Kādas prognozēs, vai Krievu valoda kļūs par otro valodu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kādas prognozēs, vai Krievu valoda kļūs par otro valodu?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 61 līdz 66 (no 66 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #249086
    aoma
    Participant

    Tautība pilnībā ir atkarīga no audzināšanas, visas rasu un mentalitāšu atšķirības ir tikai pupu mizas.

    Visspilgtākais piemērs ir ”lielā amerikāņu nācija”.

    #249087
    WerNeo
    Participant

    aoma… piekrītu daļēji. Tikai es nezinu, kāda būtu mana attieksme tagad pret Latviju un latviešiem, ja man toreiz nebūtu iedota pilsonība (tad latviski pat runāt nemācēju). Iespējams būtu sanācis tas pats pamestības ceļš… ka Krievijā neviens negaida, Latvijā – noraida. Iespējams, ka tagad būtu viens no tiem, kas grib dzīvot pilntiesīgi Latvijā un būtu gatavs darboties valsts labā, tikai to neviens neļautu. Saukātu par urlu…

    #249088
    Foxsk8
    Participant

    Manā kontā ir Latviešu dzimtā, (krievu, savā laikā uzspiesta skolā, kā obligāta), angļu (pēc izvēlnes), kā arī vācu valoda (skolā uzspiesta). Līdz ar to kontā 4 valodas, un ja man no visām ir jāizvelās, kuru lietot, tad tā vienozīmīgi būs Latviešu dzimtā, un angļu valoda kā otrā. Kā jau es teicu, ja krievs grib, lai runā ar mani eng melē.

    Cik nu man pašam ir nācies kontaktēties ar krievu inteliģento tautu (aka visi kā viens ir beiguši LV skolas), bet latviski nerunā principa pēc. tad nu viņš man stāsta krieviski, es viņam latviski, un ja kaut kas ir tāds, ko es vai viņš nesaprot, tad angļu valodā.

    Otrs, ne jau tā valoda ir slikta, bet vaina jau ir kur citur, un to jūs paši labi ziniet.

    Ha, Krievijā, ar mani latviski neviens nerunās, lidz ar to, latvijā šeit neviens ar krieviem nerunās. Tā vismaz vajadzētu būt.

    #249089
    aoma
    Participant

    Jā, tā vajadzētu būt, bet neaizmirstam, ka lielās tautas vienmēr būs vienlīdzīgākas par mazajām, un tur nu mēs neko nevaram mainīt.

    #249090
    Mizugrauzis
    Participant

    Par Parīzi var pat greizi nerunāt, krievu valodu tu tur vari pakaļā bāzt, salīdzinot ar angļu valodu, kura tur noder 99% gadījumu. Esmu tur dzīvojis, tāpēc zinu.

    #249091
    daGrevis
    Participant

    izredzētais wrote:

    latviešu valoda būs vienīgā valsts valoda. nav bažas satraukumam..

    Jūū, satversme FTW! 🙂

Tiek skatīts 6 ierakstu – 61 līdz 66 (no 66 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā