Kad tiks izlabots bags, ar nepieciešamīnu nepārtraukti "ielagoties" pa jaunu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kad tiks izlabots bags, ar nepieciešamīnu nepārtraukti "ielagoties" pa jaunu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154597
    Wuu
    Participant

    Kad tiks izlabots bags, ar nepieciešamību nepārtraukti “ielagoties” pa jaunu? Vienk. tracina, jūties kā 2001. gadā :>

    #273487
    m_janis
    Participant

    Nez, bez tevis vēl kāds nespēj ieraudzīt tekst “Atcerēties mani” un ķeksi ielikt? Vismaz man viss notiek.

    #273488
    reGative
    Participant

    Wuu, nesatraucies, man ar tas pats. Citos saitos viss kārtībā. Gadījumā Mozilla Firefox neizmanto?

    #273489
    samurajs
    Participant

    Te ir tā: ja ķeksis ielikts un aizver pārlūku neizlogojies – nākamreiz būsi uzreiz iekšā. Tam gan ir laika limits, kūkiji dzīvo tikai zināmas stundas. Tas laikam drošības nolūkos, vispār prasiet foxim! 🙂

    #273490
    msh
    Participant

    Kāpēc tas tiek prasīts šajā forumā? Nezinu kuru līko pārlūku jūs izmantojiet, bet neatkarīgi no tā, šī līkā pārlūka izstrādātāji te nemitinās 😀

    Pēdējoreiz noutpadā ar savu operu ielogojos pirms mēneša vai vēl agrāk. Varu sūdzēties vienīgi par pokemonu cepumu darbību, tur reizi 1-2 nedēļās sanāk log out.

    #273491
    Ceplis
    Participant

    Nekas tāds nav novērots! Operā viss strādā.

    #273492
    Kon
    Participant

    Gan ar Chromu, gan ar Operu tikku logots ārā 🙂

    #273493
    kassells
    Participant

    Man ar besī kad katru reizi par jaunu vajag ielogoties. 😛

    #273494
    Evers
    Participant

    “Nelasītie” arī vēl gļuko 🙂

    #273495
    shady
    Participant

    Nelasītie ir vēl jāsataisa, bet ar paroles atcerēšanos nav problēmu. Lietoju Chromi + FF linux versijas => viss kārtībā.

    Jūsu paroles atceras pārlūks nevis portāls.

    #273496
    Wuu
    Participant

    Nez kāpēc visi CITI web portāli, kuros es uzturos, nesagādā šādas problēmas.

    #273497
    dzhonsons
    Participant

    Man arī tā pati problēma. Vēljoprojām. Un ar visiem pārlūkiem. Un par stundu limitu un ķeksīšiem nevajaga neko stāstīt. Pat aizverot tabu un atverot velreiz, tu esi izlogots. Jau sen par šo rakstīju kļūdu topikā.

    #273498
    Andron MacBeton
    Participant

    Taisnīb…. bet nevis tabu aizverot bet browseri, vai neatstājot vaļā Notepadu kādā tabā.

    FF 5.0 uz debian 6.0.2

    #273499
    daGrevis
    Participant

    Tas pats uz Debian 6.0.2 un Chromium 6.

    Visticamāk, kas nav ar cepumiem. Kam negadās… 🙂

    #273500
    dzhonsons
    Participant

    Varbūt kā kuram, bet, pat aizverot tabu, man viss ir slikti :>

    #273501
    ruukjis
    Participant

    Nu jau vairākus mēnešus nav prasījis paroli, bet esmu novērojis vienu interesantu lietu: ja kādu laiku neesmu rēgojies šajā portāla, tad viņš itkā prasa paroli, bet tiklīdz ieeju forumā, tā automātiski tieku ielogots.

    #273502
    grisha
    Participant

    OpenSuse 11.4 un Firefox. Esmu jau aizmirsis paroli… . PAroli vareetu prasiit ja skaties lapu no vairaakaam kasteem. Man IP mainaas katru dienu.

    #273503
    Ralfie
    Participant

    man FF5 nevajag logoties katru reizi.. atveru un esmu iekšā.. 🙂

    #273504
    m_janis
    Participant

    Nesaprotu, jums tur visiem rokas līkas, p0kemoniskus pārlūkus lietojat, vai sistēmas pilnas kaitēkļiem.

    1. XP, FF 6 BETA > viss OK.

    2. W7, FF 5.0.1. > viss OK

    3. Mint 10, FF 3.5 (vai kāda tur, esmu iekš W7,slinkums restartēties) > viss OK.

    #273505
    haris22
    Participant

    Viss iet kā pa sviestu, ieķeksē un viss aizies. 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā