Kādām kino filmām dodam priekšroku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādām kino filmām dodam priekšroku?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258228
    KristoZ
    Participant

    nevertell, kāpēc Tev nepatika rekviēms (ja esi redzējis)?

    Un Crow, kas Tev pret prāta 3.14šanas (aka. mindf*ck) filmām? 😀 Viens labs piemērs – Deivida Linča “Dzēšgumijgalva” (Eraserhead) – šausmenes un mindf*ck apvienojums lieliskā izpildījumā; bet par klišejisku to nevarētu nosaukt. 😉

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dU7OqGCIcak[/youtube][/spoil]

    Nobalsoju par zinātnisko fantastiku (KinDzaDza ftw), bet tā filmas skatos ļoti reti (nemaz nerunājot par TV) – bet biežāk ēdienreižu laikā skatos visdažādākos seriālus – visas pieejamās sezonas. (piemēram X-files, Arrested Development, Futurama, Angry Beavers, Venture Bros utt.). Starp citu, tīri neslikti šķiet arī britu īsseriāli, kā piemēram Superheroes (nejaukt ar “SuperNatural”), Man Stroke Woman u.c. Nesmādēju arī Discovery raidījumus, piemēram, The Universe.

    #258229
    Crow
    Participant

    @KristoZ: nākamreiz vēl uzjautā, kāpēc man negaršo kāpostu tīteņi vai kāpēc neģērbjos viscaur spilgti rozā. 😀

    Katram savs, tā teikt. Vienam māte, citam meita (citam tētis, sunīts, kaķīts) 😀

    Piekrītu, ka ir filmas, kuras ir skatāmas vai ir vērts skatīties jebkurā žanrā. Kā arī par “klasiku” mēdz saukt to, ko visi sauc kā labāko piemēru, bet neviens nav redzējis (lasījis, dzirdējis, utml.) :lala:

    Teiksim, vecās filmas arī man ne visai, moška tieši tapēc, ka vecas. Izņemot vienu – Dr. Strangelove. Nu, un CCCP un Rīgas Kinostudijas izslavētās komēdijas ir ci-ci-cits jautājums, laikam tomēr gēni pie vainas :>

    Zinot to, ka ir ne tikai gaume, bet arī ka ir tik daudz “mākslinieku” pēdiņās, pēdiņās un vēlreiz pēdiņās, visu mākslu izbaudīt un zināt nemaz nevar 🙂

    #258230
    aoma
    Participant

    Runājot par filmām, īsti vietā ir teiciens – kā gribu tā atpūšos, kā atpūšos, tā atkal gribu 🙂

    Bet ja nopietni, tad TV filmām izmantoju reti, pie tam tām tad jābūt labām filmām. Skatos gandrīz jebkura žanra, izņemot amīšu komēdijas un puņķu un asaru gabalus.

    Arī kādu seriālu pa retam var palūrēt, bet tam nedrīkst būt vairāk par pārdesmit sērijām, kā 4 tankisti un suns, piemēram 😀

    #258231
    nevertell
    Participant

    Nebija skatāms, vismaz priekš manis. Var jau būt, ka biju pārāk noguris tad, kad skatījos to, bet nu galīgi nebija skatāms tas. Un sižets likās samākslots, debils. Kāda ome ēd tabletes, lai notievētu ? Baigi varēja just, ka nav īsta tā manta.

    #258232
    Zobrats
    Participant

    Principā skatos visāda veida žanra filmas, bet, ja ieraugu kādu potenciāli labu sci-fi, tad dodu priekšroku šim žanram (kā piemēru varu minēt Inception, District 9 un Blade Runner), bet prastai jautrībai bez smadzenēm nesmādēju arī vienkāršu action, kā Predators, Transporter, Repo Men un 3:10 to Yuma. Protams, kad uznāk vēlme pēc ”augstas klases” kino, no plaukta iespējams izvilkt ”Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu”.

    #258233
    Wuu
    Participant

    Stulbas un ļoti pozitīvas amerikāņu tipa komēdijas vai zombiju slaktiņi.

    Mīļākā… Mizkuzī mazafaka :>

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SeoX8MZd81E[/youtube][/spoil]

    #258234
    nevertell
    Participant

    Nē, nu wuškina dotos piemērus neskatos. Amerikāņu pīrāgi utml. var simpatizēt tikai līdz 7. klasei.

    #258235
    Wuu
    Participant

    Tu tjipa mani nosodi? Vai tas ir tas tīņu variants, ja man nepatīk, tad nevienam tas nedrīkst patikt. Un ja kādām tomēr patīk tad viņš ir idiots?

    Un par tavu pozitīvismu arī varam parunāt, imho tu jau pat ziemassvētkus nesvini. Im just saying…

    #258236
    nevertell
    Participant

    Es nenosodu, bet piekrītu, uzrakstīju pārāk uzbraucoši.

    Bet uz savas ādas skatoties izjutu tikai to, kā smadzenes sairst un paliek mazākas. Dzert un ārdīties, un jēlus jokus dzīt- to visu var darīt arī īstajā dzīvē. Vai arī noutpedā.

    #258237
    Evers
    Participant

    Pēdējā laikā nolikt amerikāņu komēdijas laikam skaitās kruti? Piedodiet, bet citu izskaidrojumu es tam neredzu.

    Un vai tad vienmēr filmai ir jābūt smadzeni darbinošai?

    Piektdienas vakaram amerikāņu komēdijas ir vienkārši ideālas, paņem vēl aliņu, kautko uzkožamu un čillo! 🙂

    Pēdējā laikā vienkārši lieliskas ir bijušas Grown Ups un Our Family Wedding.

    Pats skatos dažādas filmas, drāmas, action gabalus, trillerus, kādu šausmu filmu pa reizei, tad vēl komēdijas, piedzīvojumu filmas, fantastiku, parodijas, nesmādēju arī pa retam kādu Bolivudas gabalu un nereti skatos arī kādu Ä€zijas kino šedevru. Tā, ka nevarētu sevi dēvēt par trulu, drīzāk truli ir kladzināt, ka amerikāņu filmas (itsevišķi komēdijas) ir tīrs mēsls priekš tuneļiem.

    Ak jā, šobrīd pamazām ņemu priekšā visas Harija Potera filmas, agrāk nebiju redzējis ne vienu, tagad izdomāju noskatīties, neko fanošas vērtu tur galīgi nesaskatu, bet zemē nav metams! :>

    Tikpat labi es varētu patroļļot, ka 99% krievu kino ir krāms, jo manā redzējumā tur vide ir nāvējoši garlaicīga un cilvēki arīdzan. Kāpēc? Jo tepat Latvijā, pilsētā izejot no mājas durvīm, mēs nonākam tajā pašā krievu kinofilmā, tikai ar latviešu valodas piedevu. Vienīgais, kas patika – Š uriks un no jaunajiem gabaliem “Hotābičs” un “Pati labākā filma”, kurai gaidāma jau trešā daļa.

    #258238
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Bet uz savas ādas skatoties izjutu tikai to, kā smadzenes sairst un paliek mazākas. Dzert un ārdīties, un jēlus jokus dzīt- to visu var darīt arī īstajā dzīvē. Vai arī noutpedā.


    Ar to man nav problēmu, nākošnedēļ 12 džeku kompānija ar prāmi uz Stokholmu un tanī pašā dienā atpakaļ, Stokholmu diez vai redzēšu 😀

    #258239
    nevertell
    Participant

    Ta nejau viss amīšu kīno ir neskatāms, iet runa par reti trulajiem gabaliem, IMHO. Lai smadzenes atlaistu atpūtā nevajag jau tās skalot ar balinātāju :> Par krievu kino sajēga maza, tapēc, ka par valodu sajēga ir maza. Es gan parasti neskatu, no kuras nācijas nācis ir gabals un, ja tas nav nepieciešams, tad pēc valodas arī nešķiroju.

    Un Wū, tur jau nemaz arī prāmis nav vajadzīgs 😀

    #258240
    Evers
    Participant

    Ja tu domā Pīrāgus un Van Wilderus visādus, tad tie man ar ne sevišķi.

    #258241

    Zinātniskā fantastika >> jebkas cits. Vismaz manuprāt.

    Stargate un Star Wars FTW. Un citas lietas arī, protams. 🙂

    #258242
    sir_irius
    Participant

    Ichi The Killer ftw. :devil:

    #258243
    drunk_lizard
    Participant

    skatos tikai indiesju filmas!!!

    kur sjaads variants balsojumaa?!

    dajebkura indiesju filma ir fantastikas, bojevija, komeedijas un raudaamgabala izcils apvienojums!1!

    https://www.youtube.com/v/46jzEAMcOg0?fs=1&hl=ru_RU”>name=”allowFullScreen” value=”true”>

    #258244
    Evers
    Participant

    Jāpiekrīt d_l, bolivudas variantam vajadzēja būt.

    Maz esmu redzējis, atceros, ka patika Krrish(ļoti atbilst tavam aprakstam) un salīdzinoši jaunā filma Kambakht Ishq, kur bolivuda iebrūk holivudā. Varbūt vari ko ieteikt?

    #258245
    root
    Participant

    Btw, Crow, SG, StarTrek, Farscape, Space: Above and Beyond > StarWars. Vispār, anything > StarWars.

    Un jā, SciFi FYeah. https://www.youtube.com/watch?v=zTfOpa8MA8Q

    [spoil]Bolivūūūūūūūūūūūūda ir sūūūūūūūūūūdu būūūūūūūūūūūda…[/spoil]

    #258246
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:

    Varbūt vari ko ieteikt?


    tu mani patiesi uzjautrinaaji

    #258247
    aoma
    Participant

    Bolivuda saražo ap 600 filmām gadā, respektīvi, katrai daudzmaz skatāmai ārzemju filmai tiek uztaisīts klons, tikai ar savējiem aktieriem un sižets pārnests uz nacionālā fona. Tātad gandrīz katru vakaru vari divas jaunas filmas noskatīties.

    Jasaka, tas pat pārsit vēlās padomijas video bumu – каждый вечер новый фильм.

    Abonē NTV+ un uz priekšu, tur šitas šits ripo 24/7 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā