Kāds ir Ob1 saķīlēts vecs dators? ATJAUNOTS

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Kāds ir Ob1 saķīlēts vecs dators? ATJAUNOTS

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #200131
    izredzētais
    Participant

    izrādās, ka ob1 ir varen labs cilvēks.. 🙂 piedevām skrūvzgriežņ us dāvā pa labi un pa kreisi 😀

    #200132
    izredzētais
    Participant

    es tik brīnos par cietni.. šķiet, vecāks par pasauli, bet strādā visai žiperīgi.. ja var ticēt autoram, negrab arī, kas ir ļoooti neraksturīgi veciem cietņ iem..

    #200133
    ob1
    Participant

    WerNeo wrote:

    … izpalika tie brīnumi, ko solīja Ob1 rādīt iekš video (ka viss un visur lidos).


    Neatceros, ka būtu solījis “brīnumus”. Un kas konkrēti “nelido” (ņemot vērā dzelža parametrus)?

    WerNeo wrote:

    P.S. Notepad vareetu vispār noorganizēt tādu mazu pasākumiņu. Salasīt tautiņās vecus kompīšus, cik nu salasītu, sataisīt… un dāvināt daudzbērnu ģimenēm ar maziem ienākumiem. Nevajag jau regulāri, bet kā vienreizēju gan varētu.


    Jā, doma laba – atbalstu. Es gan neuzņemtos ķīlēt vairāk kā vienu kompi mēnesī, jo citu darbu pietiek, bet domāju, ka WerNeo un ķirzaks to var paveikt daudz ātrāk.

    Galvenā problēma, manuprāt, ir atrast tos cilvēkus, kam tos kompjus vajag.

    #200134
    izredzētais
    Participant

    ….bērnunamiem, internātskolām?

    #200135
    WerNeo
    Participant

    Jā. Esmu gatavs piedalīties šādā projektā, jo patīk redzēt laimīgas acis cilvēkos, kas dzīvē vīlušies. Ja noteikumi prasīs, arī uztaisīšu dienasgrāmatu (patiesi vienas vai divu dienu grāmatu 🙂 ).

    Nav jau runa par to, cik ātri to var paveikt… Svarīgi – ko! 🙂 Ob1, staipot krānu, Tu esi padevis ļoti jauku ideju!

    #200136
    Wuu
    Participant

    Man tada lamata ari metajas domaju sicim dot ko draugos sedet ,bet beigas izradijas ka ubuntu vinam nepavilkt paj youtobes klipinus normali apskatities nevarej. Gribeju atdot pa velti kadam ,sieva nelava 😀

    #200137
    aoma
    Participant

    Manā bijušajā skolā (sen gan tur vairs nemācos), par šādiem parametriem datori var tikai sapņot, un darbojas joprojām tīri žiperīgi bez kādas optimizēšanas, neraugoties uz savu cienījamo vecumu, jāsaka, biju gaidījis ko vairāk.

    #200138
    ob1
    Participant

    izredzētais wrote:

    ….bērnunamiem, internātskolām?


    Nē. Tas būs bezjēdzīgi. Ja dod, tad konkrētam cilvēkam. Tā, lai tas kompis ir viņa personiskais. Publiskos resursus tauta nemāk izmantot. Sajāj 5 sekundēs un pasaka, ka ir sūds.

    #200139
    msh
    Participant

    foxsk8 wrote:


    Man te ir ap kādām 12 kastēm vecām, Sākot no Celeron 1,7, beidzot ar P4; 3. Vajag tikai HDD un kādu DDRAM, ja nu kādam no Liepājas ievajagas kādu vecu PC sakomplektēt, kāda vecā MB vajadzīga, procis, case, kāds baroklis, droši variet jautāt man.


    Mļe foks ja tu tās sauc par vecām kastēm, nez kas man būtu jāsaka par to antikvariātu, kas man atrodas sekcijas antresolos 😀

    #200140
    drunk_lizard
    Participant

    savlaik, gadus divus atpakalj NC ieksj boota izveersa akciju par daavinaajumiem beernunamiem ziemassveetkos.

    diskusiju rezultaataa izkristalizeejaas doma, ka beernunaman datori NAV jaadaavina, ibo tad uz tiem nepieciesjama legaala os un pastaaviigs supports…

    beernunamiem speeliiteem labi der konsoles, bet labaak tomeer sporta inventaars, lietas aktiivajai atpuutai, galda speeles etc.

    lai vismaz beernu namos neaug indigo….

    un veel – man ir patiess prieks par raksta autoru. paskatoties uz jamaa foto un uzzinot, ka jams 5. klasee varu apgalvot, ka vinjsj NAV indigo :>

    #200141
    msh
    Participant

    Kas ir “indigo”?

    #200142
    Sid
    Participant

    Quote:

    In the New Age movement, Indigo children are children who are believed to represent a higher state of human evolution

    #200143
    drunk_lizard
    Participant

    indigo vienkaarsjaa valodaa runaajot ir izdzimtenji :>

    #200144
    Mr.Death
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    indigo vienkaarsjaa valodaa runaajot ir izdzimtenji :>

    +1 😀 man jau vispār patīk tie kosmicismi, ko tagad izdomā, attiecībā uz jauno paaudzi. kas attiecās uz Mopsi – katrs sīkais, kas ir kaut vai nedēļu pie datora pasēdējis, zinās visas beisik funkcijas. Man piemēram 3 gadīgie bračkas šurī pa datoru bez jautājumiem – ko vajag to uzliek. :> (Reizēm arī kaut ko izdzēš).

    Par indigo d_l domu gājienam piekrītu. Es saprotu, ka sīko par tādu var saukt, ja tas 4 gadu vecumā ir izveidojis pirmo programmu, vai uzlodējis pirmo shēmu, un 7 gadu vecumā jau ir profesora līmenī (ķīnā tādu netrūkst), bet ja Latvijā, katra otrā mīlošā māmiņa, savu sīci grib sūtīt uz indigo skolu, dēļ kaut kā viņai neizprotama (jo tagad ir cits laiks), tad tie tiešām izaug par izdzimteņiem. :>

    #200145
    izredzētais
    Participant

    darbā skaļi sasmējos par dl pēdējo komentāru 😀

    par tām licensēm – jāliek linux, lai mācās. …. jeb jāpiesaista labdarībai m$ 😀 😀 😀

    #200146
    ob1
    Participant

    Viss softs uz tā kompja ir licenzēts.

    #200147
    Anonīms
    Neaktīvs

    Atjaunoju rakstu, ar to ko teica ome.

    #200148
    ob1
    Participant

    Paldies, Džonij, tavi vārdi priecē veca programmētāja sirdi. 🙂

    #200149
    WerNeo
    Participant

    ob1 wrote:

    Viss softs uz tā kompja ir licenzēts.

    Licenzēts varbūt. Bet vai licencēts? 🙂 Par prieku.. pievienojos.

    #200150
    ob1
    Participant

    WerNeo, izskatās, ka Tev labs alus patrāpījies šovakar…

    Jā, jā, ir Tev taisnība – licencēts ir tas softs, licencēts.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 56 kopumā)
  • Tēma ‘Kāds ir Ob1 saķīlēts vecs dators? ATJAUNOTS’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā