Kā XP likt uz netbūka?

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Kā XP likt uz netbūka?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149724
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki, te Krianba! 🙂 Tātad man uz netbūka ir Windows Vista, kura ar savu ātrdarbību lēndarbību ir pamatīgi nokaitinājusi. Tāpēc esmu nolēmis likt ko citu. WinXP ar flash atmiņu nekādīgi nesanāk uzinstalēt, rāda ka trūkst viens fails, un pat instalācija nesākas. Esmu mēģinājis ar vairākām pamācībām un instalācijām, bet visām rezultāts viens. Ko man darīt un kā uztaisīt strādājošu bootable flašu? Netbūks ir Acer Aspire One 150.

    #213652
    TokRa
    Participant

    Ä€rējā CD iekārta glābs tevi ne tikai šai gadījumā.

    #213653
    Anonīms
    Neaktīvs

    TokRa wrote:

    Ä€rējā CD iekārta glābs tevi ne tikai šai gadījumā.

    Diemžēl ārējo disku iekārtu nevaru dabūt, jo draugs no kura parasti aizņēmos, diskdzini ir pārdevis. 🙁

    #213654
    msh
    Participant

    Nu tad nopērc IDE -> USB kabeli un paņem parastu diskdzini 😀

    #213655
    msh
    Participant

    Kas tad tas ir par failu – cietuča kontroliera draiveris? 😀

    #213656
    drunk_lizard
    Participant

    zxcvbnmmn wrote:

    Mans īstais niks ir Krianba.


    nemuldi, tavs iistais niks bija kautkaads duksis, vai taksis…

    aa, atcereejos. mopsis…

    #213657
    Anonīms
    Neaktīvs

    msh wrote:

    Kas tad tas ir par failu – cietuča kontroliera draiveris? 😀

    Jā, laikam bija tas.

    #213658
    drunk_lizard
    Participant
    #213659
    Anonīms
    Neaktīvs

    tnx, ķirzak. Pamēģināšu rīt.

    #213660
    Evers
    Participant

    arī pats lietoju WinSetupFromUSB lai netbūkam uzstutētu XP,

    tik vai sagadīšanās pēc, vai fleškiem nepatīk ka MBR moka, bet tādus darbus veicot pamazām rindiņā aizgāja pie tēviem 3 gabali

    jaunākā versija atrodama šeit: https://www.msfn.org/board/install-usb-winsetupfromusb-gui-t120444.html , bet ar ķirzaka doto arī nav problēmu

    P.S papriekš Sata draiveri ieinpregnē, man d250, bet ganjau arī 150 prasīsies

    #213661
    Snorx
    Participant

    Nu principā ja jau viņam slinkums ar driveru iemānīšanu instalācijā krāmēties un ir gatavs samierināties ar minimāliem ātruma zudumiem- aspire 1 tak var no AHCI uz IDE compatible pārslēgties. Bet nu tā jau ir gaumes lieta. Nekad tā īsti nav bijis laika tajā visā iedziļināties, bet laika trūkuma dēļ esmu tā darījis ikdienas usera(lasi-nepacietīga/nekaunīga purna, kuram visu vajag tagad un tūlīt, jo es taču esmu nopircis “dārgu” krāna pagarinātāju, kuram krāju 2 gadus, turklāt par darbu samaksāšu vēlāk, un steidzīgi jāizrāda puspasaulei) vajadzībām.

    #213662
    ob1
    Participant

    AHCI – ir to vērts pamocīties, lai integrētu draiverus.

    #213663
    Snorx
    Participant

    ob1 esmu ar viņiem te cīnījies, bet pat itkā vienādiem chipsetiem ir gadījies, ka nepaņem pretī. Ne jau vienmēr ir tas laiks ķēpāties dēļ viena dzelža un taisīt speciālu ripu konkrētam kadram, it sevišķi ja stāv jau nākošie rindā. Ar desktopiem tā problēma ir retāk, bet ar portabļiem ir vājprāts- pat uz diviem identiskiem modeļiem(vienai firmai grāmatvedība bija iepirkusi vienlaicīgi 2 vienādus) ir bijis, ka viens paņem, otrs nē(mistika).

    #213664
    ob1
    Participant

    Hmm, man nav bijušas problēmas ar AHCI draiveru integrēšanu…

    Š obrīd man te stāv viena kaste uz 780G čipseta. AHCI izslēgts, jo tur stāv veci SSD, kas neuztur AHCI. Diska transfer ātrums ir ierobežots uz 60MB/s, pat ja piesprauž disku ar 100MB/s. Tā, ka ir vērts pamocīties…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā