kādu cpu ņemt??

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU kādu cpu ņemt??

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153471
    fandul
    Participant

    Ir dillema, nevaru izlemt kādu CPU pirkt i3 vai i5. Nu aptuvenā komplektācija ir šāda kompis

    ko varētu papildināt ko noņemt?? pamata atšķirība ir tā ka i5 ir ar 4 kodoliem. bet cik zinu vairums spēļu nemaz neizmanto vairāk par 2viem kodoliem, un arī prasīgas programmas arī nelietoju.

    paldies jau iepriekš.

    #262434
    nevertell
    Participant

    Vairums mūsdienīgo spēļu IZMANTO. Protams, ja gribi spēlēt šeit un tagad, ņem i3. Es gan domāju, ka tas būtu absolūts idiotisms, un jāņem ir uzreiz i5 760, jo tam cenas vairs nekritīsies, ja skatamies no iepriekšējās pieredzes ar C2D flagfagiem.

    #262435
    fandul
    Participant

    nevertell wrote:

    Vairums mūsdienīgo spēļu IZMANTO. Protams, ja gribi spēlēt šeit un tagad, ņem i3. Es gan domāju, ka tas būtu absolūts idiotisms, un jāņem ir uzreiz i5 760, jo tam cenas vairs nekritīsies, ja skatamies no iepriekšējās pieredzes ar C2D flagfagiem.


    Ok skaidrs tātād būšu dzirdējis aplamu informāciju, tad sākšu sliekties uz i5.

    Kādas vispār ir atsauksmes par jaunajiem pročiem un platēm ar Sandy bridge atbalstu? dārgi, nedārgi, labi slikti utt??

    #262436
    nevertell
    Participant

    Labi, dārgi. Bet pagaidi labāk nākamās mātesplates, jo viņi ir sajājuši Sata 2 kontrolieri. Ja tev vajag tikai 2 diskus, tad var iztikt ar sata 3. Bet disku jau nekad nevar būt par daudz.

    #262437
    fandul
    Participant

    nevertell wrote:

    Labi, dārgi. Bet pagaidi labāk nākamās mātesplates, jo viņi ir sajājuši Sata 2 kontrolieri. Ja tev vajag tikai 2 diskus, tad var iztikt ar sata 3. Bet disku jau nekad nevar būt par daudz.


    A kam man divus cietos, domāju ka pietiks ar vienu 1 Tb disku, + man vēl tagad pie vecā kompja karājas 500 Gb ārējais cietnis.

    #262438
    Evers
    Participant

    Man ir i3, un manām šībrīža pieticīgajām vajadzībām pietiek, bet tu gan labāk pērc nevertell’a ieteikto i5-760, citādi pēcāk būs jānožēlo.

    #262439
    aoma
    Participant

    nevertell wrote:

    Vairums mūsdienīgo spēļu IZMANTO. Protams, ja gribi spēlēt šeit un tagad, ņem i3. Es gan domāju, ka tas būtu absolūts idiotisms, un jāņem ir uzreiz i5 760, jo tam cenas vairs nekritīsies, ja skatamies no iepriekšējās pieredzes ar C2D flagfagiem.

    Es arī starp ilgām pārdomām starp AMD un Intel tomēr paņēmu i5 760, gan vidusmēra spēlmaņiem, gan arī citiem ”dzelžu trenētājiem” uz doto brīdi pilnībā apmierinošs verķis. Svarīgāk skatīties, lai mātesdēlis atbalstītu gan USB 3, gan 6Gib SATA, jo sockets parasti atbalsta visus i sērijas pročus, ja par knapu, var ielikt jestrāku 🙂

    #262440
    nevertell
    Participant

    Nū, ja izitksi ar 2 sata portiem, tad viss bumbās, tādā gadījumā smilšu tilts ir labāks. Bet, ja budžets ir ciešs, tad jāņem vien i5-760 un nav tur ko filozofēt.

    #262441
    fandul
    Participant

    Ok, lai ir i5 760 jo budets ir kāds ir. Ko sakat par video karti?? un vai pietiks ar 2 X 2Gb RAM 1300 MHz cl9 ddr3???

    #262442
    canis_lupus
    Participant

    CPU – laba izvēle, jo šis CPU ir galvas tiesu pārāks par core i3, jo turbo boost ļaus ar core i5 izvērsties iekš dažādiem cpu noslogojošiem uzdevumiem. Pašam patīk paskatīties, kā fraktālīši zīmējas, šad tad ar virtual dub kāds video jāpārkonvertē vai timelapse jāsalipina, tad nu jauniegādātā i5 760 sistēma sevi attaisno. Par VGA – laba VGA, ar līdzi nākošo MSI afterburner programmatūru var šo karti pat paspīdzināt virs rūpnīcas noliktajiem veiktspējas iestatījumiem. Par pamatplati – iebūvētais video var nestrādāt, jo iekš i5 760 nav iebūvēts GPU, tapēc varētu raudzīties pēc plates ar P55 čipsetu, USB 3 un SATA 3 atbalstu.

    #262443
    fandul
    Participant

    canis_lupus wrote:

    CPU – laba izvēle, jo šis CPU ir galvas tiesu pārāks par core i3, jo turbo boost ļaus ar core i5 izvērsties iekš dažādiem cpu noslogojošiem uzdevumiem. Pašam patīk paskatīties, kā fraktālīši zīmējas, šad tad ar virtual dub kāds video jāpārkonvertē vai timelapse jāsalipina, tad nu jauniegādātā i5 760 sistēma sevi attaisno. Par VGA – laba VGA, ar līdzi nākošo MSI afterburner programmatūru var šo karti pat paspīdzināt virs rūpnīcas noliktajiem veiktspējas iestatījumiem. Par pamatplati – iebūvētais video var nestrādāt, jo iekš i5 760 nav iebūvēts GPU, tapēc varētu raudzīties pēc plates ar P55 čipsetu, USB 3 un SATA 3 atbalstu.


    A priekš kam man to iebūvēto video?? un kāda ir atšķirība starp p55 un h55 platēm?? un koprojām neesu tā īsti sapratis par iebūvēto GPU procesorā, kā tas īsti strādā?

    #262444
    canis_lupus
    Participant

    Te puiši stāsta, kas ir kas: https://www.tomshardware.co.uk/forum/268844-12-please-explain un https://www.pcgameshardware.com/aid,702559/Intel-H55-H57-and-Q57-New-chipsets-for-Clarkdale-processors/News/

    Tavā gadījumā niknais Lynfield i5 CPU nevarēs darbināt uz pamatplates iebūvētās VGA izejas, līdz ar to Tev ir jāgādā atsevišķs VGA. Š ajā gadījumā Tu esi izvēlējies nVidia 460 GTX.

    Vecajos, labajos laikos integrētais VGA atradās uz NorthBridge čipa, taču tagad to ir iekausējuši pie CPU, tā vismaz raksta dažādos forumos dažādi ļautiņi. Pie tam H55 čipsetam ir tikai viens PCI Express 16x slots, kamēr P55 čipsets ļauj darbināt 2*8x PCI express slotus.

    #262445
    fandul
    Participant

    canis_lupus wrote:

    Te puiši stāsta, kas ir kas: https://www.tomshardware.co.uk/forum/268844-12-please-explain un https://www.pcgameshardware.com/aid,702559/Intel-H55-H57-and-Q57-New-chipsets-for-Clarkdale-processors/News/

    Tavā gadījumā niknais Lynfield i5 CPU nevarēs darbināt uz pamatplates iebūvētās VGA izejas, līdz ar to Tev ir jāgādā atsevišķs VGA. Š ajā gadījumā Tu esi izvēlējies nVidia 460 GTX.

    Vecajos, labajos laikos integrētais VGA atradās uz NorthBridge čipa, taču tagad to ir iekausējuši pie CPU, tā vismaz raksta dažādos forumos dažādi ļautiņi. Pie tam H55 čipsetam ir tikai viens PCI Express 16x slots, kamēr P55 čipsets ļauj darbināt 2*8x PCI express slotus.


    skaidrs tad manuprāt jāņem šī mātes plate

    #262446
    Wuu
    Participant

    fandul wrote:

    kādu CPU pirkt


    AMD 😀

    They see me trollin they hating…

    #262447
    nevertell
    Participant

    Nosauc budžetu priekš videokartes, lai varam zināt, kādu tev ieteikt. Jo tagad es tev varu teikt gtx 580. Bet vispār būtu jāskatās uz gtx 460.

    #262448
    fandul
    Participant

    nevertell wrote:

    Nosauc budžetu priekš videokartes, lai varam zināt, kādu tev ieteikt. Jo tagad es tev varu teikt gtx 580. Bet vispār būtu jāskatās uz gtx 460.


    100 ls nu veel var nedaudz virs.

    #262449
    Wuu
    Participant
    #262450
    fandul
    Participant

    Wuu wrote:

    gpu https://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8qvKlayqlYyMTM1MAExirMTM0uAQoa1OkpAIVNjVMHaWgA%3D


    praktiski jau tas pats kas msi gtx 460 karte. vai tur tomer gigabyte ražo labakas kartes??

    #262451
    Wuu
    Participant

    Vari arī Cyclone ņemt, tik skaties lai ir 1GB versija, bet vispār tas fakts ka gais netiek pūsts ārā no kastes man Cyclone versijai nepatīk.

    Ieteiktu nepirkt dateksā, viņu cenu politika pēdējai laikā arvien vairāk mani pārsteidz. Iespējams atradīsi daudz lētāk citur.

    #262452
    fandul
    Participant

    Wuu wrote:

    Vari arī Cyclone ņemt, tik skaties lai ir 1GB versija, bet vispār tas fakts ka gais netiek pūsts ārā no kastes man Cyclone versijai nepatīk.

    Ieteiktu nepirkt dateksā, viņu cenu politika pēdējai laikā arvien vairāk mani pārsteidz. Iespējams atradīsi daudz lētāk citur.


    jaa pirkšu citur, es tik dateksu salīdzinasanai izmantoju.

    jaa par to cyclone lasiiju kkur ka gaisu nepus prom, to variantu biju atmetis. diezgan sakarigi guru3d taisa review par kartēm un MB.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā