Kādu programmatūru izmantojat CD/DVD rakstīšanai un kāpēc

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra Kādu programmatūru izmantojat CD/DVD rakstīšanai un kāpēc

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155010
    krisbuk
    Participant

    Vēlos uzzināt jūsu viedokli, jo man pagaidām nav skaidrības kādi būtu plusi katrai no iespējām un kādi mīnusi? Padalieties pieredzē.

    #276071
    Foxsk8
    Participant

    MagicIso izmantoju. Sver ap 2 MB, iekšā visas svarīgās fīčas, bootable, multisesijas, disku ierakstīšana, utt… Diezgan ērti darboties, vai nu arī ja savādāk nevar tad izmantoju Nero 8 Micro.

    #276072
    Imhoteps
    Participant

    CDBurnerXP. Kaut gan pat neatminos vairs, kad pēdējo reizi esmu cepis kādu šaibu.

    #276073
    Aldis
    Participant

    Es arī ar MagicIso, vairāk neko nevajag! 🙂

    #276074
    Nelabojams
    Participant

    Veco Nero6 – nav apkarināts ar visādiem pribambasiem, expert modē viss ērti un pārskatāmi, uztaisīt var visu, ko vajag, CD, DVD. Audio/video praktiski nerakstu, datiem neko labāku nevaru iedomāties.

    #276075
    iKey
    Participant

    Diskus cepju ar Windows 7 “stock” iespējām

    #276076
    ruukjis
    Participant

    CDBurnerXP vai ImgBurn, ja vajag kādu disku “nopiratēt”

    #276077
    msh
    Participant

    CDBurnerXP, iemesls – betons 😀 It kā gribētos pāriet atpakaļ uz nero 5.vai 6.

    #276078
    romajo
    Participant

    InfraRecorder portable – elementāri lietojams, pirmais kam nebija problēmas uz w7 (manā gadījumā), apmierinošs interfeiss.kā zapasku turu nero 10.xxx portable, kurā pamatā izmantoju tikai nero express. Ir gadījies izlīdzeties arī ar windas iebuvētiem tūļiem.

    #276079
    darklight
    Participant

    K3B iekš Minta, ImgBurn iekš Windows.

    #276080
    usins
    Participant

    Infrarecorder. bezmaksas softs, ko var lietot jebkurš (GPL v3). Maz sver, nevajag nekādus net freimvorkus utt. Atalsta DVD, CD, DVD-DUAL LAYER. bet nu pēd laikā pašam nav vajdzības. viss no USB. Tik kādam muzejam no cd sanāk kko būtot

    #276081
    dzhonsons
    Participant

    Laikam iekš Win7 iebūvēto. Nav man nekādu specifisku prasību, rakstot diskus. Vispār, tos rakstu ļooooti reti. Reizi pusgadā vai retāk.

    #276082
    Willis
    Participant

    DeepBurner

    #276083
    shadowmen
    Participant

    Nero…Un ipaši nesatrauc,ka viņš apkarināts ar visādām fīčām un sver tikpat cik Mērfija mamma 😀

    #276084
    sprauzh
    Participant

    Varbūt kāds var pateikt kurai programmai ir tāda fīča, jau reiz ierakstītam diskam “aizsmērēt” vecos datus, un brīvajā vietā ierakstīt jaunus. Doma, lai lasot disku vecie dati nav pieejami, it kā to nekad nebūtu bijis.

    #276085
    Evers
    Participant

    Pērle! 😀

    Nopērc pārrakstāmo (Rewritable) disku.

    #276086
    sprauzh
    Participant

    Pats tu pērle 😛 Labu laiku atpakaļ, ja nemaldos šinī pašā forumā viens par tādu fīču jūsmoja, tikai nekādi nevaru atcerēties kurai programmai tas bija.

    Pārrakstāmie diski? Nē, neesmu dzirdējis… 😀

    #276087
    msh
    Participant

    Priekš tam vajag rakstot datu disku noslēgt tikai sesiju, nevis disku. Failu saraksts glabājas iekš Table Of Contents, ja disks ir noslēgts, to par jaunu neuzcepsi 🙂

    #276088
    sprauzh
    Participant

    Nu jā, ja es rakstu multisesiju disku, es varu likt klāt failus kamēr disks pilns. Bet vai ir kāds variants kā padarīt iepriekšējos failus nelasāmus, lai atverot disku būtu redzams tikai, teiksim pēdējā reizē ierakstītais doc fails, nevis arī iepriekšējie “cmuki kakjiishi.jpg” un tml.? Tāds jautājums tādēļ, ka šis topiks man atsauca atmiņā vienu citu, kur bija minēta tieši tāda iespēja. Reizēm būtu noderīgi, kad nav pa ķērienam svaigs vai pārrakstāms disks.

    #276089
    shady
    Participant

    K3B un DB.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā