Kad sagaidīsim Windows 7 pirmo servispaku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kad sagaidīsim Windows 7 pirmo servispaku?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #215354
    nevertell
    Participant

    Bļin, neviens te neko nenodirš. Katrs dzīvo ar to, ko grib. Ja esam laulāti ar iks pī, nepīkstam, ka nekā labāka nav. Nav labāka/sliktāka, ir tikai savādāki.

    #215355
    zebieksterc
    Participant

    Kadel servisa paka vajadziga?! Vai tad jau ir smagas kludas noverotas un nestabilitates noverotas?! Interesanti ko vinji doma ar servisa paku!

    #215356
    natolv
    Participant

    Atvainojos, mana MILZĪGÄ€ kļuda, nevins te neko nenodirš, centīšos to ivērot!

    Par SP, man liekas ka viņi jau sāk domāt par lielajām vīrusu problēmām, jo kā nekā kodols ir kautkā jāuzlabo, lai vīrusi nesāktu pārņemt win7…!

    #215357
    drunk_lizard
    Participant

    natolv wrote:

    Par SP, man liekas ka viņi jau sāk domāt par lielajām vīrusu problēmām, jo kā nekā kodols ir kautkā jāuzlabo, lai vīrusi nesāktu pārņemt win7…!


    muahahahaha

    jamiem jaadomaa par milziigo daunju attiistiibaa aizkaveejusjos personu probleemaam. juus pasji pat pakalju neesat speejiigi slauciit!

    blje, banojat!

    #215358
    Wuu
    Participant

    drunk_lizard tevi?

    Bet pa tēmu neesmu nekad īsti izjutis tos updeitus.. Atceros tik vienu ka uz XP SP1 man bija problēma ar disku iekārtu, nevarēja disku dabūt ārā, citreiz uzkārās kad lētās matricas lietoju. Ar SP2 vairs nekad neesmu novērojis 😀

    #215359
    Stat1CX
    Participant

    Wuu wrote:

    Bet pa tēmu neesmu nekad īsti izjutis tos updeitus..


    Un kā tieši tu gribi izjust ievainojamību ielāpus un bug fixus? Tas vis atrodas zem pārsega un nav redzams.

    #215360
    Eudoxus
    Participant

    Varbūt dažiem var arī atgādināt, ka servisa pakas ir bezmaksas. Kaut gan nav jau arī jēgas, jo tāpat nav skaidrs, par ko ir cepšanās. Par to, ka Win7 nav perfekta un tai būs servisa pakas? Perfektas OS nav un nekad nebūs.

    #215361
    nevertell
    Participant

    Resnis vēl nevar beigt ņemties.

    #215362
    rajah
    Participant

    ob1 wrote:

    msh wrote:

    … savulaik panesās runas, ka vista būšot lietojama sākot ar sp1, uz ko atbildot maikrosofts izlaida to sp1 🙂 Vai pēc tā kaut kas īpaši mainījās? …


    Jā, msh, mainījās, pēc SP1 Vista kļuva lietojama.


    īsti lietojama viņa ir tikai pēc SP2, nevis pēc SP1.

    #215363
    Eudoxus
    Participant

    nevertell wrote:

    Resnis vēl nevar beigt ņemties.

    Līdzīgi tev ar savu brīvo laiku apejos pēc saviem ieskatiem.

    #215364
    Imhoteps
    Participant

    Eudoxus wrote:

    nevertell wrote:

    Resnis vēl nevar beigt ņemties.

    Līdzīgi tev ar savu brīvo laiku apejos pēc saviem ieskatiem.


    Džeks [nevertroll] dabuja pa olām 😀

    #215365
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    Vot neciešās šiem! Pāris dienas tikai oficiālajā tirgū, un jau jālāpa. Mans win7 RTM jau ir aplāpīts no visām pusēm. Jau sazin cik apdeiti sainstalēti. Pie kam viens, starp citu, ir nokāries, un nepadodas instalācijai.

    Filosofiski spriežot, Microsoft tikai teorētiski visas savas OS relīzo kā final versijas. Reāli visas ir betas, ar “ielāpu otrdienām” priekšgalā.

    2.16 GiB * 1024 = 2212 MiB

    2212 MiB * 1024 = 2265088 KiB

    2265088 KiB * 1024 = 2319450112 Baiti

    1 simbols = 1 baits, taatad Windows 7 sastaadiitu 2319 miljonus 450 tuukstosjus 112 simbolus garsj kods. Zinu, ka sjaads apreekjins ir diezgan kriminaals, taapeec novaaksim nost visus atteelus un citas huinjas, ko microsoft ar roku nav rakstiijis un minot, tie buus 1500000000 Baiti, jeb 1500 miljoni simbolu. :>

    sjeit ir tuukstots simbolu, kas tikpat labi vareetu buut arii kods:

    Taatad pareizini sjo tuukstoti veel ar pusotru miljonu un tu ieguusi to simbolu apjomu, kaads iespeejams ir Windows 7 OS resurskodam. :> bet tur protams veel jaadiskutee, iespeejams koda ir daudz vairaak :>

    #215366
    RicoPico
    Participant

    Cienītais, es ne sūda nevaru izlasīt ko Tu tur esi sarakstījis, par cik Tavs citāts ir nogrāvis šo topiku. 😀

    #215367
    msh
    Participant

    Kā tur bija, dārgā nāve, ar sakompilētu kodu un nesakompilētu – uz windblouza nav spēkā tas pats joks uz linukša ka sakompilēts kods aizņem stipri vairāk? 🙂 Atceros pēdējo reizi kad instalēju qt – saspiests kaut kādi 50 MB, atspiests kaut kas pāri simtam, sakompilēts pāri gigam 😀

    P.N. Samurajs varētu pārstāt likt pie ziņām par maikrosofta veikumiem bildītes ar stīvo balmeru, tā plikpaurainā pamuļķa bildes rada negatīvu iespaidu 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā