kādu telefonu ņemt?

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni kādu telefonu ņemt?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156811
    maris2912
    Participant

    Tātad ir doma iegādāties jaunu telefonu, bet nevaru izdomāt kādu ņemt.

    Mani varianti:

    Apple – iPhone 4S

    Nokia – Lumia 900

    HTC – One X

    Samsung – Galaxy S III

    Ko labāk jūs ieteiktu? Vajag lai daudz maz labi batterija turētu, jo pastāvīgi tiks turēts ieslēgts internets, bieža sms sūtīšana, varbūt arī pa retai reizei kāda spēlīte. Kurš no šiem būtu labākais?

    #287629
    Raivix
    Participant

    Lumia 900 pašreiz nav jēga ņemt, jo atjaunināties uz WP8 nevarēs un tehniski jau diezgan novecojis. HTC One X – vispār jaunā One sērija ir diezgan bēdīgi slavena – ta korpusa defekti, ta WiFi uztveramības gļuki, ta programmatūra šķība. Un HTC Sense UI nav diez ko pievilcīgs.

    Samsung GSIII – ja netraucē gigantiskais ekrāns, tad ņem droši, baterija arī priekš viedtelefona pieklājīga.

    iPhone 4S – šim atkal pretēja situācija, ja ekrāns nav pa mazu priekš sērfošanas, tad iesaku šo(lielāki ekrāni par 4′ personīgi man neiet pie sirds). Š is arī geimingam būs vislabākais. Un, protams – cena. 🙂

    #287630
    maris2912
    Participant

    Quote:

    Ievietoja: 5 Jūlijs 2012 20:53:43 Tēma:

    Lumia 900 pašreiz nav jēga ņemt, jo atjaunināties uz WP8 nevarēs un tehniski jau diezgan novecojis. HTC One X – vispār jaunā One sērija ir diezgan bēdīgi slavena – ta korpusa defekti, ta WiFi uztveramības gļuki, ta programmatūra šķība. Un HTC Sense UI nav diez ko pievilcīgs.

    Samsung GSIII – ja netraucē gigantiskais ekrāns, tad ņem droši, baterija arī priekš viedtelefona pieklājīga.

    iPhone 4S – šim atkal pretēja situācija, ja ekrāns nav pa mazu priekš sērfošanas, tad iesaku šo(lielāki ekrāni par 4′ personīgi man neiet pie sirds). Un, protams – cena.


    paldies, vairāk arī skatos uz Iphone, jo mani mazliet biedē tas gigantiskais ekrāns. Tātad Nokia un HTC jāmet malā, vēl mazliet padomāšu par Iphone un GSIII.

    #287631
    Crow
    Participant

    Ja baterija ir prioritāte (un lai samaisītu tev prātu), apsver Motorola Razr Maxx. Pēc parametriem gan nav tas “garākais”, nav piederīgs arī aptaujā uzskaitītu paaudzei, ir arī salīdzinoši pasmags, bet 3300mAh – tas ir gandrīz divtik kā citiem.

    Par HTC One programmatūras ziepēm jāpiekrīt pilnībā. Nožēlojamas publiskās betas, nevis kārtīgi produkti.

    Noniecināt Lumia 900 tehnisko pusi diez vai būtu godīgi. WP tomēr darbojas pēc cita principa.

    Tā kā te ir izvēle ne tikai starp modeļiem, bet trīs galvenajām smārtu ekosistēmām, drīzāk der aiziet uz kādu daudzmaz respektablu bodīti un pačekot katru klātienē.

    #287632
    piwchix
    Participant

    HTC One tiešām ir ne īpaši izdevies, jau iepriekš pieminēto problēmu dēļ.

    Nokia neesmu testējis, un arī WP7 kā tādu, tāpēc tajā esmu absolūta 0.

    iPhone 4s diezgan bezjēga ņemt, jo iPhone 5 klauvē pie durvīm.

    Nobalsoju par SIII, arī daļēji tāpēc, ka pašam ir SII un esmu vairāk kā apmierināts ar šo mob. Ä€trums, ekrāns, un ja godīgi arī baterija spēj noturēt pat gandrīz 4d, ar nosacījumu, ka nekas vairāk par mob. internetu netiek lietots, un tas pats tikai retu reizi.

    Un ja ņem tā, tad SIII ir vissvaigākais. Varbūt šajā katlā vēl var iesviest LG Optimus 4x HD, bet arī par to zināšanu nav.

    Bet katrā ziņā seko Crow ieteikumam un patestē dzīvē, un galu galā izvēlies to, kas pašam patika visvairāk. Tomēr lietosi ikdienā aparātu Tu. 🙂

    #287633
    aly`
    Participant

    Noteikti jāņem SGS3, jo Iphonam mazs displejs salīdzinoši, HTC one x dažādas softa un dzelžu problēmas, Nokija vispār grimst kā viedtālruņu firma.

    #287634
    natolv
    Participant

    Atkarīgs kas par cilvēku Tu esi? Man piemēram, ir svarīgs gan telefona funkcionālais gan arī dizainiskais un korpusa materiāla izvēle.

    Spriežot pēc funkcionālā, jā, par HTC vari aizmirst, Nokia arī nav diez ko spidoša,

    iPhone, nu nezinu, vai 3.5″ displejs, pat ar viņa kaut cik sakarīgo, ja nemaldos, 330 ppi tās 3.5 collas ir par maz priekš neta, bet toties paliels pluss, t.i. stabila mobilā OS(palielam tas pats, kas Google Nexus ar android).

    Runājot par S3, jā, displejs liels un spožs, bet otrā pusē ir plastmasa gluži kā no kaut kāda lēta ķīniešu draņķa, līdz ar to pats telefons liekas lēts.

    Ieteiktu paņemt Sony Xperia S, bet, tur ir mīnus, nu jau tagad ir pieejams ICS, bet nu, labāk neatjaunināt, jo tas ir nenormāli zaļš, bet ja lieto ar GB(2.3.7), tad ideāls telefons. Un vēl jo vairāk, ideāls ekrāns, gan krāsu ziņā, gan arī ļoti labi var pārlūkot netu. Kā arī korpuss ir izgatavots no patīkamas plastmasas(!), bet nu ņemot vērā cenu ~325 Ls, tā ir laba izvēle.

    Ja skatās no bateriju viedokļa, tad gan iesaku labāk ņemt S3

    Ceru, ka mans viedoklis daudz maz palīdzēja izvēlē!

    #287635
    maris2912
    Participant

    Quote:

    Ja baterija ir prioritāte (un lai samaisītu tev prātu), apsver Motorola Razr Maxx. Pēc parametriem gan nav tas “garākais”, nav piederīgs arī aptaujā uzskaitītu paaudzei, ir arī salīdzinoši pasmags, bet 3300mAh – tas ir gandrīz divtik kā citiem.

    opā, būs jāpačeko sīkāk, batterijas ietilpība sķiet vilinoša..

    #287636
    maris2912
    Participant

    Quote:

    Atkarīgs kas par cilvēku Tu esi? Man piemēram, ir svarīgs gan telefona funkcionālais gan arī dizainiskais un korpusa materiāla izvēle.

    Spriežot pēc funkcionālā, jā, par HTC vari aizmirst, Nokia arī nav diez ko spidoša,

    iPhone, nu nezinu, vai 3.5″ displejs, pat ar viņa kaut cik sakarīgo, ja nemaldos, 330 ppi tās 3.5 collas ir par maz priekš neta, bet toties paliels pluss, t.i. stabila mobilā OS(palielam tas pats, kas Google Nexus ar android).

    Runājot par S3, jā, displejs liels un spožs, bet otrā pusē ir plastmasa gluži kā no kaut kāda lēta ķīniešu draņķa, līdz ar to pats telefons liekas lēts.

    Ieteiktu paņemt Sony Xperia S, bet, tur ir mīnus, nu jau tagad ir pieejams ICS, bet nu, labāk neatjaunināt, jo tas ir nenormāli zaļš, bet ja lieto ar GB(2.3.7), tad ideāls telefons. Un vēl jo vairāk, ideāls ekrāns, gan krāsu ziņā, gan arī ļoti labi var pārlūkot netu. Kā arī korpuss ir izgatavots no patīkamas plastmasas(!), bet nu ņemot vērā cenu ~325 Ls, tā ir laba izvēle.

    Ja skatās no bateriju viedokļa, tad gan iesaku labāk ņemt S3

    Ceru, ka mans viedoklis daudz maz palīdzēja izvēlē!


    hmmm, tiešām, nekad nebiju iedomājies, tā sīkāk pievērst uzmanību korpusam un materiāliem, paldies, tā noteikti būs lieta kurai pievērsīšu uzmanību.

    #287637
    kassells
    Participant

    Siemens A35 😉

    #287638
    Raivix
    Participant

    Izvērtē, ko gribi no tās ierīces. Ja plūdenu, patīkamu darbību – tad Lumia 900 ir patiesi labs, bet dzelži viņam nav svaigākie. Aplikācijas arī ir tik, cik ir un var teikt, ka vairāk arī nebūs, jo WP8 aplikācijas viņš nespēs darbināt.

    Bet korpuss ir izcils, ko nevarētu teikt par SGSIII. Un ekrāna izmērs optimāls.

    #287639
    m_janis
    Participant

    Nekādi nesaprotu, kā var telefona vietā izvēlēties lāpstu ??? Visi četri minētie, par S III vispār nerunājot, ir praktiski nelietojami (nu Lumia varētu būt vēl kaut cik, vismaz nav android – bet jāpagaida nāķošais modelis ar W8 – ja vien to arī nepārvērtīs par lāpstu).. Ekrāna lielums virs 4 x 6 cm – kam tas vajadzīgs ??? Mobilajam jābūt tādam, ko var ērti turēt vienā rokā un nēsāt neliela izmēra maciņā pie jostas. Ja vēlas ko vairāk – tam ir domātas planšetes, laptopi, foto un video kameras. Viss.

    #287640
    maris2912
    Participant

    Es vakar paskatījos to Motorala droid razr maxx nebija ne vainas un batterija arī vilinoša, bet man besī laukā androīds, pašam ir planšete ar androīdu un nedomāju, ka mana izvēle būs androids.

    Samsungam pastījos video, viņš ir tik liels ka vajadzēju veselu somu līdzi, un man tāds nav vajadzīgs.

    Iespējams pagaidīšu kamēr iznāks jaunais Iphone vai arī kāds cits telefons ar W8.

    #287641
    piwchix
    Participant

    Starp “mobilo telefonu” un “gudro telefonu”, tomēr, ir liela atšķirība. Tātad, par kuru no šiem, tu runā?

    Vai tas, ka tevis uzskaitītās “lāpstas” ir populārākie telefoni pasaulē, neliek par kaut nebūt ko aizdomāties? Varbūt vaina nav telefonā?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā