Kā varētu nogriezt lielāko daļu tiesību limited user?

Sākumlapa Forumi Software Windows Kā varētu nogriezt lielāko daļu tiesību limited user?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146450
    normis_161
    Participant

    Es zinu, kur to var izdarīt (run -> gpedit.msc), bet tur es nevarēju atrast, kur, piemēram, nogriezt, piemēram, pieeju gpedit.msc, reģistriem u.c.

    p.s. Ja kādam ir laiks tad būtu pateicīgs, ka kāds vēl uzraksta, kā var nogriezt tad pamata lietas tam user, piemēram, ka nedrīkst neko dzēst u.c.

    Vnk tagad par šo tēmu tagad ientresējos, jo gribu pie viena pārbaudīt vai šī lieta darbojas:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2QHn1UKKtyg[/youtube]

    #174610
    drono
    Participant

    Sakarā ar to video ir viens liels BET. Viss jau būtu labi, tikai to AT komandu, ko viņš tur raksta tajā komandrindā, var izpildīt tikai pats administrators. Limitētam lietotājam palaižot AT komandu, tiek parādīts nekas cits kā Access denied.

    Kas attiecas uz limitēto lietotāju – viņam jau nav tiesības neko dzēst, izņemot failus, kas atrodas viņa paša profilā. Visi Program files un Windows mapes faili limitētam lietotājam ir read-only.

    #174611
    normis_161
    Participant

    Nja… Tad jau sanāk, ka no tās komandas nekāda lielā labuma nav, jo ko tas dod ja adiminstators dabū administatora tiesībaas. Viņam jau tāpat tās ir. 😀 Vnk tagad nenāk prātā realā situācija, kur to komandu varētu izmantot.

    Un kā tad būtu iespējams nogriezst pieeju, piemēram, gpedit.msc?

    #174612
    drono
    Participant

    gpedit.msc pieeja limitētam lietotājam jau ir nogriezta. Tev parādīs tikai Access denied un viss.

    Starp citu, tajos video ir redzams, ka tas viss tiek darbināts no administratora konta. Baigā māksla administratoram iegūt administratora tesības 😀

    #174613
    normis_161
    Participant

    Tad es esmu kaut ko palaides garām. Vnk es izveidoju caur Control Panel Limited User (kur, vnk bija jānospeiž creat user …. un next 😀 ). Un kad es ielogojos ar Limited User, tad es varēju mierīgi tikt klāt gpedit.msc

    #174614
    drono
    Participant

    Control panelī –> User accounts parādās Limited user vai Computer administrator. Tu, iespējams, esi izveidojis vēl vienu administratora kontu. Veidojot jaunu lietotāju, ir jāieliek punkts pie “Limited”.

    #174615
    memorex
    Participant

    izmēģināju uz limited, nestrādāja.

    Es domāju vienkāršāk ir izņemt run no startmenu, un atslēgt win+r shortcut

    #174616
    drono
    Participant

    memorex wrote:

    Es domāju vienkāršāk ir izņemt run no startmenu, un atslēgt win+r shortcut

    Nav vis tik vienkārši. Run komanda ir arī Task managerī, tu vari uztaisīt BAT failu, iemest iekšā savu komandu un palaist failu utt.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā