Kādas puķes pasniedzam dāmām?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kādas puķes pasniedzam dāmām?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153536
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_sieviesu_diena_logo_1.jpg[/imgl] Ir pienācis 8.marts, laiks gatavoties svētkiem (nē, nē – šodien nav iznākusi kārtējā Chromes versija vai noklīdusi Win8 source) – šodien ir sieviešu diena. Tā kā laiks pacelt acis virs monitora ekrāna un aplūkot sev apkārt esošās daiļā dzimuma pārstāves. (Nevienas nav? Kā tad tā? Nāksies pabāzt degunu ārā no telpas un uzmeklēt kādu!). Lai kā arī locītos un ko teiktu sieviete, ka šai dienai nav nozīmes, tomēr labi zinām, ka jebkura dāma, meitene būs priecīga sanemt kādu pūķīti vai mīļu sveicienu neatkarīgi no tā vai jūs esat vīrs, draugs vai vienkārši kolēģis. Tāpēc aptauja veltīta šai dienai un sveicu arī visas daiļā dzimuma pārstāves, kuras lasa un apmeklē mūsu portālu!

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_sieviesu_diena_skaistas_pukes_lotuss_1.jpg[/img]

    #263495
    Wuu
    Participant

    Klasiku :>

    #263496
    iKey
    Participant

    puķes tas ta jā, vajag arī kādu pantiņu. netā kādi 10 pantiņi klejo, kuri ir pa 10 lāgiem jau sūtīti iepriekšējos gados. Sencis jau zirgojās, ka nets ir liels, bet nekā jēdzīga tur nav.

    #263497
    samurajs
    Participant

    Nu protams, ka tikai tulpes – 8. marts ir Tulpīšu svētki 🙂

    #263498
    Athlons
    Participant

    5. variants… jo no dārzeņiem saprotu ko vēl mazāk, nekā no dzelžiem… 😀

    #263499
    Bekons ar olām
    Participant
    #263500
    Evers
    Participant

    Hē, nogāzos ar gripu un man šis dārgais pasākums iet secen. 🙂

    #263501
    Kon
    Participant

    Tās, kuras sievietei mīļākās, šajā gadījumā sakrīt ar tulpēm, par pārējām +/- poh, jo tā sanācis, ka šajā dienā izspraucos saules gaismā un visu uzmanību vēlos sev :>

    #263502
    RicoPico
    Participant

    Es laikam piederu pie:

    Quote:

    Vīrieši izšķir divu veidu ziedus: Rozes un “kā šito puķi sauc?”


    Vēl es zinu tulpes (pavasara vēstneši) un neļķes (bēru zieds, kurš noliekams pie zārka).

    Krievu tautības pārstāvji, nez kāpēc, neļķi saukā par “Gvozģiku” un sprauž to sev pie krūtīm (paskatamies bildes no kāda 9. Maija pasākumiem pie Uzvaras pieminekļa)

    Par tēmu- rozes nedāvinu principa pēc, jo tas šķiet pārāk banāli. Iegriežoties ziedu veikalā, parasti nākas improvizēt.

    #263503
    iKey
    Participant

    RikoPiko, Roze ir universāla puķe.

    #263504
    RicoPico
    Participant

    ZuliXP wrote:

    RikoPiko, Roze ir universāla puķe.

    Tieši tāpēc. Roze ir dežūrpuķe, kuru iesmērēt koju komendantei, lai tiktu pie meitenēm. 😉

    #263505
    Brutto
    Participant

    Ja būtu kam, tad pasniegtu.

    #263506
    Wuu
    Participant

    Brutto wrote:

    Ja būtu kam, tad pasniegtu.

    [img]https://www.bildites.lv/images/yhhapvvkxm0byof0ufr.jpg[/img]

    #263507
    Crow
    Participant

    (Smukajām) māsiņām pa vienai kompektei i vsjo. Citādi esmu “forever alone”. Ja skuķi grib puķes, lai kalns nāk pie Muhameda. 😀

    #263508
    Evers
    Participant

    Brutto wrote:

    Ja būtu kam, tad pasniegtu.

    +1

    #263509
    Kon
    Participant

    Es īstenībā ieberzos, kad tiku līdz ziedu pirkšanai, tad bija palikušas tik kkādas ūberkrutās tulpes 3ls gab. iepirku rozes ilgi nedomādams 😀

    #263510
    daGrevis
    Participant

    Tulpes podiņā un sīpoli…

    #263511
    Kon
    Participant

    man šķiet Es ar podiņu varētu trennēt labo roku 😀

    #263512
    Wuu
    Participant

    KoЯn wrote:

    kkādas ūberkrutās tulpes 3ls gab


    Man šitās tulpēs stundas laikā novīta, tas ir psc krāpšana :mod: Itkā viņām pa dienu būtu jāatveras, bet nesūda, kā stāv novītušas tā stāv 😀

    #263513
    Kon
    Participant

    Tavām tulpēm forever alone režīms :> 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā