsons
    Participant

    Noskan modinātājs – uzslēdzu, lai zvana pēc vēl 5 min. Tad saģērbjos. Uzpīpēju, uzvāru tēju un sagatavoju kaut ko brokastīm. Ēdot, pabrouzēju netu. Ap stundu tas viss aizņem.

    #258931
    Foxsk8
    Participant

    Es kā roberts, brokastis nēedu jau vairākus gadus, vienkārši tā organisms ir pieradis.

    Atverot acis, ir tāda sajūta, ka vakar ir pamatīgi tusēts, līdz ar to, paguļu nedaudz ilgāk, parasti ceļos ap 11 – 12, jo eju gulēt ap 2 – 3 naktī.

    Pamostoties:

    1. Uz kunģi tiek uzmests mazais laptops un pārlasīts kas jauns pa nakti noticies interētā, ziņas, e-pasti, utt….

    2. Kad 1 izdarīts, tad seko vēža pabarošana un tiek uzlikts ūdens ikrīta kafijai + apmeklēts tuptūzis.

    3. Tad kādu pusstundu vēl možos, kamēr tiek izdzerta rīta kafija.

    4. Darba kārtībā esmu dienas vidū, ap plkst 13 😀

    5. Un pēc tam jau seko visas pārējās lietas.

    Ja kāds iedomājas pasvanīt ap 8 – 9 no rīta, tad ir vāks uz visu dienu, jo neesmu kārtīgi izgulējies.

    #258932
    nevertell
    Participant

    6:40 zvan pirmais modinātājs. Ap 6:45-50 esmu ārā no gultas. Tad atkarībā no tā, vai tas jau bija vakar vakarā darīts, eju dušā un/vai vienkārši ģērbjos. Tad es 10 minūtes ēdu, tad skrienu.

    #258933
    brikas
    Participant

    Sāku rītu ar to, ka izslēdzu modinātāju!

    #258934
    Jaunzems
    Participant

    tamtaramtaram

    uzcepu olu, piecepu bekoniņu

    uzvāru tējiņu

    atveru datoru, google reader blablabla

    prom

    #258935
    Gintc
    Participant

    pāris reizes atlikts modinātājs

    pods+ūdens sejā

    kafija+brokastis+dators

    rīta rosme

    rutīna jau pamatīga, bet nekas labāks prātā nenāk

    #258936
    Bekons ar olām
    Participant

    Jaunzems wrote:

    uzcepu olu, piecepu bekoniņu


    Jēziņ… :lala:

    #258937
    memorex
    Participant

    Ja aizeju gulēt līdz 12, tad ceļos ap 4-5 (bez modinātāja)

    Kad pamostos, pamodinu arī kaimiņus :D, iegriežu mūziku un dodos uz virtuvi uzlikt ūdeni vārīties, pa to laiku atbrīvoju vietu organismā, lai uzņemtu pārtiku un šķidrumu. Tad gatavoju brokastis, kamēr olas cepās, apskatu mail un dzeru kafiju. (dažreiz dzeru kafiju un uzpīpēju, tad brokastoju)

    #258938
    msh
    Participant

    Ja ir jāstrādā, tad atkarībā no tā, cikos aiziets gulēt, pieceļos pēc otrā vai trešā modinājuma [LG GB102 iespējamas trīs “trauksmes”, tad nu es uzlieku trīs ar 10 min atstarpi + klucijas modinātājs vēl desmit minūtes vēlāk drošībai], apģērbjos klusi, lai nepamodinātu istabas biedru, novelkos lejā, uzlieku kafijai ūdeni, pa to laiku labi nomiežos, uztaisu kafiju, sāku taisīt brokastis/pusdienas, ja vēl jāmazgājas, tad uzlieku vārīties griķus un rīsus un lienu dušā, kad beidzu mazgāties, ja paveicies, brokastis/pusdienas nav piedegšas un var beigt vārīt 😀 , piepildām litrīgo termosu ar kafiju, brokastis/pusdienas traukā un uz priekšu.

    Ja nav jāstrādā, tad rīts parasti iestājas starp 10 un 14 un sākas ar kastes ieslēgšanu.

    Kaut kā tā 😀

    #258939
    Nelabojams
    Participant

    In ze mŠning pamostos,

    Pačurāju, nomazgājos,

    Ierubīju rāāādžiņu!

    Man ir sarkans mocīc, baigi foršs!

    Jo es esmu džekiņš baigi foršs! :lala:

    Parasti pamostos kaukur pirms 7iem no ūdens šņācieniem blakus, vannas istabā… parastās rīta procedūras 😀 + buča dārgumiņam, ja nav jau paspējusi aizskriet… tad sīcis vedams uz dārziņu… tālāk brokastis + kaitīgie ieradumi (ziņu portāli)… pēc tam nomazgāju traukus un tālāk jau sākas darba diena 🙁

    #258940
    nevertell
    Participant

    Kā jūs varat bez brokastīm dzīvot ? To man laikam nekad nesaprast…

    #258941
    Evers
    Participant

    Standarts, + pamostoties nešpetni nolamājos klusībā pie sevīm.

    #258942
    msh
    Participant

    nevertell wrote:

    Kā jūs varat bez brokastīm dzīvot ? To man laikam nekad nesaprast…


    Aizbraucu uz darbu un sēžot kantīnē uzgraužu savas brokastis/pusdienas. Ä€trāk negribas.

    #258943
    kaqp
    Participant

    gulēt eju ap 2-6, pamostos ap 11, ieslēdzu pc, izlietne + klozetpods, brokastoju ap vakaru, dzeru tikai ūdeni vai kolu, tējas un kafijas nedzeru, netīk karsti dzērieni, vienmēr steidzos un apdedzinu mēli

    #258944
    dwarf07
    Participant

    Ziemas versija: vēls rīts>lēns modiens>rīta cigarete>klikt-tējkanna, klikt-dators>ūdens procedūras un pārējais>liela krūze melnās tējas + vēl pāris cigarešu>pārbaude, vai naktī pasaule nav nobīdījusies pa fāzi>vēl viena krūze tējas + pāris sviestmaižu>gatavs darbam un aizsardzībai

    #258945
    rATRIJS
    Participant

    Darba diena:

    1) Pamostos no modinaataaja 7:40

    2) Izstaipos gultaa un pieceljoties

    3) Dodos uz vannas istabas podu. Tad apmazgaaju rokas, seju.

    4) Uztaisu minimaalistiskas brokastis, jo no riitiem nepatiik daudz eest + uudens glaaze

    5) Suutu draudzenei sms, jo vinja iziet no maajas nelielu laicinju pirms es celjos

    6) Eedu (gultaa!!!) un telefonaa izlasu tviteri + paskatos vai nu Google Reader’ii vai kaadaa citaa resursaa kas jauns. Ja maajaas ir kaads nelasiits zhurnaals, tad palasu to peec tvitera izskatiishanas.

    7) Atkal eju uz vannas istabu un apmazgaajos + izmazgaaju zobus.

    😳 Gjeerbjos.

    9) Izeju no maajas un dodos uz darbu. (Aptuveni 8:30 – 8:40)

    Briivdiena: kaa nu pagadaas taa ir…

    #258946
    Izliecies
    Participant

    Lielākoties jau sanāk standarts, lai gan arī labprāt ēstu brokastis vēlāk, bet, lai ēstu brokastis skolā, kur paika jau tā ir abnormāli dārga – nu, laikam nē. Tā nu es kaut ko parasti iemoku, īpaši, ja tajā dienā ir sporta stunda. Nu un pats rīts man sākas ar sejas nomazgāšanu – citādi grūti :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā