kad "vecaakais lietotaajs" daGrevis beigs fluudot?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic kad "vecaakais lietotaajs" daGrevis beigs fluudot?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151666
    drunk_lizard
    Participant

    tiesjaam jamais noriebies pat vairaak par tavu maati (tiesa, abi ir vienliidz ***…)

    nu kaads no administraacijas pacjeko jamaa postus! jebsju vecaakajos lietotaajos speciaali tiek uznjemti pilsonji ar veiksmiigu lobotomiju? piemeeram https://notepad.lv/7188/pardod-galda-datoru/

    kaut vai usins, nu dub dubom, katrs posts ir mulkjiibu hrestomaatija! taa ir it portaala seja jeb ***?

    #241570
    daGrevis
    Participant

    Mr. Positivus? Kas tev ir noriebies? Tu labāk padomā cik cilvēku simtiem esi *** ***, paskaties uz sevi!

    #241571
    drunk_lizard
    Participant

    tavs un tev liidziigo stulbums.

    #241572
    daGrevis
    Participant

    Mans dižais “He!” ir tāpēc, ka mani sasmīdināja lietotāja “shb-” teiktais. Es nedrīkstu izteikties, ko?

    Cik Tu desmitus topiku neesi pārtaisījis par miskastēm, cenšoties pierādīt, ka esi divreiz gudrāks par visiem kopā?

    #241573
    daGrevis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    tavs un tev liidziigo stulbums.

    daGrevis wrote:

    …ka esi divreiz gudrāks par visiem kopā?

    Tu tak esi paredzams. 😀

    Un jā, vēlreiz. Ja Tev nepatīk šī foruma atmosfēra, tad, lūdzu, tinies tālāk uz savu pagrabu un kompilē vai ko tu vēl, jel, dari tālāk… Pff =>

    [spoil]Nē, Tu man nepietrūksi.[/spoil]

    #241574
    Jaunzems
    Participant

    TG/AM

    #241575
    Evers
    Participant

    Cik zinu, tad “vecākais lietotājs” vēl ir diezgan pajauns, bet priekš sava vecuma, salīdzinot ar citiem tā vecuma čaļiem ir pieklājīgāks un tolerantāks, varjaubūt, ka ir diezgan tādu postu ar mazu jēgu pāris vārdos, kā minētais “He!”, bet tas man neizraisa neapmierinātību ar viņa nika krāsu. 😀

    Jaunzems wrote:

    TG/AM

    d_l, paskaties labāk uz šito kadru, kas tajā pašā vecumā grozās, izmet kautkādu mistisku “TG/AM”, kura nozīme skaidra tikai atsevišķai viņa pagalma iemītnieku grupai un tiem, kas aiz trejdeviņām gūgles lapām atrod apšaubāmas publikas nostūrī šī simbolu salikuma nozīmi. :>

    #241576
    root
    Participant

    Antiņš ***… Lasies moderē savu buutu.

    #241577
    Crow
    Participant
    #241578
    Wallaby
    Participant

    Vienam tēvam bija divi dēli. Viens atsities tēvā, otrs pret radiatoriem. Š inī IT portālā ir to otro dēlu saiets. Drīz būs oficiālais. Tur viņi runās par lidmašīnām un citplanētiešiem, kā jau tas viņuprāt ir jābūt IT jomā.

    #241579
    drunk_lizard
    Participant

    o, jopcik, tava maate ieraksta kaarteejo pozitiivi domaajosjiem cilveekiem atbilstosjo postu, mhhh

    matiisinj, mamma tevi jau pacjurinaaja? izskataas, ka spiediens ir paaraak augsts….

    #241580
    daGrevis
    Participant

    Ļoti, ļoti intelektuāļi komentāri, ķirzak. Un jā, kurš ir Matīss?

    #241581
    drunk_lizard
    Participant

    daGrevis wrote:

    Ļoti, ļoti intelektuāļi komentāri, ķirzak. Un jā, kurš ir Matīss?


    ne nu tev buus priest par manu intelektu, mhhhh

    iipasji ***paskaidroju, ka tava maate ir matiiss :>

    foto arii vajag pievienot? tak biju jau ielicis :>

    ak jaa, matiisinja avatars arii ir ljoti atbilstosjs foruma credo :>

    ps. par jaunzemu jau sen nekaadu iluuziju nav… tas ir kosjs gariigaas atpaliciibas paraugs :>

    #241582
    daGrevis
    Participant

    Nu kā es varētu zināt kāds ir katra lietotajā īstais vārds, kāds uzvārds, kur nu vēl kailfoto?? =@

    #241583
    daGrevis
    Participant

    Pārvietoju topiku uz atbilstošu sadaļu, nevis tur kur autors bija to izveidojis.

    #241584

    Tāpēc bija jātaisa topiks? Vieglāk nav pieciest viena cilvēku uzvedību? To varēji rakstīt nindzai vai vienalga kuram adminam, lai viņi arī risina problēmas.

    #241585
    Aldis
    Participant

    d_l – tu neciet troļļus… bet ko tu pats dari savos pēdējos jaunatklātajos postos? 🙂 😀

    Nespriest par tavu intelektualitāti palūdz tādā gadījumā citiem tikai tad, kad pats to beigsi darīt.

    Tu teici ka tu no šīs komūnas zūdi prom, bezmaz takā tavi pašu nīstie mopši, paņēmi atvaļinājumu un atnāci atpakaļ.

    Man un vairākumam daGrevis netraucē, bet lamuvārdu krājums bez kura varētu iztikt – traucē, nepatīk u.t.t..

    Ja Tev skauž tas ka daGrevim, ūsiņam ir tāds tituls, tad nevajag trollēties, bet mēģināt to sarunāt ar administrāciju + pārtraukt rupjību bēršanu un savas taisnības deklarēšanu jebkurā postā.

    peace.

    #241586
    drunk_lizard
    Participant

    aldis, kur es esmu teicis, ka neciesju trolljus? O_O

    kaa tu kaut ko sjaadu vari pateikt nopelniem bagaataakajam trollim?! kas, tev juutu nav? :>

    neciesju es stulbenjus un aprobezjotus mullaapus.

    #241587
    samurajs
    Participant

    ķirzak, bet ko tev daGrevis sasālījis? Nu lab, flūdo bik par daudz, bet ir pieklājīgs, un stulbus/kaitīgus padomus nemētā. Varbūt sāc pierast, ka cilvēki visi nav vienādi, un arī šo vietni mēs nevēlamies redzēt tādu pielaizītu kā konkurentiem.

    Ja tu kā supertrollis apkaro kaitniekstulbeņus – tas pavisam cits jautājums.

    #241588
    shady
    Participant

    Ja kādam ir kādi iebildumi, pretenzijas vai ieteikumi, tad rakstiet vēlams tos privāti, nevis paši sākat spamot, kur izvēršas tēma – “kurš kuru labāk apvainos”.

    Tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Tēma ‘kad "vecaakais lietotaajs" daGrevis beigs fluudot?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā