Kā sargājam savu veselību?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kā sargājam savu veselību?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259777
    Nelabojams
    Participant

    Kārtīgs upeņu groks ir 100% zāles pret visām parastajām “sezonas” kaitēm. Tikai ar vienu nosacījumu – to ir jēga dzert pirmajās četrās stundās, kad sajūti, ka jūties ne tā. Vēlāk tas ir tikai attaisnojums pļēgurošanai.

    Rp.: norādītajā secībā samaisa: 200 ml svaigi uzvārīta ūdens, 100 ml upeņu zaptes, 50-80 ml spirta un triepj iekšā cik karstu vien var. Ja nav spirta, tad ņem vai 150-200 ml šņabja un pusi norādītā ūdens daudzuma, sajauc kopā un uzkarsē, tad pieliek zapti.

    Garšo baisi, bet zāles paliek zāles :lala:

    Pēc ieņemšanas ieteicams tūlīt iet gultā zem siltas segas, jo neganti svīdīsi 😀

    #259778

    Vienīgais, kas man mēdz piemesties, ir parastā saaukstēšanās. Un to es ārstēju, mazāk blandoties apkārt un vēl vairāk kā parasti sēžot pie datora. It works!

    #259779
    Foxsk8
    Participant

    Apsveru, domu iet vakcinēties pret šitām gripām, labāk vakcinēties savlaicīgi, nekā pēc tam to nožēlot.

    #259780
    RicoPico
    Participant

    Neticu vakcīnām…

    [spoil][img]https://www.vaclib.org/intro/present/vax8.jpg[/img][/spoil]

    #259781
    ruukjis
    Participant

    Vakcinēties ir jēga pret kaut kādām eksotiskām slimībām, kuras norauties ir relatīvi maza iespēja, piemēram, ērču encefalīts.

    Vakcinēties pret gripu, kas jau plosās apkārt ir bezjēdzīgi, tā principā ir krievu rulete – tev ir absolūti vienādas iespējas nogāzties gan vakcinējoties, gan to nedarot.

    #259782
    Toms
    Participant

    Neesmu ar gultas režīmu slimojis vairākus gadus, ja neskaita klasiskās apslimšanas ar kādu iesnu, klepu vai kakla sāpēm, kuras īpaši netraucē strādāt.

    Bija 1x situācia, kad pie durvīm klauvēja gultas režīms. Sadzēros tēju, saģērbos un palīdu zem segas. Nākamā rītā pamodos vēl svaigāks nekā svaigs. Lieta bija darīta.

    Reizēm profilakses uzkožu kādu ķiploku un savā nodabā smirdu. 😀

    #259783
    Brutto
    Participant

    Agrāk, kad vēl bija darbs, tad regulāri – pavasaros, rudeņos saķēru kaut ko. Parasti jau apaukstēšanās un tad baigā punķu tecēšana un kakls kā izplaucēts.

    Nu jau vairāk kā gadu lietoju piena sēni, katru dienu. Tā kā man vistuvākais cilvēks ar vēzi aizgāja mūžībā un šo sēni paspēja pavisam maz palietot, tad nolēmu paturēt un eksperimentēt ar sevi, sak’ redzēs cik nu viņa ir “brīnum-“..

    Jau pavisam drīz konstatēju, ka sezonas kaites vairs nelīp (vismaz parastās saaukstēšanās), bet vīrusveidīgie izslimojas vieglā formā. Arī vēders ir sakārtojies un savas funkcijas pilda labāk, tā kā…turpināšu lietot cik ilgi vien pietiks nauda pienam:/

    #259784
    ruukjis
    Participant

    Piena sēne, tas ir rūgušpiens? Jeb kaut kāds eksotisks augs, ko audzē aplaistot ar pienu?

    #259785
    Evers
    Participant

    Ja nemaldos, paštaisīts jogurts, piemet vēl kādu ievārījumu garšai un ķepsē iekšā.

    #259786
    RicoPico
    Participant

    Kāds jogurts? Kāds rūgušpiens? Jūs ko? 😀 Tās ir tādas baltas baktērijām bagātas spiriņas, kuras jāaplej ar pienu.

    https://www.irlaiks.lv/drinks/otherdrinks/others/article.php?id=7938776

    Piena sēne ir kaut kas līdzīgs tējas sēnei. Un otrādi.

    https://www.irlaiks.lv/drinks/otherdrinks/others/article.php?id=8083757

    Abus divus savulaik esmu dzēris diezgan regulāri. Garšīgi un veselīgi. 🙂

    #259787
    niki
    Participant

    Eh.

    Ticīgie LATVIEŠ I…

    Jums jau nav laika, lai skatītos TV un «Vides faktus», kur stāstīja, ka nekas nav pierādīts, ka kaut kādi

    jogurti un tāda veida dzērieni palīdzēs, nē, tie nepalīdzēs jūsu veselībai, jo viņi vnk pārdod tā pat vien, nekas

    nav pierādīts par to, ka būtu kaut kas pierādīts LV.

    Ä€rzemēs testu sataisījuši un kukuli tā teikt iebāzuši mutē un tik tirgo..

    Nekad savā mūžā neesmu slimojis ar GRIPU, kaut gan es esmu atradies pie tādiem, kas slimo un aizvien slimo, bet man tas nelīp klāt…

    #259788
    RicoPico
    Participant

    @konsultants

    Televizors jau pēc definīcijas ir ļaunuma sakne. Cilvēki dzer tās sēnes un jūtas laimīgi. Pat ja nostrādā tikai Placebo efekts- bacilis nelīp klāt un efekts ir panākts. Tas, ka Tev ir azbesta imūnsistēma, nenozīmē, ka citiem tāda ir.

    Labāk regulāri dzert tādas sēnes, nekā pēc tam sevi indēt ar tabletēm.

    #259789
    Black
    Participant

    Sēnes ne tikai dzer, tās var lietot kaltētas un uztītas, un tās dēvē par haluciogēnām.

    Vēl labas ir tās ar sarkanām cepurītēm un baltiem punktiņiem, no tām gatavo īpaši gardu mērcīti ar kuru cienāt sievasmāti.

    #259790
    nevertell
    Participant

    Melni, īstenie latvju “šamaņi” saka, ka nograužot mazmazītiņu gabaliņu no sēnes ar baltajiem punktiņiem un sarkano cepuri (nejaukt ar zaļo), sēņošana paliek pavisam jautra, tev nāk palīgā pērkondēls un ziemeļmeita.

    #259791
    Crow
    Participant

    A nav tev zināms veids, kā var tikai ziemeļmeitu dabūt? Bez tā pērkondēļa varētu iztikt, saproties 😀

    #259792
    buipisLV
    Participant

    Man ir pašam sava metode. No pirmdienas līdz piektdienai mēģinu slimot, bet brīvdienās saslimt un brīvlaikos būt veselam. 😀

    #259793
    Evers
    Participant

    Pērkondēlis :D:D

    #259794
    nevertell
    Participant

    Tu jau tad sēnes meklēsi ne tur ar ne to ķermeņa daļu. Vajag taču kādu, kas pieskata.

    #259795
    iKey
    Participant

    Pret gripu: kad parādās pirmie simptomi, fiksi uz veikalu pēc laba šņabja, mājās puslitrīgā krūzē sajaucu šņabi 50:50 ar karstu ūdeni, vienā rāvienā izpļauju un liekos gulēt. nākamo dienu papuņķojos pašķaudu, un aiznākamā esmu uz strīpas.

    Pret caureju: šņabja glāzītē šņabis ar pipariem. vienā rāviena izpļauju, un pēc pusstundas skrejamā vairs nav, ja nelīdz, tad uz točku pēc spirta. ja nav šņabja, tad izkurušā krāsnī pameklēju atdzisušas ogles (der tikai lapu koku ogles).

    Pret zobu sāpēm: ja pie zobārsta ir vesela rinda, vai arī pats esmu aizņemts, tad ar sāpošo zobu zelēju krustnagliņas.

    Nevertell, sarkano mušmiri izmanto, lai apdolbītos, un pareizā deva ir tik cik var saspiest ar rādītājpirkstu un īkšķi, lai ārā nekas nerēgojas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā