Kādām kino filmām dodam priekšroku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādām kino filmām dodam priekšroku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153106
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_kino_zanrs_1.jpg[/imgl] Cilvēkiem vienmēr paticis atslēgties no ikdienas rūpēm un relaksēties. Spānijā rīko vēršu cīņas, citur godā ir teātris, bet mūsdienās jaunās tehnoloģijas veicina TV un kino skatīšanos. Ko tad mēs ikdienā izvēlamies skatīties? Citiem patīk paraudāt un pārdzīvot līdzi ikviena varoņa likstai, citi atkal nevēlas nomocīt savu domāšanu un ļaujas vieglai izklaidei vai tieši otrādi nemz nesāk skatīties, ja nezin ka būs nervus kutinoši skati.

    #258209
    dzhonsons
    Participant

    Trūkst varianta – visie iepriekšminētie (neskaitot Indijas kino). Parasti otrdienas iesākās ar seriālu “Chuck”. Kino – žanrs maz interesē, ja gabals labs. Priekšroka, iespējams, romantiskām komēdijām.

    #258210
    nevertell
    Participant

    Mjā, žanrs parasti ir pofig kāds.

    Bet īpaša vieta manā sirdī (uz mana HDD) ir speciāli domāta priekš Tarantino darbiem.

    #258211
    Evers
    Participant

    Principā jau visi varianti. Vismazāk esmu kritis uz seriāliem un dokumentālajām filmām.

    #258212
    Jaunzems
    Participant

    + par tarantino

    nobalsoju par sci-fi. trons, tron:legacy ir tikai divas no manām mīļākajām.

    patīk arī inception un daudzas citas. star trek (oriģinālais)

    #258213
    jazzer
    Participant

    Labākajā gadījumā atslodzei – kādu 60-to gadu krievu, vai amerikāņu komēdiju.

    Vispār kino kā tāds ir scenāristu un režisoru sacerējums, kam, lielākoties, nav nekādas līdzības ar reālo dzīvi.

    Tur tiek pārkāpti visi iespējamie loģikas un fizikas likumi. Specefekti pilnībā sagrāvuši kino, kā mākslu un pārvērtuši to par lētu (ne jau finansiāli) popkorna grauzēju balagānu. Par seriāliem vispār trūkst vārdu.

    #258214
    harly2000
    Participant

    Vienozimigi sci-fi. Ka ne ka majas pilna Stargate kolekcija 🙂

    #258215
    deadskull
    Participant

    Man iecīenītākie ir piemēram animāciju multenes , kā Leduslaikmeta daļas , dokumentālās -īpaši par dzīvniekiem un astroloģiju. A šitos ko rāda “Ä€trs un bez žēlastības” , “Transporter” un tamlīdzīgi fufeļi ir tīrākais sviests.

    #258216
    Loading
    Participant

    Komēdijas, viegls akšons.

    #258217
    tox3
    Participant

    Skatos visu, uzsvaru liekot uz komēdijām un seriāliem.

    #258218
    nevertell
    Participant

    Laikam arī jāpiebilst pie seriāliem viena lieta. Ja “izrāde” ļoti koncentrējās uz stāstu, tad to daudz labāk var prezentēt ar seriāliem, daudz ilgāk var rādīt, nav nekāds “congestion’s”, latviski būtu sastrēgums, kas man nešķiet pareizi. Bet kad filmas mēģina stāstīt dziļu, garu, interesantu stāstu, tas ne pārāk bieži sanāk.

    Bet scaifai es nevaru panest.

    #258219
    daGrevis
    Participant

    Īsti nezinu kā saucās…

    Piemēri: The Shawshank Redemption, The Green Mile, Requiem for a Dream.

    Un, protams, seriāli kombinācijā Step by Step (jā, vecais Soli pa solim x]) + Supernatural. 🙂

    #258220
    nevertell
    Participant

    Shawshank Redemption, Green Mile, BET REQUIEM FOR A DREAM ?

    Pēdējais, imho, ir neskatāms mēsls. Par narkofilmām, kur sižets ir +/- sāku lietot un tas izpostīja manu dzīvi, vislabākās ir Trainspotting un Basketball Diary.

    #258221
    daGrevis
    Participant

    Paldies. Noteikti noskatīšos! 🙂

    #258222
    jonjs
    Participant

    Man patīk dažādas filmas sākot no lielbudžeta un beidzot ar “b” kategorijas dažādu novirzienu un tematikas.

    Piemēram iesaku noskatīties noteikti Trainspotting, Departed, Black Hawk Down, Never Die Alone, Buffalo Soldiers, Collateral, Land of The Dead, 28 days later, Resident Evil (1. daļa), MATRIX(1.daļa), Forest Gump, American Beauty, Rise of the Footsoldier, Shaun of the Dead, Green Street Hooligans (1. daļa) un vispār ir ļoti daudz sakarīgu filmu 🙂

    Lai gan pēdējā laikā pieklibo tā lietiņa pēc pēdējā scenāristu streika Holivudā, bet gadās arī kāda no jaunajām, ko var paskatīties.

    Laikam beidzot jābeidz labot šis komentārs uz priekšu 😀

    #258223
    Crow
    Participant

    Dažādu veidu komēdijas vai action, kurā humors netiek nostumts malā. Samākslota nopietnība, falša morāle, prāta 3.14šana un klišejiski pseidošausmeņu gabali atsit.

    Augstāko vietu all-time sarakstā ieņem The Rock

    Pašlaik esmu kritis uz seriālu Xena – Warrior Princess, pirms tam bija resnītis Semo Lo :>

    Visā nopietnībā apgalvoju, ka Star Wars > Star Trek

    #258224
    rasty
    Participant

    ammm…. viss?! man tuvāks melnais humors.. patīk family guy un futurama… un dokumentālās- zeitgeits.. bet manas vismīļākās filmas ir armageddon, berrpong, the new guy, krusttēvs un jackass

    #258225
    jonjs
    Participant

    Ak jā vēl viens movie. CONSTANTINE. Visdrīzāk to var saprast tikai Katoļi, bet … .

    Tā ideja ir perversa, tomēr skatāma.

    Ticīgie gan var pārprast un ne velti (kā jau teicu Katoļiem), jo ticības pamati ir sagāzti un ne jau labā rezultāta dēļ, bet gan citu ideju sludināšanai jebkurā gadījumā pat pēdīgais … irsējs vienmēr ir spiests pateikt daļu patiesības. Pārējie to var paskatīties kā murdziņu, bet šādas tādas lietas apzināties.

    #258226
    Kon
    Participant

    Man žēl Sava laika filmām, bet, kad saņemos, tad pārsvarā tie ir mindfuck’i .. un jā, tagad divas dokumentālās filmas par dubstep gaida rindā.

    #258227
    Foxsk8
    Participant

    Vienozīmīgi slaktiņi līdz pēdējam, nerealās lietas (fantastika) un totāli tinkojamie gabali, ka beigās noskatoties filmu, man nekas no viņas nav skaidrs, paliek i burts bez punkta.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā