Kādas firmas CD|DVD|citamkam matricām dodat priekšroku?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādas firmas CD|DVD|citamkam matricām dodat priekšroku?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145863
    nitro
    Participant

    Nu tad padalamies ar info par savaam favoriit CD|DVD matricaam.(:

    #169039
    osh
    Participant

    Verbatim.

    Priecīgus Jāņus.

    #169040
    shady
    Participant

    Verbatim un TDK

    #169041
    samurajs
    Participant

    Softam – tikai Verbatim. Bilžām, muzonam utt. der arī acme.

    #169042
    Mr.Death
    Participant

    Digidata & E-pro :win:

    #169043
    preddetor
    Participant

    Kas pagadaas- Acme, TDK, Werbatim, bet visvairaak lietoju TDK…

    #169044
    Sid
    Participant

    Maxell 😳

    #169045
    samurajs
    Participant

    Tikko mēģināju cept iekš lētā ‘CObalt’ ar 16x – kļūda pie kļūdas. Nepērciet šo mēslu!

    #169046
    Tvinky
    Participant

    Jā, man bija kaut kā COBALT vesela paka, tad no 25CD laikam 5 iecepās 😉 😉

    #169047
    osh
    Participant

    Tvinky wrote:

    Jā, man bija kaut kā COBALT vesela paka, tad no 25CD laikam 5 iecepās 😉 😉

    Tātad vidēji vienam Cobalt diskam jābūt 5x lētākam par labas kvalitātes matricu, lai vismaz izlīstu “pa noļam”. + vēl lieks čakars.

    Tā ka secinājums – nepērcietus lētus sūdus. [img]https://www.gign.lv/forum/style_emoticons/default/kngt.gif[/img]

    #169048
    samurajs
    Participant

    No lētajiem sūdeļiem varu ieteikt leišu Acmes CD-RW, vismaz mūzikai/filmām. Maksā 0.59-0.65 Ls. Jau daudzus desmitus esu sacepis. Neviena kļūda. Iztur 10-20x rewrite.

    Bet Acmes CD-R riskanti ņemt.

    #169049
    Foxsk8
    Participant

    Acmes der mazsvarīgām lietām. Kādam čomam kādu filmu iededzināt, vai kā savādāk. Nopietnkākiem failiem ieteiktu lietot verbatim.

    P.S. Ja nu dažreiz kāds disks negrib lasīties, tad labi to var notīrīt ar trauku mazgājamajiem līdzekļiem. Liekas smieklīgi, bet nu pats esmu ar skaidru tīrijis vecus, aizvēsturiskus diskus, lai tikai dabotu laukā kādu noteiktu svarīgu lietu.

    #169050
    nitro
    Participant

    Veel sakariigas ir Emtec matricas.

    #169051
    Tvinky
    Participant

    Quote:


    P.S. Ja nu dažreiz kāds disks negrib lasīties, tad labi to var notīrīt ar trauku mazgājamajiem līdzekļiem. Liekas smieklīgi, bet nu pats esmu ar skaidru tīrijis vecus, aizvēsturiskus diskus, lai tikai dabotu laukā kādu noteiktu svarīgu lietu.

    Vēl itkā ar “ziļonku” var pasmērēt (ja saskrāpēts), kaut kur biju lasījis. Jeb arī iegādāties to aparātu, kur griez un tas apvīlē disku. Ar parastajiem tīri neko laikam iet, jo viņiem aisargslānis 0,6 laikam bija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā