Kāds ir tavs ģimenes stāvoklis?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Kāds ir tavs ģimenes stāvoklis?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153487
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_gimene_1.jpg[/imgl] Dažus gadus atpakaļ dzīvoju savu mierīgo vecpuiša dzīvi un ne par ko, izņemot IT, neinetresējos. Tad pat nevarēju iedomāties, kā dzīvē viss mainīsies, un man būs liela ģimene. Bet to kā būs, nekad jau neviens nevar zināt, tomēr šobrīd ir tā kā ir. Bet stāts nav par mani. Pastāv mīts, ka datoriķi ir vai nu sevī noslēgušies briļļaini zubrīši, vai arī vecpuiši, kuri nedomā par nākotni, jo dators ir viņu dzīve un viņiem nav laika nopietnām attiecībām. Tad nu šonedēļ veiksim ne gluži “tautas skaitīšanu”, bet aplūkosim reālo statistiku par mūsu lietotājiem, un varbūt apgāzīsim šos iesūnojušos mītus. Sākšu ar sevi- precējies, ir bērni….

    #262747
    shadowmen
    Participant

    Neprecējies,nav bērnu,ir draudzene,nu jau kādi 5 gadi kopā būs…Neesmu datoriķis(laikam tāpēc ir draudzene 😀 )(joks)

    Bet,ja nopietni,tad loģiski,ka cilvēkam kurš iegrimis darbos(vienalga datoriķis vai brokeris)nav laika nopietnām attiecībām(it īpaši karjeras sākumā).Un darba kvalitāte pazeminās,kad ir attiecības,bet tāpat Latvijā centīgumu un strādīgumu nenovērtē,tā kā labāk pašam būt laimīgam,nevis firmas laimi celt.

    #262748
    buipisLV
    Participant

    Dzīvoju ar vecākiem.

    #262749
    Wuu
    Participant

    Pilns komplekts + dzīvnieku bars 😀

    #262750
    rasty
    Participant

    tgd atkal brīvs.. bija draudzene 1gadu un 7mēnešus, bet tgd…. un dzīvoju ar vecākiem pagaidām.. intensīvi meklēju darbu pēc lekcijām, kojas arī ļoti vilina..

    #262751
    grisha
    Participant

    Nepreceejies, ir 11 gadus vecs deels. Vareetu teikt ka dziivoju viens, ar triis tatvieshiem tiek iireeta maaja.

    #262752
    tox3
    Participant

    Vēl pāris gadus plānoju dzīvot ar vecākiem, bet tad jau redzēs, kas no tā sanāks. Gribētos dzīvot patstāvīgi, bet neesmu vēl tam gatavs.

    #262753
    Nelabojams
    Participant

    Tikko (sestdien) precējies, ir bērni, ir arī mazbērni 😀

    Kā teica klasiķis – tā gadās.

    #262754
    usins
    Participant

    Man ir civilsieva 🙂 Bez bērniem 🙂

    #262755
    RicoPico
    Participant

    Nākamo aptauju vajag “Cik Tev gadu?”, lai var objektīvi novērtēt pie vecākiem dzīvojošos.

    Pats jau kopš 18 gadiem dzīvoju atsevišķi no vecākiem. Sievas nav, bērnu nav. Ir draudzene.

    #262756
    tox3
    Participant

    RicoPico wrote:

    Nākamo aptauju vajag “Cik Tev gadu?”, lai var objektīvi novērtēt pie vecākiem dzīvojošos.


    Ja tas tev tik daudz maina, man ir 19. Pagaidām nejūtos spējīgs sevi uzturēt, tāpēc arī vēl joprojām dzīvoju ar vecākiem. Kad pabeigšu pašreizējo mācību iestādi un varbūt arī nākamo, dabūšu darbu, pāris mēnešus uzdzīvošu un tad prom.

    #262757
    deriksx
    Participant

    Pie vecākiem , bērnu nav , naudas ar , māja vietas pietiek nav nekādas vajadzības un jēgas kautkur meklēt kur citur dzīvot.

    Būtu precējies tad jau savādāk droši vien ka būtu.TÄ€ VIŠ…Š  TAGAT IR.

    #262758
    rATRIJS
    Participant

    Dzīvoju ar draudzeni (nu jau kādu pusotru gadu). Precējušies vēl neesam. Bērnu arī vēl nav. Ir kāmis. Vecums: 21.

    #262759
    Athlons
    Participant

    ar vecākiem… 😀

    laikam esmu par stulbu, lai atrastu pietiekami atalgotu darbu, la varētu noīrēt sev atsevišķu hatu, par pirkšanu nemaz nerunājot…

    draudzenes nav, nav bijis un neizskatās, ka tuvākajā laikā kkas mainīsies… nē… gejs neesmu… diemžēl…

    #262760
    Evers
    Participant

    Dzīvoju ar vecākiem, laukos, pilsētā-dzīvoklī ir pārāk neizdevīgi dzīvot. Laukos ir daudz visādi labumi, esmu lauku patriots un uzskatu, ka laucinieki vislabāk garu izvilks. Tā kā esmu “forever alone” , tad nav problēmu. 😀 Ak jā, man pēc mēneša apritēs 22. 🙂

    #262761
    Daivana
    Participant

    Nu jau nedēļu vecs ir mans otrs dēls :), esmu precējies

    #262762
    tastins
    Participant

    nu kaadi, gandriiz, 10 gadi jau buus, ka sadziivoju ar draudzeni. preceejushies neesam, beernu nav un normaali ar tas nav 🙂 pie vecaakiem dziivoju liidz 18… tagad buus, oi b#@> 30 jau?

    #262763
    rasty
    Participant

    Daivana wrote:

    Nu jau nedēļu vecs ir mans otrs dēls :), esmu precējies

    apsveicu ar mazo.. 🙂

    #262764
    xcdf
    Participant

    Precējies, bērnu nav.

    #262765
    Crow
    Participant

    Dzīvoju ar vecākiem (uz kakla), kaut ir 22 ar kapeikām. Darbs gan ir, pagaidu.

    Skatos, ka neesmu vienīgais “forever alone”. Bet es neesmu 1! Esmu 0! :lala:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā