Kādu open-source CMS izmantojat visbiežāk?

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde CMS un Dziņi Kādu open-source CMS izmantojat visbiežāk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150936
    linx
    Participant

    Nesen izveidotajā rakstā par WordPress jauno versiju izvērtās pamatīga diskusija par to, kurš tad open source cms ir vislabākais, šī iemesla dēļ izveidoju aptauju, lai kaut nedaudz uzzinātu vidējo statistiku par notepadiešu web devu visbiežāk lietotajām atvērtā koda jeb open source satura vadības sistēmām (cms). Protams, ka nav tādas vienas un vislabākās cms, bet ir populārākas un ne tik populāras, tad nu balsojam un tad jau redzēs, kādi būs aptaujas rezultāti. Īsāk sakot – diskusiju pārceļam no raksta komentāriem uz forumu! Aptaujai pievienoju populārākās satura vadības sistēmas, kautgan netika pieliktas tādas populāras ecommerce cms, kā, piemēram, Magento un Zen Cart, tāpat arī izpaliekam bez PHP nuke, e107 un citām brīnumu sistēmām, jo aptauja neļauj pievienot tik daudz atbilžu variantus 🙁

    #232296
    Aldis
    Participant

    Cits variants. Izmantoju ko pēc vajadzības redzu kā labāko 🙂 Nēesmu tā ka fanoju par vienu. Kā arī lielu daļu esmu uzkodējis no nulles! 🙂

    #232297
    Foxsk8
    Participant

    Man tas pats kas Aldim, tikai kā jau visi zin, esmu phpbb fans. 🙂

    #232298
    AlienZ
    Participant

    Būšu viens no retajiem PHP-Fusion’istiem 🙂

    #232299
    rATRIJS
    Participant

    Visām lietām, ko esmu taisījis es, nekad neesmu izmantojis gatavus CMS, jo uzskatu to par sevis noniecināšanu un garlaicīgu padarīšanu, bet nu es arī nekad neesmu aizrāvies ar vizītkaršu mājaslapām un/vai blogu lapu taisīšanu. Man tas liekas par garlaicīgu.

    Kompānijā kur strādāju tiek izmantots WordPress, bet nu tas ir tikai kā admin panelis un pamats. Pa virsu ir sastūķēts liels daudzums wrapperu, kas sniedz papildus funkcionalitāti. Pats WP kods nekad nav mainīts un netiks mainīts, lai vienmēr varētu pāriet uz jauno versiju. Domāju, ka retais redzot lapu padomātu, ka tas ir WP. daGrevis redzot kvēriju kauntu par lapas ielādi noteikti noģībtu 😀 (kā arī ja redzētu SQL pieprasījumu skaitu sekundē pret MySQL serveri)

    #232300
    Foxsk8
    Participant

    rATRIJS: Like me, šad tad izmantoju phpbb pamatu, kuram pa virsu saaudzēta kaudze moduļu un pašmodojumu. I arī retais tik pateiktu, ka tur kaut kas no phpbb 🙂 Tīri, cik nu man tagad pašam stāv, ir template engine palicis, ar user reģistrāciju, vairāk arī diži no defoltā neko neesmu atstājis, ja vajag, mierīgi, ieslēdzam pluginu, un hops mums ir forums pilnā sastāvā, vai kaut kas cits.

    Tāpēc jau arī lielās firmas, izveido vienu CMS, sākuma versiju, kuru izmanto gandrīz visiem projektiem kā pamatu, tas gan samazina izmaksas abām pusēm, gan arī efektīvi veicina produkcijas ražošanu, ja tā varētu to nosaukt, nekā katrai lapai, nu tagad sākt veidot index, core, template, sql pamatdaļas no jauna un jauna.

    #232301
    tox3
    Participant

    Esmu tik vienreiz mēģinājis ko saveidot un tas bija uz Joomlas

    #232302
    root
    Participant

    Self made cms, ja sīkumi jāveido, tad Redaxscript.

    #232303
    grisha
    Participant

    Sen atpakalj proveeju Joomalu un , skjiet Mango saucaas. Nepatika. Ir instaleets nedaudz arii WordPress, bet ne sev. Pasham patiik Fusion6. PIeradums, protams. Ir ar kaut cik iepaziits.

    #232304
    _Mo3_
    Participant

    nu tagad lielā cieņā ir wordpress, kaut gan agrāk esmu izbūris arī e107 un php-fusion.

    #232305
    Wuu
    Participant

    PunBB

    #232306
    aoma
    Participant

    nav variants

    #232307
    Jaunzems
    Participant

    WP, ko gan citu… 😛

    #232308
    daGrevis
    Participant

    Pēc vajadzībām.

    Hmmm

    Katrā ziņā: phpBB, punBB, WP būtu mans tops.

    Self-made, tas ir tas, pie kura tagad centīšos pieturēties!

    #232309
    milky-way
    Participant

    https://webpage.anazana.com/lv/ maajas lapu konstruktors, nav nepiecieshamas nekaadas zinaashanas

    programmeeshanaa.

    #232310
    Jaunzems
    Participant

    Amplis, tā pat kā tā web-builder ražotāja tēvs!

    #232311
    Evers
    Participant

    Tiem, kas ar kodēšanu nav gluži uz “tu” , lieliska kombinācija ir WordPress ar Atahualpa tēmu. Tēmas kontrolpanelī daudz vairāk iespēju kā pašā WP panelī. Salīdzinoši ļoti plašas dizaina konfigurēšanasi espējas (krāsas, attēli, izmēri, fonti, novietojumi un vēl un vēl) – var uztaisīt vienkāršā stilā oriģinālu lapu pēc savām vēlmēm. 🙂

    #232312
    Foxsk8
    Participant

    Laikam būs tas WP nedaudz jāpapēta, protams, vairāk man interesē modošanas iespējas, self module veidošanas un non-standart design adoptācija. Jāuzmet acs, varbūt pēc tam kādu review iemetīšu notepadā. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā