Kādu CPU cooleri ņemt?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kādu CPU cooleri ņemt?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153058
    Wuu
    Participant

    Kādu CPU cooleri ņemt? AM3

    >> Gladiators

    >> Hyper TX3

    pagaidām faforīts…

    >> GELID

    vel.. Bet vajadzības pēc tik laba galīgi nav, negribas tērēties :>

    >> Frio

    Citi varianti apsveicami!

    #257820
    ruukjis
    Participant

    Es ieteiktu Scythe Mugen 2 Pēc testiem labs un pašam ar tāds griežas

    P.S. Ja labi pameklē var viņu atrast arī zem 30Ls

    #257821
    nevertell
    Participant

    Visi nosauktie, ir viduvēji labākajā gadījumā.

    Rūķa piedāvātais ir sehr gut. Var jau ņemt jaunāku versiju, tik modeli neatceros, maksā tikpat un arī Scythe. Atšķirība ir tāda, ka viņš ir augstāks, mazāk traucēs atmiņai.

    #257822
    Wuu
    Participant

    ruukjis wrote:

    Es ieteiktu Scythe Mugen 2 Pēc testiem labs un pašam ar tāds griežas

    P.S. Ja labi pameklē var viņu atrast arī zem 30Ls


    Ar saviem izmēriem cik saprotams tas verķis ir kluss, es domāju dzirdēt viņu nevar vispār ne?

    #257823
    shb-
    Participant

    Man ir Zalman CNPS10X Extreme, pie mazajiem RPM varbūt arī nedzird, bet par max RPM gan to teikt nevarētu. Tiesa, max RPM es uzgriežu tikai tad, kad testēju stabilitāti ar cepināmajiem softiem, visa veida ikdienas, tostarp geimošanas un enkodinga darbiem, min RPM der ideāli.

    Pieļauju, ka ar Murgēnu tas pats 🙂

    edit:

    palasījos par to murgēnu,

    https://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/scythe-mugen-2.html

    Quote:

    The maximum level of noise generated by the cooler fan is claimed to not exceed 26.5dBA.

    Viņam tomēr ir mazāki fani un griežas diezgan lēnu. Un MAX 26dba ir patiešām klusi.

    #257824
    ruukjis
    Participant

    Es viņu nedzirdu, bet mans viedoklis arī nav īpaši objektīvs šajā jautājumā, jo vidkarte man ir 8800GTX un kad tā sākt rēkt, tad pat sievas putekļusūcējam ir jāiesvīst, lai pārspļautu manas kastes troksni. 😀

    Bet dzesē Mugens labi, turklāt patīkami arī tas, ka ventilātoru vari pielikt kurā pusē gribi, neraujut nost pašu radiatoru no proča.

    Par citiem Scythe ražojumiem, gan nepateikšu ar viņiem ir kā ar bitēm – ir ļoti dārgi dzesekļi, kas izrādās šausmīgi sūdi un ir salīdzinoši lēti (kā Mugen), kas tiek ierindoti starp top cooleriem. Tas par ko nevertell runāja – pieņemu, ka varētu būt Ninja 3

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā