Kādu pielsēgumu izvēlēties (TELE 2 vai BITE)?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Operātori un Sakari Kādu pielsēgumu izvēlēties (TELE 2 vai BITE)?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #158565
    gusss
    Participant

    Sveiki! Beidzot ir pienācis laiks izvēlēties citu pieslēgumu. Pašlaik lietoju Okarti, kas ir ļoti neizdevīga, tāpēc vēlos izvēlēties citu pieslēgumu. Cik esmu skaitījies, tad gan Bitei, gan TELE 2 ir samērā līdzīgi piedāvāji. Kuru operatŠru būtu labāk izvēlēties – labāka zona, internets u.c. ?

    #299890
    RicoPico
    Participant

    Esmu pieredzējis gan ar vienu, gan otru. Tiešām- lielas starpības nav. Tele2 ir izdevīgs piedāvājums internetam. Ja ņem jaunu telefonu uz nomaksu, tad par 2GB/mēn maksā 3.5 Ls nevis 5.

    #299891
    BERILS
    Participant

    pa trīni, un nemaz nedomāju par sevis ierobežošanu. Noklai 113 netu nav.

    BITE.

    #299892
    Triggers
    Participant

    Nezinu kā TELE 2, bet Bidē ir problēmas ar SMSiem ārzemēs. Nāk ar lielu nokavēšanos.

    #299893
    jurgenz
    Participant

    https://www.bite.lv/lv/private/tariffs/bite35

    Neierobežoti zvani un SMS + 6 GB internets = tikai 10 Ls.

    no https://www.facebook.com/BiteLV

    #299894
    gusss
    Participant

    Paldies par atbildēm! Pašlaik vairāk sliecos uz TELE 2, bet vēl nedaudz apdomāšu.

    #299895
    LooNeY
    Participant

    Īrija, UK un dažreiz arī radi Kanādā SMS kā nosūti tā uzreiz arī saņem un otrādi… Tev ar trubu drošvien nav kkas labi 😉

    NOTEIKTI BITE! Mele2 māk tikai laist reklāmas un špikot tarifus no citiem + sūdīga zona.

    #299896
    Anonīms
    Neaktīvs

    Iesaku Biti, jo Tele2 nav brīdinājumi par pārtēriņiem utt. Arī es nesen izvēlējos šo variantu, jo LMT pat necenšas piedāvāt Internetu par līdzīgu cenu!

    #299897
    Viestartss
    Participant

    Bitei labāks tīkla pārklājums par Tele2? Manuprāt, diezgan neveiksmīgs joks…

    Man nu jau 6 gadus ir 2 telefoni – gan LMT, gan T2, no šiem abiem es priekšroku viennozīmīgi dodu T2, bet, ja man pašam par LMT pieslēgumu nav jāmaksām tad varu iztikt. Pie manis mājās (varētu teikt, ka laukos) zona ir pilna zona šiem abiem, Bitei – 2 svītras vienā istabā otrajā stāvā var atrast, pirmajā stāvā pilnīga nulle – mammas māsai ir Bites pieslēgums, pats staigāju un skatījos. Tā ka Bitei vēl ir, kur piestrādāt pie tīkla pārklājuma. Par Bites pakalpojumu kvalitāti gan eko sliktu nevaru teikt – pats neesmu lietojis, bet no paziņām saprotu, ka ir diezgan ok.

    #299898
    janculis
    Participant

    No mana skatpunkta noteikti BITE.

    Tele2 ir milzīgs kļančītāju kantoris. LMT pārāk uzblīdis, sarežģījies, pilns ar zemūdens akmeņiem. Ieej viņu mājas lapā, esi jau kaklu salauzis.

    Bite ir prasts kā cirvis, viss vienkārši un bez problēmām.

    #299899
    Aldis
    Participant

    Bite.

    Zona laba, tarifi izdevīgi un pārskatāmi, vairākas fīčas kas citiem nemaz nav.

    #299900
    izluks
    Participant

    Es sen atpakaļ no tele2 pārgāju uz bite, tad vēl tie tarifi nebija tik vienādi… jocīgi liekas, ka bites mājas lapai u pašapkalpošanās lapai nav mobilās versijas… tā ir kā viņi būtu interneta pakalpojumu sniedzējs nevis telekomunikācinu…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā