Kā sākam savu rītu?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā sākam savu rītu?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258947
    Foxsk8
    Participant

    nevertell: Mēs parasti ēdam pirms gulētiešanas, tādā veidā ekonomējot rīta čakaru agrāk celties un gatavot uzkožamos, un uz tā rēķina mēs varam ilgāk pagulēt 🙂 cik veselīgi tas ir, ir cits jautājums. Man parasti ja jāēd brokastis, nāk vēmiens, plus ja sanāk kaut kad, ar domu, ka pie paikas netiksi visu dienu, kaut ko iemocīt, tad uzmetās tāds nogurums, ka dažreiz lienu atpakaļ gultā jau gulēt dienas vidu (30 – 60 min pie Discovery).

    #258948
    Kon
    Participant

    man vēmiens nāk mazgājot zobus, ja tikko Esmu ēdis :S

    #258949
    linx
    Participant

    Modinātājs uzlikts uz 6:50, zvana vienu reizi, otru …. piekto, ar kkādu sesto reizi esmu augšā (man ir grūti pamosties, lai arī cikos aizietu gulēt), parasti ap kkādiem +/- 7:30 esmu piecēlies, tad seko visas rīta procedūras vannasistabā, kamēr paralēli virtuvē jau vārās kautkas brokastīm. Pēcāk kautkas kaitīgs + melnā tēja, tad es kā parasti pēdējā brīdī sačammājos (nu kamēr saģērbjos, pabeidzu salikt līdzi pusdienām ēdamo) un skrienu uz tramvaju, lai dotos uz darbu. Netu pabrowsēt parasti neizdodas, tādēļ, ka man tāāā patīk pavārtīties gultā, kad modinātājs nozvana un parasti viss tiek darīts palielā steigā, darbā izbrowsēju netu. 🙂

    #258950
    Nikkys
    Participant

    Gulēt cenšos iet līdz pusnaktij, ja nākamajā dienā ir darbs.

    Mostos bez modinātāja aptuveni 6.15 ..

    Visas ik rīta procedūras ir vannas istabas apmeklējums, ātras (bet pamatīgas) brokastis (jo nesanāk paēst pusdienas), iedarbinu auto, braucu uz dzelzceļa staciju, pārsēžos vilciena transporta līdzeklī, un aptuveni mazliet pirms 9iem esmu darbā.

    Un – kas labākais – esmu tā pieradis pie tās atslodzes nepilnās stundas ceļā, ka nevaru sūdzēties par miega nākšanu darbā, utt…. 🙂

    #258951
    APOC
    Participant

    1. Ceļos 5:00

    2. Pasēžu līdz min 15 uz poda. Izmazgāju zobus, noskujos.

    3. ~5:30 duša

    4. 6:** uz vilcienu, lai tiktu uz darbu.

    5. 8:00 sākas darbs.

    6. 20:00 mājās

    7: 20:00-24:00 Paēdu, padaru nepadarītās lietas darbā + vēl šis tas un eju gulēt.

    #258952
    RicoPico
    Participant

    Esmu steidzīgais tips (pipars, kekss, frukts)

    1. Modinātājs (sākot no 07:45) nozvana kādas 3-6 reizes (ar 5 min intervālu). Jā, man arī pamosties no rītiem sagādā pārcilvēciskas mokas.

    2. saņemos atvērt acis

    3. sataustu TV pulti un ieslēdzu Radio 101

    4. izstaipos un izlienu no migas

    5. vannasistabas apmeklējums ar visām no tā izrietošajām sekām

    6. saģērbšanās procedūra

    7. pirms iziešanas pa durvīm noskaitu pantiņu: “mašīnas atslēgas ir… mājas atslēgas ir… maģim paneli paņēmu… Telefonu arī… kas vēl? Ä€, darba viedkarte arī ir- ķip var doties.”

    8. pa ceļam uz darbu obligāts ir Narvesen apmeklējums kafijas nolūkos.

    Parasti man ēst sāk gribēties 1,5 h pēc acu atvēršanas. Tad izsalkumu remdēju ar… Principā ar ko pagadās. Un parasti pagadās našķu automāts klientu uzgaidāmajā telpā. Pie normālas ēšanas tieku ap 12:00.

    #258953
    dzhonsons
    Participant

    foxsk8 wrote:

    nevertell: Mēs parasti ēdam pirms gulētiešanas, tādā veidā ekonomējot rīta čakaru agrāk celties un gatavot uzkožamos, un uz tā rēķina mēs varam ilgāk pagulēt 🙂 cik veselīgi tas ir, ir cits jautājums. Man parasti ja jāēd brokastis, nāk vēmiens, plus ja sanāk kaut kad, ar domu, ka pie paikas netiksi visu dienu, kaut ko iemocīt, tad uzmetās tāds nogurums, ka dažreiz lienu atpakaļ gultā jau gulēt dienas vidu (30 – 60 min pie Discovery).


    Vai ta nakts laikā viss ieēstais nepazūd? Es gandrīz katru vakaru kaut ko ieriju pirms gulētiešanas. No rīta tik un tā gribas ēst. Un nē, neesmu nekāds tauku pika 😀

    #258954
    nevertell
    Participant

    Apoc, tev tā ir ikdiena ?

    Pusotru slodzi ikdienā ņemt ir vai nu mazohisms vai studentisms.

    #258955
    APOC
    Participant

    nevertell wrote:

    Apoc, tev tā ir ikdiena ?

    Pusotru slodzi ikdienā ņemt ir vai nu mazohisms vai studentisms.


    Yes, ikdiena, jau gandrīz gadu. Vēl kādus pāris varbūt nolauzīšu 😀

    Masveida atlaišana (vadība to mīl saukt par “optimizāciju”, labāk skan), kā rezultātā dabūn rauties par diviem. 🙂

    #258956
    grisha
    Participant

    visumaa steidziigi, Cigarete, tualete un riita kafija jau darbaa. ieprieksheejo nedeelju riits gan saakaas ar shprici veederaa.

    #258957
    aoma
    Participant

    Mans rīts ir kā kuro reizi. Tā kā gulēt eju vēlu, tad pamošanās ir atkarīga no dienas plāna.

    Esmu cilvēks ar unikālu īpašību, vienmēr pamodīšos 5 min. iepriekš, pirms modinātājs sāks zvanīt, pie tam man nevajag reālu pulksteni – pietiek pirms aizmigšanas iedomāties, ka jāceļas 6-os, un pamodīšos tieši 5 minūtes pirms iedomātā zvana.

    Tālāk jau standarta rituāls – liela krūze niknas, melnas un rūgtas kafijas, pāris cigaretes un, protams, nekādas brokastis. Parasti dienas gaitā noskaidrojas, kur un kā būs visērtāk paēst.

    Dators – tas vienmēr ir ieslēgts. Ja brīvdiena, tad var arī jaunumus palasīt.

    #258958
    Crow
    Participant

    Pamostos 7:00, ar lielām grūtībām un modinātāja atlikšanu vismaz 1 reizi kā minimums. Seko ūdens procedūras (obligāti auksts ūdens sejai), mazliet skaistumkopšanas. Un tad neveselīgas brokastis ar stipru melno tēju kā obligātu sastāvdaļu. Tad prom uz vergošanas un luņa dzenāšanas apvienojumu, ko mēdz saukt par darbu.

    Darba laikā tiek izlūkots nets un secināts, ka pasaulē nekas nav mainījies – joprojām stabili dodas vēl lielākā pakaļā.

    Brīvdienās (kuru skaits nesen krasi samazinājās par ~70%) gan līdz trijiem varu nosust. Bet citādi izdarības apmēram tās pašas.

    To visu papildina parupja, bet neefektīva lamāšanās un pukstēšana, kas zenītā atrodas no paša rīta, bet vakarpusē tikpat kā nav ievērojama.

    #258959
    daGrevis
    Participant

    Laba aptauja. =]

    Pamostos stundu vai pusotru stundu pirms iziešanas no mājas. Duša… ilgā. Stipra kafija. Kas gremojams un rīta PHP + agresīva mūzika kā Disturbed ar kafiju pie datora (un to gremojamo).

    Kad tieku ārā no mājas, tiek izpīpēta pirmā rīta cigarete.

    #258960
    shb-
    Participant

    Es brokastis neēdu jau gadiem, un šis rīts nav izņēmums. Pat ja pamostos laikus, neko nevaru iestumt, no visa pretīgi. Atvelkos līdz darbam, iedzeru tēju un gaidu pusdienlaiku : ]

    #258961
    rasty
    Participant

    modinātājs no 6 līdz 6.30 ik pēc 5min zvanās. atri nomazgajos, sagerbjos, pa retam kafija un uz autobusu

    #258962
    Foxsk8
    Participant

    dzhonsons: Vakarā ieēstais uzturās kunģī līdz rīta pirmajai izlādei. Tas ir tā pat kā ar mobilo telefonu, vakarā piespraužam baroties, lai no rīta būtu viss ok 🙂 Daudzi jau saka, ka ēst pirms guļas, nav labi, bet tā esmu pieradis. Un vispār tiem kas pavada pie datora daudz, kā arī smēķē, ēst prasās retāk, bet kad tu esi palīdis nost no visa kā, ar acīm vari noēst visu RIMI veikalu.

    Ir bijis tā, ka ir aizmirsts uzlādēt ledusskapi ar barību, un kad palien nost no kompja, konstatē, ka rīt nekā nav, tad jālien vien atpakaļ un jāsēž uz tējām, vai nu jāskrien uz bodi, bet takā ēdu pa nakti, bodes ir ciet. Pārsvarā backgroundā tiek sūkta visa draza sākot no tējām, beidzot ar aliem, plus piegraužot visādas drazas, čipsi, cepumi, utt… tā visu laiku organisms ir nodrošināts ar kaut kādām mazām uzkodām, līdz kamēr pienāk laiks smagai artilērijai. Bet kā jau teicu, šis mans variants ir ļoti neveselīgs. Droši ap 40 būs veselība pakaļā, jāsāk skatīt, kā šo lietu labot 🙂

    #258963
    Evers
    Participant

    daGrevis wrote:

    Kad tieku ārā no mājas, tiek izpīpēta pirmā rīta cigarete.

    So young and so failed!

    #258964
    usver
    Participant

    Modinātājs 08:30, pamošanās ~20min laikā, ikreiz vismaz 1-2x atliekot modinātāju.

    Duša, meitenes izvadīšana uz darbu, konstantas brokastis – kausētsiermaize, melnā tēja, biezpiens ar rozīnēm/1..2 kāruma sieriņi. Tad kaķu sabužināšana un 25min laikā uz darbu, bieži vien uzskrienot līdz sabiedriskajam transportam. Tā – pa vidu starp laisku un steidzīgu.

    Kad darbs sākās konstanti 8ņos no rīta kā APOC, tad rīta cēliens notika agrāk un ātrāk, ar vismaz 10 min bizošanas ( transports cits, nevis no blakus pagalma ) 🙂

    #258965
    daGrevis
    Participant

    Evers wrote:

    daGrevis wrote:

    Kad tieku ārā no mājas, tiek izpīpēta pirmā rīta cigarete.

    So young and so failed!

    Aha, labi! 😀 hammm…

    #258966
    usins
    Participant

    Atlieku modinatāju par 5 min, tad vēlreiz, pavārtos gultā, telefonā palasos epastus, apskatos laikaziņas, citreiz twitter. Rīta toalete, un td jau uz darbu. Kopš koju laikiem neēdu brokastis. Slikts ieradums…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 52 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā