Kā uztaisīt "country tag"?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Kā uztaisīt "country tag"?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149308
    normis_161
    Participant

    Tā kā man pie reģistrēšanās noderētu tas, ka vajag izvlētēties valsti, tad es atradu šādu lietu:

    https://coldjava.hypermart.net/servlets/cntrtag.htm

    Bet es īsi nesaprotu, kā lai es dabūju to pareizi kodā iekšā, jo man tā izvēle, kas tur parādīta neparādās. Tāpēc man ir neliels lūgums, vai kāds lūdzu nevarētu uzrakstīt nelielu pamācību par to, kā šo lietu ievietot kodā, vai arī vnk pilnu piemēru (tāds, kuru palaižot viss strādā)?

    #207390
    KristoZ
    Participant

    Hm, ja Tev vajag tikai to izvēlni (drop-down list) ar valstu nosaukumiem, tad vienkāršākais variants ir to ievietot kodā kā formu:

    Code:

    Tās funkcijas, ko piedāvā Tevis minētais Country tag, manuprāt, nav vitāli nepieciešamas; bet, protams, viss atkarīgs no situācijas un prasībām…

    #207391
    normis_161
    Participant

    Jā, tā es arī izdarīju kā tu rakstīji. Vnk negribējās visas pasaules valstis rakstīt ar roku un tā dēļ meklēju alternatīvu. Un meklējot alternatīvu man sanāca atrast tavu rakstīto kodu, tikai pilnā sastāvā. Tātad, ja kādam vajag, tad redz kur būs visas valstis:

    Code:


    #207392
    Mad182
    Participant

    normis_161 wrote:

    Jā, tā es arī izdarīju kā tu rakstīji. Vnk negribējās visas pasaules valstis rakstīt ar roku un tā dēļ meklēju alternatīvu…


    Tai pašā sevis ieliktajā linkā sourci neiedomājies paskatīties? 😀

    #207393
    Mr.Death
    Participant

    that’s a bullshit. ja kaadam vajag, man ir visas valstis ar indeksiem latviesju valodaa, jaukaa mysql tabulaa.

    #207394
    Foxsk8
    Participant

    Mr.Death: Man arī, plus vēl ir arī reģioni.

    #207395
    Mr.Death
    Participant

    fox, es jau neteicu kas man veel ir 😀 jaa, pareizi.. valstis, to indeksi un karogu ikoninjas, pilseetas Latvijai, to pasta indeksi un gjeerbonju ikoninjas, regjioni arii ir, un tam visam veel bonusaa jauka ip datubaaze, kas tiek periodiski nosinhronizeeta no lapas “X”, ar valstiim piederosjajiem id.

    p.s. pilseetas un regjionus nopiizdoju no telekoma maajas lapas. piizdotaajiem buus resurss – tur ir arii ielu un maaju nosaukumi :>

    #207396
    normis_161
    Participant

    Mad182 Vnk man kaut kā nesanāca tāpēc meklēju citu variantu.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā