Kāds spēlē Urban Terror?

Sākumlapa Forumi Datorspēles Online spēles Kāds spēlē Urban Terror?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158598
    gimlins
    Participant

    Man interesē, vai pie mums ir kādi Urban Terror spēlētāji. Meklēju viņu mājas lapā, bet Latvijas “community” tur nav.

    #300171
    aly`
    Participant

    Nē!

    #300172
    Crow
    Participant

    Kas tas par nožēlojamu sviestu! Ir tak 21. gadsimts, ели-пали. CS 1.6 “software rendering” ir *tajā* virzienā!

    [spoil]

    [img]https://i.imgur.com/0XNtwIv.jpg[/img]

    &&

    [img]https://i.imgur.com/kkTfKt3.jpg[/img]

    [/spoil]

    #300173
    jonjs
    Participant

    Es te vienu brīdi biju pamatīgi aizrāvies ar to UrT, bet pēc tam, kad nomainīju vienu no datoriem saliku officiālo Windblowsu, tad sāku kapāt Battlefield. Starp citu uz Kubuntu 12.04 manim to UrT tā īsti nemaz nesanāca uzlikt, apnika mocīties un es pametu to lietu.

    Jāsaka, ka Urban Terror ir laba spēle, lai gan ir taisīta uz Quake 3 dziņa, tomēr gameplay tur ir visai savādāks un jautrs. Jāsaka gan, ka pēdējā laikā, kad es to spēlēju, tad arī čīteru bija nepajokam saradies, lai gan 99% gadījumā tie bija Windblowsisti. Ko varu pateikt spēle laba, bet čiteri protams bija no tās puses no kuras tie parasti nāk.

    Varbūt kādu dienu izvilkšu no stūra veco vienkodola celeronu un iekapāšu Urbāāāno Terroru. Spēle patiešām laba.

    #300174
    gimlins
    Participant

    Skaidrs, ka grafiski nožēlojams pēc mūsdienu standartiem, bet ko tad citu varēju spēlēt, kad ilgu laiku nācās izmantot integrēto videokarti. Spēle pieauga pie sirds, tā vai citādi, lai kā arī tā neizskatītos.

    Nu jā, paldies par komentāriem. Skaidrs, ka nekāds ziedošs un plaukstošs UrT spēlētāju pulks mums te nav 😀

    #300175
    moanersykes
    Participant

    neesmu kopš augusta atvēris.. boring..

    gun mayhem[/url] 3.0[/size]

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā