kaa atrast dziesmas nosaukumu no video/audio faila?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais kaa atrast dziesmas nosaukumu no video/audio faila?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162296
    albertino
    Participant

    kaa iespejams atrast dziesmas nosaukumu no video audio faila vai ir kada programmma

    konkreeti kaa lai te atrod skanoso dziesm?

    https://www.youtube.com/watch?v=hOr_LbG_YuI&feature=youtu.be

    #326684
    Skilletin
    Participant

    Es izmantoju trubā esošu appu TrackID, kas ieraksta fragmentu un tā atrod dziesmu. Bet ir arī citas līdzīgas.

    #326685
    _Mo3_
    Participant

    Ar to pašu Shazam nevar?

    #326686
    albertino
    Participant

    ka tad sauc video esoso dziesmu?

    #326687
    SWC
    Participant

    Kura diena?cikos? kura minutē LTV arhiva viņa ir?

    #326688
    albertino
    Participant
    #326689
    LooNeY
    Participant

    MTGLatvia autortiesības samaksāji par viņu saturu filmēšanu un publicēšanu netā?

    #326690
    3Dklucis
    Participant

    Tu te bļin katru gadu vienu un to pašu jauta -kas tev blin naxren tai sudu dziesma vaidzigs…..dziesamas vardu mini gouglee un gan jau izmetis …piemet kadu mp3 pie atslegas vardiem tad bus lejupalades piedavajums…es tikai ta ja ko šaumig vaig,bet paras neko nevaig…ka nav tad nevaig ar ….neies jau ka gar celku tur lausties….kadreiz tač pie pratr janāk! 😀

    #326691
    3Dklucis
    Participant

    A tu pašol naxij ar visam savam autortiesībam kamer ar lomik neesi atraavies !

    #326692
    Aldis
    Participant

    Ļūnijs savā elementā.. 😀 Satura filmēšana un likšana šeit.. 😀 😀 Nez ko izdarītu, ja šeit tā pārraide būtu embedota?! 😀 Tiesā iesūdzētu, un vēl MTG kā advokāts uzmestos?! 😀 Par skype kuponiem pat klauni, ja nu kas, atcerās… 😀

    #326693
    albertino
    Participant

    ja es zinaatu dziesmas nosaukumu ta jau sen buutu atradis… bet te es zinu tikai melodij kas skan tapeec mekleju dziesmas nosaukum

    #326694
    Uvchiks
    Participant

    Nekad nebūtu iedomājies ka ir iespēja līdz galam noskatīties sēriju ,ne jau prieka pēc un laika aizpildīšana ir “end credits” – [img]https://i.imgur.com/cWncsj9.png[/img] nu ja nav viena no šīm, tad vistcamāk neatradīsi.

    #326695
    albertino
    Participant

    titrus jau sen biju parbaudijs… neviena no tam dziesmam nav iistaa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā